Była dziewczyna

Powrót to dopiero początek trudnej drogi...

Moderator: Moderatorzy

Ewuryca
Jestem: po rozwodzie

Re: Była dziewczyna

Post autor: Ewuryca » 20 maja 2020, 20:38

martta pisze:
20 maja 2020, 11:39
Już trochę czasu minęło. Ciężko się walczy z obsesją. Nie mam zaufania do meza . Są dni kiedy jest ok a ss dni kiedy wyciągam te smsy sprzed ślubu. I katuje siebie i męża tym że ona chciała coś więcej. Często upadam.
Martta przeczytaj zdanie które napisałaś: ona chciała coś więcej. ONA nie twoj mąż! Nawet jeśli ONA chciała coś więcej to tego nie dostała. Przeczytaj tu historie ludzi, którzy wybaczają zdrady. Naprawdę nie wiem czemu nie potrafisz zapomnieć o jakieś dziewczynie. Chcesz tworzyć szczęśliwą rodzine to pracuj nad sobą, wydaje mi się że możesz potrzebować pomocy psychologicznej inaczej naprawdę nie umiem wytłumaczyć twojego zacięcia się na tej sprawie.

martta

Post autor: martta » 20 maja 2020, 21:07

Pracuje z psychologiem. Ale dużo złego przeszłam .

Ewuryca
Jestem: po rozwodzie

Post autor: Ewuryca » 20 maja 2020, 21:43

martta pisze:
20 maja 2020, 21:07
Pracuje z psychologiem. Ale dużo złego przeszłam .
To super, to już duży krok w pracy nad sobą, to jeszcze do kompletu zaproś Maryje do tej pracy a napewno pójdzie łatwiej. Sama doświadczyłam wiele złego i również wiele złego ja zrobiłam a Maryja mnie uratowała, polecam z całego serca.

martta

Post autor: martta » 20 maja 2020, 22:20

Modlę się ale to nie zawsze przynosi spokój w sercu. Mam żal do meza i tak pielęgnuje go w sobie. Ta dziewczyna szczyci się tym że odpisywal. Dla niej zwykła odpowiedź to coś więcej. Brak stanowczosci meza doprowadził do tego.

ODPOWIEDZ