Moje żale

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Obrączka
Posty: 28
Rejestracja: 10 maja 2017, 18:09
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Moje żale

Post autor: Obrączka »

Bosa nie jestem czepliwa ale czegoś tu nie rozumiem ,
cyt.
Mam zasądzony podział majątku, muszę spłacić męża. Nie mam zdolności kredytowej na całą sumę ,więc musiałam sprzedać mieszkanie, wziąć kredyt, i kupić najtańsze mieszkanie.,do totalnego remontu. I czuję że zaczyna mnie to przerastać...finansowo .
Całkiem świeży cytat .z 2017 r
Kochani ludkowie ,majątek w tym przypadku to mieszkanie w bloku, ok możemy sprzedać i podzielić i co dalej ..ja mam iść pod most z dziećmi?.. Policzcie sobie wartość mieszkania w bloku na połowę ,tę jedną połowę oddajcie ,a co zrobicie bez mieszkania z tą drugą połową?
Nie wiem co o tym sądzić ?dług spłacasz swój a nie męża bo wzięłaś kredyt już po podziale majątku na siebie . Zastanawiam się teraz czy wasz rozwód nie jest kartą przetargową w tym wszystkim . Nie cierpię kłamstwa , nawet w internecie
Ostatnio zmieniony 28 lip 2017, 21:01 przez Pavel, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono cytowanie
Niezapominajka
Posty: 393
Rejestracja: 06 kwie 2017, 11:07
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Moje żale

Post autor: Niezapominajka »

Nieźle. Ale brawo za decyzje.
bosa
Posty: 356
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Moje żale

Post autor: bosa »

Obrączko, odpowiedziałam na prw.
Kocham Cię Panie, i jedyna łaska o jaką Cię proszę ,to kochać Cię wiecznie.. św.Jan Maria Vianney
Niezapominajka
Posty: 393
Rejestracja: 06 kwie 2017, 11:07
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Moje żale

Post autor: Niezapominajka »

A ja przepraszam - chciałam odpowiedzieć w wątku Aleksandra...
bosa
Posty: 356
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:55
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Moje żale

Post autor: bosa »

Obrączko, wydawało mi sie że moje wypowiedzi są spójne, żadna nie jest zaprzeczeniem innej..:(. Ale nie znając mnie i sytuacji, (nie mogę pisać wszystkiego, i tak chyba już napisałam za dużo) ,przykro mi, że zarzucasz mi kłamstwo. jest to ostatnia rzecz jaką zrobiłabym na forum, które jest dla mnie jak rodzina...
Kocham Cię Panie, i jedyna łaska o jaką Cię proszę ,to kochać Cię wiecznie.. św.Jan Maria Vianney
ODPOWIEDZ