Bolesna codzienność

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Edyta2019
Posty: 9
Rejestracja: 23 kwie 2019, 7:39
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Bolesna codzienność

Post autor: Edyta2019 »

Dziękuję wszystkim, którzy udzielają się pod tym wątkiem.
Dziękuję za modlitwę, słowa pocieszenia, pytania dające do myślenia, komentarze ☺️ nie jestem w stanie do wszystkich się tak osobiście odnieść, ale bardzo dziękuję za każdy z nich.
Takie to wszystko trudne 😔 ale dziś jest niedziela Miłosierdzia Bożego i natknąłam się dziś na cytat:

"Czynię cuda proporcjonalnie do zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk."
Jezus do Św. Dolindo

Także może to dobry dzień by oddać swoje troski Jemu, a nie nieudolnie "ratować" po swojemu...
tata999
Posty: 1173
Rejestracja: 29 wrz 2018, 13:43
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Bolesna codzienność

Post autor: tata999 »

Edyta2019 pisze: 28 kwie 2019, 17:34
tata999 pisze: 28 kwie 2019, 11:08 Edyto, czego oczekujesz za ok. 5 i ok. 10 lat? Jak wyobrażasz sobie siebie, rodzinę, męża, relacje z Bogiem? Próba odpowiedzi na te pytania może ułatwić podjęcie decyzji o wyprowadzce i innych krokach.

Mogę się mylić, tylko zgaduję, ale myślę, że też nie masz pewności, czy brak seksu był jedynym problemem i najważniejsze mogły zostać zbagatelizowane.
W wielkim skrócie chciałabym, abyśmy przezwyciężyli ten kryzys z Mężem i tworzyli dalej rodzinę, która wsluchuje się w swoje potrzeby i uczy na błędach. Chcę by Dzieciątko wychowywało się w pełnej rodzinie. Chciałabym wyjść na głębię duchową wraz z Mężem (w małżeństwie przed narodzeniem Dzieciątka byliśmy "blisko" Boga, po narodzinach oddalilismy się od Niego, zaniedbalismy wspólną modlitwę).

Mąż zarzucał mi tą sferę + zaniedbanie obowiązków domowych.
A jakie są Twoje przemyślenia, co do tego, co innego było nie tak i jakie przyczyny mogły leżeć u podłoża? Byłaś tam, jako jedna z dwojga. Też dużo wiesz, czujesz i widziałaś. Nie musisz tu odpowiadać lecz dla siebie.
A.zelia
Posty: 214
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:04
Płeć: Kobieta

Re: Bolesna codzienność

Post autor: A.zelia »

A jakie obowiazki domowecmiał mąż? Z tego co piszesz-pracowałaś (dodaj jeszcze, że w takim samym wymiarze czsu pracy :roll: ) dom to sprawa wspólna
ODPOWIEDZ