Zdrada

Refleksje, dzielenie się swoimi przeżyciami...

Moderator: Moderatorzy

Nepsis
Posty: 94
Rejestracja: 27 paź 2022, 5:24
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Zdrada

Post autor: Nepsis »

A teraz troche złosliwie ..... po oczach: a co myśłaś o waszej miłości wskakując do "wyrka" "kowalskiemu"?
Że tam wygodniej?
Po co taki komentarz? Co wnosi to do połamanej życiowo i duchowo osoby? Sory, ale tak jest to złośliwe.
"Zło nie jest tak złe jak Dobrym JEST Dobro!" C.S. Lewis
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Ja czuję że on ma depresję często mówi że stracił wszystko, że nie ma chęci nic robić bo nie ma dla kogo że to co robił robił dla nas a teraz nie ma żony rodziny nic boję się że sobie krzywdę zrobi bo ma myśli samobójcze. Ja również czuje ze to wszystko ruszyło moja psychikę i że się załamuje zapisałam się do psychiatry mam wizytę w piątek mam nadzieję że pomoże mi.
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Nie nadużywa alkoholu i nigdy nie palił teraz zacza po pałac bo ja zaczęłam palić ze mnie to uspakaja i raz na jakiś czas zapalimy papierosa nic więcej.
Lawendowa
Posty: 7662
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Lawendowa »

KASIA123, a ja wrócę do ważnego pytania, które padło w powitalnym poście i pozostało bez odpowiedzi. Czy jesteście małżeństwem sakramentalnym?
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
A.zelia
Posty: 214
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:04
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: A.zelia »

Autorki przesadzasz. Zdrada to l wina osoby zdradzającej. Kryzys to zwykle (nie zawsze) wina obydwojga.
A.zelia
Posty: 214
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:04
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: A.zelia »

zgubiony pisze: 17 kwie 2023, 9:01
A teraz troche złosliwie ..... po oczach: a co myśłaś o waszej miłości wskakując do "wyrka" "kowalskiemu"?
Że tam wygodniej?
Po co taki komentarz? Co wnosi to do połamanej życiowo i duchowo osoby? Sory, ale tak jest to złośliwe.
To bardzo potrzebne słowa.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Nirwanna »

KASIA123 pisze: 17 kwie 2023, 12:21 Ja czuję że on ma depresję często mówi że stracił wszystko, że nie ma chęci nic robić bo nie ma dla kogo że to co robił robił dla nas a teraz nie ma żony rodziny nic boję się że sobie krzywdę zrobi bo ma myśli samobójcze. Ja również czuje ze to wszystko ruszyło moja psychikę i że się załamuje zapisałam się do psychiatry mam wizytę w piątek mam nadzieję że pomoże mi.
Kasiu, depresja to choroba, diagnozuje ją lekarz. Żona lepiej niech nie diagnozuje męża. To, co opisujesz, to brzmi jak klasyczne trudne emocje osoby zdradzonej.
Czy jesteście małżeństwem sakramentalnym?
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Tak jesteśmy 8 lat w małżeństwie sakramentalnym
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Dziś się dowiedziałam że często kłamie bo brakuje mi poczucia bezpieczeństwa i nikomu nie ufam nawet najbliższym ponieważ w dzieciństwie przeszłam wielka traumę nie wiem co o tym sądzić i myśleć boję się że Jestem chora psychicznie i że zniszczyłam ta choroba życie mojemu mężowi i dzieciom że to może być dziedziczne i dzieci później mogą to samo przechodzić poprostu jestem już załamana tym
Nietaka
Posty: 3077
Rejestracja: 21 kwie 2019, 18:10
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: Nietaka »

Od kogo się dowiedziałaś?
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Od terapeuty uzależnień
nałóg
Posty: 3318
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:30
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Zdrada

Post autor: nałóg »

A czy Ty u siebie rozeznajesz jakieś uzależnienie? od czynników chemicznych ...od zachowań....
KASIA123 pisze: 17 kwie 2023, 21:02 nikomu nie ufam nawet najbliższym ponieważ w dzieciństwie przeszłam wielka traumę
Nieufność i podejrzliwość to cechy które można definiować jako wady charakteru. Traumę byłoby dobrze przepracować z terapeutą lub psychologiem. Nie przepracowane traumy potrafią odciskać swoje piętno przez cale życie.
Powodować niskie poczucie wartości lecz i egocentryzm ma tle lękowym.
Człowiek to skomplikowany organizm tak fizycznie jak i psychiczno-emocjonalnie.
PD
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Dla jasności bo może źle to wszystko napisałam mój mąż nie jest jakimś psychopata czy damskim bokserem uderzył mnie kilka razy ponieważ go już wyprowadziłam z ruwnowagi niszczyłam go psychicznie nigdy bez powodu mnie nie uderzył robił może to abym się opamiętała jak krzywdze nigdy nie nadużywał alkoholu czy przemocy. Ja nieraz pisze to co ja czuję i myślę odczuwam to jako pokrzywdzona nie jako osoba która krzywdzi nie wiem jak ja mam to zrozumieć jak postępować chce dobrze myślę że dobrze już robię a znów wychodzi ze jednak źle postąpiłam i błąd popelnilam. Nie umiem tego zrozumieć boję się że ja już jestem stracona że mi już nikt nie potrafi pomoc że ta trauma z dzieciństwa tak wróciła że ja przez to wszystko zdradziłam męża mimo że ja do niego wracałam kilka razy ale nie pociągał mnie sex z nim tylko lubialaam z nim rozmawiać to wszystko. Ale wraz dochodziło do zbliżenia. Potrzebuję pomocy bardzo ale się boję czasami sama siebie co ja mogę jeszcze zrobić ja zdradziłam i mimo wszystko jak z mężem się kłóciłam o tą zdradę jeździłam za jego żona aby jej powiedzieć prawdę mimo że to ona została skrzywdzona i nie powinnam tego robić nawet chcialam jej dzieciom powiedzieć o tym przez to że moje cierpiały
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

I wiem że mąż mnie bardzo kocha mimo że go krzywdze i dzieci i chce mi pomóc wyciąga rękę pomocna a ja to odrzucam bo uważam że on to obraca przeciwko mnie i wmawia mi coś co nie jest prawda ale od wczoraj uwierzyłam że ja jestem chyba chora i potrzebuje pomocy bo inaczej z tego nie wyjdę
KASIA123
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2022, 18:34
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Zdrada

Post autor: KASIA123 »

Po zdradzie mój mąż znalazł kobietę która chowa sama dziecko i go wspierała a ja wmawiałam im romans bo byłam zazdrosna też może dlatego nie wiem sama ale później zacza kasować wszystkie wiadomości bo zaczęłam go spr mimo że ja tu zawinilam a nie on i ta zazdrość o niego się zrobiła coraz gorzej przyjdzie mu wiadomości to czuje odrazu w sobie strach i płakać mi się chce ma z kimś ma kontakt ze mówi jej ze ja jestem najgorsza żona i matka że by już nie poślubił takiej kobiety wcześniej i jak kasuje to wtedy mu wmawiam zdrady mimo że mu ufam jak zapewnia że nie zdradza że nic złego nie robi nie rozumiałam i dalej nie rozumiem że nie potrafił ze mną o wszystkim kiedyś gadać co czuje jak płaczę w czasie budowy i jakie ma marzenia a innym to opowiadał. Nie wiem co się ze mną dzieje i co mną kieruję poprostu nie wiem
ODPOWIEDZ