Nie sądziłam ,że mnie to spotka…

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

bigsymphony
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2022, 18:26
Płeć: Kobieta

Nie sądziłam ,że mnie to spotka…

Post autor: bigsymphony »

Witajcie !
Piszę ponieważ nie wiem ,co zrobić .Prawie dwa miesiące temu dowiedziałam się,że mój mąż prawdopodobnie ma romans z koleżanką z pracy…od jakiegoś czasu czułam ,że coś jest nie tak…ucieczki z domu,chowanie telefonu.Dowiedziałam się od naszych przyjaciół .Mąż przestał z nimi rozmawiać i jest zły ,że mi powiedzieli.W całej sytuacji bardzo broni tej kobiety.Po tej sytuacji założył mi podsłuch ,śledził mnie…jakby czegoś na mnie szukał.Straciłam do niego zaufanie.I nie rozumiem jego zachowania.Rozmawialiśmy już o tym i on się wszystkiego wypiera ,ale wiem ,że miał i pewnie ma dotąd kontakt telefoniczny z nią.Obwinia wszystkich o tą sytaucję.Dużo mogłabym jeszcze pisać …Oddałam to wszystko Bogu ,ale nie wiem czy potrafię ratować małżeństwo ,kiedy wiem ,że mąż już mnie nie kocha.Zaproponowałam mi terapię małżeńską to odmówił a wiem ,że sami sobie nie poradzimy.Staliśmy się sobie obcy.Mam świadomość czym jest małżeństwo i nie chcę zrobić nic przeciwko woli Boga…Dużo się teraz modlę, bo psychicznie ciężko mi to wytrzymać .Zwłaszcza jak widzę,że drugiej osobie nie zależy .
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Nie sądziłam ,że mnie to spotka…

Post autor: Al la »

Witaj, bigsymphony, na naszym forum.
Oddałam to wszystko Bogu ,ale nie wiem czy potrafię ratować małżeństwo ,kiedy wiem ,że mąż już mnie nie kocha
Pytanie : czy chcesz?
Ale nie sama, tylko z Bogiem, jeżeli rzeczywiście Mu oddałaś Wasze małżeństwo.

Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą stroną pomocową http://sychar.org/pomoc/, znajdziesz tam konferencje z naszych rekolekcji wspólnotowych, a tutaj listę polecanych lektur viewtopic.php?f=10&t=383
Poczytaj, posłuchaj, zainwestuj w wiedzę nt kryzysu małżeńskiego.

Pozdrawiam Cię, zwróć też uwagę na niepodawanie charakterystycznych szczegółów, internet nie jest anonimowy.
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
ODPOWIEDZ