Zdrada męża z nastolatką

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

In_the_fog
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2022, 16:31
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: In_the_fog »

Mnie dziwi trochę, że tak go bronisz, wszystko zwalając na tę dziewczynę, która jak sama napisałaś, była młoda, niedoświadczona i na dodatek z domu dziecka. Jestem daleka od usprawiedliwiania kochanki, ale piszesz np:
Twierdzi że nie sypiają ze sobą , że ona go denerwuje, że brzydzi się jej po tym wszystkim
Dlaczego twój wspaniały mężczyzna brzydzi się nią a nie sobą? On jest niewinny? Powinien być dojrzalszy, jest starszy, był w związku z tobą, to on miał zobowiązania wobec ciebie. A wolał się bawić ludźmi. To teraz niech wypija piwo, które nawarzył. A ty go tak bronisz, choć to on cię zranił. Nie ona. On.
lena50
Posty: 1391
Rejestracja: 17 sie 2017, 0:29
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: lena50 »

Moim zdaniem,tu nie tyle o alkohol chodzi,ale o te nastolatkę i jej dziecko.
Angel....???
lena50....dawniej lena
Angel86
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2022, 15:35
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: Angel86 »

lena50 pisze: 12 paź 2022, 20:59 Moim zdaniem,tu nie tyle o alkohol chodzi,ale o te nastolatkę i jej dziecko.
Angel....???

co masz na myśli?
Ostatnio zmieniony 14 paź 2022, 19:33 przez Niepozorny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono cytowanie
lena50
Posty: 1391
Rejestracja: 17 sie 2017, 0:29
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: lena50 »

Co mam na myśli?
A to że nie tyle alko hol Ci przeszkadza ,ale ta dziewczyna właśnie i jej dziecko.
lena50....dawniej lena
Angel86
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2022, 15:35
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: Angel86 »

Witajcie
Dawno mnie tu nie było. Moje małżeństwo legło w gruzach definitywnie. Z dobrego serca opiekowałam się nieślubnym dzieckiem męża kiedy on i jego była kochanka byli w pracy. Aż któregoś ranka kiedy mój mąż wrócił pod wpływem alkoholu do domu znalazłam w jego telefonie zdj z inną nastolatką z którą spędzał wieczór przy alkoholu. Odmówiłam dalszej opieki nad dzieckiem za co zostałam skrytykowana przez niego i matkę dziecka. Kazałam mu się wynosić z domu. Weekend spędzil w domu byłej kochanki a w tyg wracał przenocować do naszego domu ( nie wiem po co). Wszystko się wydarzyło 2 tyg temu. Teraz w weekend też go nie było . Spakowałam mu rzeczy, kazałam odebrać. Za wszystko wini mnie , że gdybym nie grzebała mu w telefonie to o niczym bym się nie dowiedziała a tak to on teraz musi mniej pracować, zajmować się dzieckiem, kiedy jego matka jest w pracy i narobił się straszny syf. Twierdzi że to tylko koleżanka , on nic złego nie robi . Potrafi tak poprowadzić rozmowę żebym to ja czuła się winna wszystkiemu. Mam już dosyć, nie chce go w swoim życiu. On nie potrafi nawet spędzić czasu ze mną bo twierdzi że nie umie . Kochance kupił prezent na święta a nawet mi kazał to zrobić a ja nic nie dostałam . Ciągle tylko powtarza, że nie potrafi się zmienić , że taki jest i jak nie będzie ze mną to nie będzie z nikim . Jednak ciągle niszczy to nasze małżeństwo.
WNM2010
Posty: 422
Rejestracja: 13 lip 2020, 16:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: WNM2010 »

Agnes,
Trudno cokolwiek tu napisać.. Serce rozsypane na milion kawałków i kolejny cios zadany przez najbliższą osobę, która miała chronić, a teraz jest katem. Jedyne co mi przychodzi do głowy to słowa które usłyszałam rok temu podczas spowiedzi :,, Przylgnij do Boga'', dopiero teraz odkrywam ich wartość i znaczenie. Mi dużo pomaga Adoracja nawet on-line w telefonie włączam jeżeli nie mogę być w kościele. Jak mi jest trudno, źle to przypominam sobie, że Bóg mnie stworzył i ma dla mnie plan choć wokół panuje ciemność. Nie udaje silnej co wcześniej robiłam. Pozwalam sobie na łzy, żal i stawiam Bogu pytania: już nie dlaczego, a co przez tą sytuację chcesz mi Panie powiedzieć? Przytul się do Niego całym sercem. Pomodlę się za Ciebie.
"Miłość cierpliwa jest, miłość wszystko przetrzyma, miłość nigdy nie ustaje "
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: Pavel »

Angel86,
To co się dzieje w twoim życiu to wypadkowa różnych czynników.
Warto wg mnie zająć się tymi na które masz wpływ. Czyli skupić się na sobie samej.
Ja ci polecam by zamiast wpadać tu się wygadać tylko, na początek przeczytać swój wątek od początku (dużo tego nie ma).
W trzecim poście Monti polecił ci lekturę odpowiednią do twojej sytuacji. Sięgnęłaś po nią?
Masz w swoim życiu to na co się godzisz.
By zmienić swe życie tak, by wyglądało ono jak należy - warto wykonać pewną pracę.
Pytanie tylko, czy chcesz.
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
Angel86
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2022, 15:35
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: Angel86 »

Lekturę przeczytałam i nawet staram się wdrożyć w życie . Wychodzi mi to z różnym skutkiem. Ja się miotam . Nie potrafię podjąć konkretnych decyzji. Raz sobie powtarzam , że wracam do życia z Bogiem bo daje mi to ukojenie i spokój ducha a za chwilę rozmawiam z jakąś koleżanką i myślę sobie że mam wszystko gdzieś, że mąż mnie zranił a ja mam się jeszcze modlić za niego i ufać że to wszystko jest po coś. ....Trudne jest to dla mnie , że sama ze sobą sobie nie radzę a oczekuje od innych. Ehhh .
WNM2010
Posty: 422
Rejestracja: 13 lip 2020, 16:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: WNM2010 »

Agnes
Mam podobnie. Często zdarza mi się modlić za męża z pełnym wyrzutu sercem, łzami i zacisnietymi zębami, że on mnie tak bardzo skrzywdził swoimi wyborami. Polecam ks Dominika chmielewskiego,, nie martw się,, - na you tube.
"Miłość cierpliwa jest, miłość wszystko przetrzyma, miłość nigdy nie ustaje "
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada męża z nastolatką

Post autor: Ruta »

Angel,

Myślałaś o tej terapii współuzależnienia? Na męża nie masz wpływu. Ale masz wpływ na swoje życie.

Żyłam z uzależnionym zdardzającym mnie mężem ponad 10 lat i o 10 lat za długo. Ale to ja za ten czas odpowiadam. A także za to, by przestać. Sama raczej nie dasz rady. Terapia, grupa wsparcia pomagają z tego wszystkiego się wydostać.
ODPOWIEDZ