Przesadzam czy żona oddala się ode mnie?

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Wiedźmin

Re: Przesadzam czy żona oddala się ode mnie?

Post autor: Wiedźmin »

wigton pisze: 17 sie 2020, 22:01 Dla mnie to nie zdrada a czasowa fascynacja. [...]
OK - ale wiele zdrad fizycznych to właśnie była "czasowa fascynacja".

wigton - a co jest / byłoby dla Ciebie zdradą?

wigton pisze: 17 sie 2020, 22:01 [...] malzonkowie adoratorow nie sa obojetni i groza adoratorom rozstaniem.
a te informacje to skąd? ;) Masz kontakt z żonami adoratorów własnej małżonki? ;)
Oprogramowanie rejestrujące na tel/komp żony? ... bo dość szczegółowe masz te informacje co i jak się dzieje w korespondencji małżonki
tata999
Posty: 1172
Rejestracja: 29 wrz 2018, 13:43
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Przesadzam czy żona oddala się ode mnie?

Post autor: tata999 »

Wiedźmin pisze: 17 sie 2020, 22:56
wigton pisze: 17 sie 2020, 22:01 [...] malzonkowie adoratorow nie sa obojetni i groza adoratorom rozstaniem.
a te informacje to skąd? ;) Masz kontakt z żonami adoratorów własnej małżonki? ;)
Oprogramowanie rejestrujące na tel/komp żony? ... bo dość szczegółowe masz te informacje co i jak się dzieje w korespondencji małżonki
Zwracam uwagę, że jest to działanie odnoszące jakiś skutek.
wigton
Posty: 62
Rejestracja: 22 lip 2020, 15:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Przesadzam czy żona oddala się ode mnie?

Post autor: wigton »

Nie należę do osób szpiegujących innych i tę samą zasadę stosuję wobec żony. Szczegóły znam od niej samej, co może choć oczywiście nie musi potwierdzać jej uczciwość. Jest przygotowana na to, że wskutek determinacji małżonków za chwilę te relacje będą musiały sie zakonczyc tym bardziej, że zaden z nich nie ujawnił korespondencji z moją żoną a po prostu zostali zdekonspirowani (byc moze zony cos wyczuly i w koncu przeczytaly ich korespondencje). Dlatego uwazam, ze u nas pod tym wzgledm jest nienajgorzej choc sama sytuacja to dyskomfort - mam jednak nadzieje ze czasowy
ODPOWIEDZ