Wątek MARGO

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Wątek MARGO

Post autor: Pavel »

Co u Ciebie Margo?
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
MARGO
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2017, 20:55
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: MARGO »

Dawno tutaj nie zaglądałam. Spędzamy weekendy z mężem (ja z córką do niego jeździmy) . Za kilka dni kończę NP, czytam świetną książkę "Jezu Ty się tm zajmij". Za kilka dni jedziemy razem (nasza 3) do Częstochowy. Będę prosić o pomoc Maryję. Córka się buntuje bo chciałaby mieć tatę na pełny etat i żeby też on do niej przyjechał. Gdy pomodlę się do Św. Rity to ogarnia mnie taki spokój i łzy przestają lecieć. Pozdrawiam wszystkich .
MARGO
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2017, 20:55
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: MARGO »

Ten wyjazd do Częstochowy traktuje jak ostatnią deskę ratunku, jeśli się nie uda dojść do porozumienia to ja nie mam już siły żyć w takim zawieszeniu, marzę o normalnej rodzinie. A mój mąż remontuje swój dom rodzinny i czasu nie ma. Praca , remont i jego rodzice zadowoleni bo synka mają przy sobie.
margaritum
Posty: 66
Rejestracja: 03 lut 2017, 10:09
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: margaritum »

Margo, wiesz, że w Częstochowie w każdą pierwszą sobotę miesiąca jest msza, na której jest zawierzenie siebie, swojej rodziny i problemów Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski? Tu masz opis i świadectwa: http://bractwokrolowejpolski.pl/ Na specjalnym druku jest Akt Zawierzenia, a po jego drugiej stronie ludzie piszą listy do Maryi. Matka Boża naprawdę odpowiada na te prośby.

Kiedy wyjeżdżacie? Jeśli chcesz, mogę Ci wysłać pocztą taki druk zawierzenia, żebyś mogła się przygotować i ofiarować swoją rodzinę na zwykłej mszy tam na miejscu (pierwsza sobota sierpnia już była).
MARGO
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2017, 20:55
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: MARGO »

Wyjeżdżamy w niedzielę rano, powrót we wtorek po południu. Dziękuję za ten link, weszłam na tą stronę i jest zakładka akt zwierzenia, który można wydrukować w pdf i napisać list. Wydrukuje taki też dla rodziców . Poczytam i te świadectwa .
MARGO
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2017, 20:55
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: MARGO »

jak jeździłam z córką na weekendy do męża to było w miarę ok. oczywiście on urażony nie pojawiał się u mnie. Gdy mała przyniosła przeziębienie to zły,że wymyślam chorobę by nie przyjechać. Obecnie zerwał kontakt, nie mówiąc by był na mikołaju. do tanga trzeba dwojga i gdy tylko ja walczę to trochę mało. zaczęłam kolejną Nowennę Pompejańską . proszę o modlitwę
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: s zona »

MARGO pisze: 11 gru 2017, 21:39 jak jeździłam z córką na weekendy do męża to było w miarę ok. oczywiście on urażony nie pojawiał się u mnie. Gdy mała przyniosła przeziębienie to zły,że wymyślam chorobę by nie przyjechać. Obecnie zerwał kontakt, nie mówiąc by był na mikołaju. do tanga trzeba dwojga i gdy tylko ja walczę to trochę mało. zaczęłam kolejną Nowennę Pompejańską . proszę o modlitwę
Kochana MARGO ,myslalam o Tobie w modlitwie ..
Na ten swiateczny czas zycze Ci ,aby Dziecatko Jezus Blogoslawilo Wam w calym 2018 roku a Gwiazda Betlejemska oswietlala droge i nasze decyzje ...
Szczesc Boze we szystkim ,co robisz ,dbaj o siebie Margo :)
Basia
MARGO
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2017, 20:55
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: MARGO »

Dawno tutaj nie byłam i zobaczyłam wiadomość , miło, że ktoś o mnie pamięta. U mnie nic nowego, Święta były smutne . 29 kończę Nowennę. Wegetuję i cierpię w samotności . Na co dzień muszę być silna dla córki, ma tylko mnie. pozdrawiam i polecam Was Bożej opiece Drodzy użytkownicy tego forum.
MARGO
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2017, 20:55
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: MARGO »

Dzisiaj jest moja 3 rocznica ślubu. Proszę o modlitwę :(
Czarek
Posty: 1384
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:33
Płeć: Mężczyzna

Re: Wątek MARGO

Post autor: Czarek »

MARGO jestem z modlitwą.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: Nirwanna »

Pomodlę się za Ciebie, Margo.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: s zona »

Margo,
westchne za Ciebie w modlitwie , oby dobry Bog wyprowadzil dla Was Dobro - serdecznie Ci tego zycze :)
https://www.youtube.com/watch?v=jlgtgC72LJc
rafjan
Posty: 16
Rejestracja: 11 cze 2018, 18:44
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Wątek MARGO

Post autor: rafjan »

wspomnę dziś nocą o Was
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Wątek MARGO

Post autor: ozeasz »

I ja dołączam do modlitwy , niech Wam Pan błogosławi …..
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
MARGO
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2017, 20:55
Płeć: Kobieta

Re: Wątek MARGO

Post autor: MARGO »

Bardzo dziękuję , nawet nie wiecie ile dla mnie znaczy. Jeszcze raz dziękuję, dziś to ja pomodlę się za osoby, które były wczoraj ze mną .
ODPOWIEDZ