Zdrada

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13350
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Nirwanna »

Kasiu, jedyna sugestia na teraz - wędruj do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, oraz do lekarza. I opowiedz swoją sytuację i swoje myśli dokładnie tak tutaj. Forum na tym etapie Ci nie pomoże. Koniecznie potrzebujesz pomocy w realu.
Czy bierzesz przepisane leki?
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Biorę ale one nic nie pomagają jestem po nich tylko taka bez siły
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13350
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Nirwanna »

Więc natychmiast do lekarza - z prośbą o zmianę leków.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Lekarz dopiero mój będzie w lipcu do tej pory nie przyjmuje bo chciałam dostać się wczesniej a nie chce lekarza zmieniać jak jeden mnie już prowadzi
Lawendowa
Posty: 7688
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Lawendowa »

KASIA123 pisze: 02 cze 2023, 10:08 Lekarz dopiero mój będzie w lipcu do tej pory nie przyjmuje bo chciałam dostać się wczesniej a nie chce lekarza zmieniać jak jeden mnie już prowadzi
A co robisz jak dziecko ma 40 stopni gorączki , a nie ma lekarza do którego zawsze z tym dzieckiem chodzisz?
Czekasz miesiąc, aż lekarz wróci czy idziesz do innego?
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Ruta »

Kasiu,
Podaję ci numer całodobowego bezpłatnego numeru dla osób w kryzysie psychicznym
800 70 2222

Możesz tam zadzwonić w każdej chwili, o każdej godzinie, dyżurują tam specjaliści. Wspierają osoby z takimi trudnościami jak twoje, możesz im opowiedzieć wszystko tak jak tutaj napisałaś.

Zawierzę cię zaraz pod płaszcz Matce Bożej, poproszę by cię otuliła i poprowadziła do dobrych ludzi.
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Do innego ale ja się boję gdzie kolwiek pojechać do lekarza bo on mi nie wierzy w nic a wmawia zdrady dziś cały dzień mnie wyklinam od szmatką dźwek nawet naplul że nie zasługuje na szacunek jego
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13350
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Nirwanna »

Kasiu, dopóki Ty nie wyjdziesz po pomoc - nic się nie zmieni.
Od ręki możesz zadzwonić po pomoc na telefon podany powyżej.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Ja już wiem że przez niego dzieci będą miały traumę i zapamiętają jak on mnie BIO i wyklinalam a do tego kazał mi zdychać ze zatańczy na moim grobie on pragnie mojej śmierci. Ja już nie mam siły walczyć nawet o dzieci
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Ruta »

Kasiu,
Możesz czuć, że nie masz siły. Ale potrzebujesz pomocy. Na początek zadzwoń, porozmawiaj.To jest numer przeznaczony dla osób w kryzysowej sytuacji. Ty w takiej jesteś.

800 70 2222.

Ten numer działa też w nocy. Jest bezpłatny.
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Dziękuję dziś byłam na wizycie troszkę mi pomogła ze poszłam i dostałam leki ale pani doktor wcale że mną nie rozmawiała co się dzieje myślałam że jakoś porozmawia itp a ona nic
Astro
Posty: 1206
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:41
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zdrada

Post autor: Astro »

KASIA123 pisze: 06 cze 2023, 18:27 Dziękuję dziś byłam na wizycie troszkę mi pomogła ze poszłam i dostałam leki ale pani doktor wcale że mną nie rozmawiała co się dzieje myślałam że jakoś porozmawia itp a ona nic
Dobrze ,że byłaś i to najważniejsze . Za każdym razem nie spodziewałem się empatycznej rozmowy niestety. A po ludzku to też tylko ludzie. Mają mnóstwo pracy , której nie są w stanie przerobić.
Od rozmów jest psycholog najlepiej terapeuta.
" Każdy z was , młodzi przyjaciele , znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte.Jakis wymiar zadań , które musi podjąć i wypełnić ... Jakiś obowiązek, powinność, od której nie można zdezerterować. " Ojciec Święty Jan Paweł II
Awatar użytkownika
Mała Księżniczka
Posty: 66
Rejestracja: 03 mar 2023, 22:04
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Mała Księżniczka »

KASIA123 pisze: 02 cze 2023, 22:18 on pragnie mojej śmierci. Ja już nie mam siły walczyć nawet o dzieci
KASIA123 pisze: 06 cze 2023, 18:27 dziś byłam na wizycie troszkę mi pomogła ze poszłam i dostałam leki ale pani doktor wcale że mną nie rozmawiała co się dzieje myślałam że jakoś porozmawia itp a ona nic
Witaj Kasiu123!
Z tego co piszesz wynika, że przeżywasz teraz bardzo dramatyczną sytuację w domu, która odbija się na stanie Twojego zdrowia. Myślę, że lekarka zdała sobie z tego sprawę i dlatego w pierwszej kolejności przepisała Ci leki, które powinny wpłynąć na Twoje uspokojenie i wyciszenie i ewentualnie poprawić Twój sen, jeśli miałabyś z tym problemy.
Rozmowa z Tobą jest pewnie pomyślana, jako krok następny. W trudnych sytuacjach, przez które już wiele razy przechodziłam, kiedy wszystko sypało się w gruzy i na horyzoncie nie widziałam żadnego światełka, pomagały mi pieśni chwały. Zakładałam sobie słuchawki na uszy i słuchałam na okrągło pięknych pieśni uwielbienia (można je znaleźć na YouTube), czasami przez pół nocy, kiedy nie mogłam spać. Nawet jeśli nie zasnęłam, zawsze mnie to uspokajało i rodziła się nadzieja, że kolejny dzień będzie lepszy. Pomyśl o tym, że jesteś ukochaną córeczką Króla w niebie, który zrobi wszystko, aby Cię ocalić. Zaufaj mu! 😇
Będę pamiętała o Tobie w modlitwie! 🙏
"Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie: jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana." (Rz, 14.7-8)
ODPOWIEDZ