Mąż kłamca

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

marzenie
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2017, 9:46
Płeć: Kobieta

Mąż kłamca

Post autor: marzenie »

Dzień dobry, nie wiedziałam gdzie dodać ten post, a mam problem i potrzebuję porady. Mój mąż jest notorycznym kłamcą, nie wiem ile jest kłamstw, które nie ujrzały światła dziennego, ale wyszło ostatnie związane z zaciąganiem pożyczek chwilówek. Mąż wziął pożyczki z parabanków. Przyszło wezwanie, a drugie że została podpisana umowa na kwotę 2 tyś. problem jest taki ze nie wiem na co wziął te pieniądze. Pytałam go, a on sam twierdzi że on nic nie brał. że ktoś się pod niego podszył uwierzyłabym gdyby to nie było 1 raz kiedyś już tez przychodziło wezwanie i wtedy tez twierdził że on nic nie brał. Kłamstwo za kłamstwem, proszę doradźcie mi jak mam się zachować. Mąż nie chce się przyzna obstaje przy swoim nie chce mi pokazać dowodów paska ile zarabia twierdzi ze nie i koniec skoro tak robi ma coś do ukrycia. To już nawet nie chodzi o pieniądze, ale o zaufania jak mam żyć z takim człowiekiem któremu nie można zaufać jesteśmy z sobą 20 lat. Wiem że kłamie i mam na to dowody. Co robić
Caliope
Posty: 3013
Rejestracja: 04 sty 2020, 12:09
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Mąż kłamca

Post autor: Caliope »

Witaj marzenie, myślałaś by zrobić rozdzielić majątkową? To jest zabezpieczenie dla ciebie, mąż będzie dysponował swoimi długami, a ty swoimi pieniędzmi.
ODPOWIEDZ