Czy ból po zdradzie kiedyś zniknie?

Powrót to dopiero początek trudnej drogi...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Linna
Jestem: w kryzysie małżeńskim

Re: Czy ból po zdradzie kiedyś zniknie?

Post autor: Linna » 10 maja 2019, 11:52

Uczciwa żona, czytam Twoje wpisy i widzę siebie! Ja się czuję i zachowuję bardzo podobnie. Chciałabym Cię mocno uścisnąć!!!
Jestem tu nowa na Forum, na razie czytam Wasze historie, przymierzam się do opowiedzenia swojej. Zniesiecie to? :|
O tym, że jestem zdradzoną żoną wiem dopiero od 3 miesięcy. Ból, który zalewa nagle i znienacka, staram sobie zwizualizować. Wyobrażam sobie jak wygląda i gdzie w moim ciele tkwi (u mnie to kolczasta kula w klatce piersiowej). Staram się wyobrazić sobie tę kulę na zewnątrz i głośno do niej krzyczeć, żeby się wynosiła. A tak poza tym, to terapia, ziołowe antydepresanty, grupa wspólnotowa, do której przylgnęłam zaraz po katastrofie.
Trzymaj się Kochana!

jacek-sychar
Jestem: po rozwodzie

Post autor: jacek-sychar » 10 maja 2019, 11:54

Linna pisze:
10 maja 2019, 11:52
Zniesiecie to?
Damy radę!

Bierz się do pisania.

No i witamy. :D

Uczciwa zona

Post autor: Uczciwa zona » 10 maja 2019, 14:04

Do Linna.
Witaj Kochana przelej swój ból, smutki, zmartwienia na "papier" mi to tak wiele daje w jakimś stopniu przynosi ulgę, że nie jestem sama że jest nas więcej którzy w tej samej sytuacji znaleźli się nie
z wyboru.
Pisz Kochana i nawet się nie zastanawiaj 😊 .
Ci ludzie co nam tu pomagają, odpisują to wspaniali ludzie, niektórzy z wieloletnim stazem malzenskim, którzy potrafią pokazać światełko a jakże dla nas ważne, dodać otuchy, pokazać nadzieję na lepsze nie tylko jutro ale lepsze już dzis. Cieszę że napisałaś ja takze chciałabym Cię usciskac. Ściskam mocno i czekam na Twój wątek. Powodzenia.

JolantaElżbieta

Post autor: JolantaElżbieta » 10 maja 2019, 14:21

Potwierdzam, że ludzie tu bardzo pomagają. Ja trafiłam tu trzy miesiące po rozwodzie. I po zdradzie małżonka. Dzięki temu przeżyłam :-) To Ci też pomoże uporać się z emocjami, bólem, strachem przed przyszłością. I dasz radę ze wszystkim. Będziesz silniejsza - dla siebie :-)

Awatar użytkownika
Linna
Jestem: w kryzysie małżeńskim

Post autor: Linna » 12 maja 2019, 21:22

Cieszę się, ze jestem z Wami :)
Wprawdzie jestem jeszcze w epicentrum cierpienia, ale wierzę, że ból kiedyś zniknie. Zniknie, ale blizna zostanie i trzeba będzie tę bliznę pokochać. Ja sobie taki kierunek wyznaczyłam. To tak jak z kitsungi. Znacie? Pisał ktos o tym na forum? Nawet jeśli tak, to warto przypomnieć.
Kitsungi to japońska metoda sklejania rozbitej porcelany. Zbiera się wszystkie kawałki, skleja, a ślady po łączeniu wypełnia się złotem. Efekt jest boleśnie piękny. Moze nawet piekniejszy niz przedtem. Wyguglajcie sobie jak to wygląda. Trzeba "tylko" uwierzyć, że z nami też tak będzie.
Marzę, aby dostać coś takiego w prezencie od męża. Tylko jak on ma się tego domyslić?... :roll:

ODPOWIEDZ