Problem z tesciami

Powrót to dopiero początek trudnej drogi...

Moderator: Moderatorzy

Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Prośba o otwarcie serca na rodzinę

Post autor: Pavel »

...naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych...
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
Kochana86
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2020, 22:01
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Prośba o modlitwę

Post autor: Kochana86 »

proszę i modlitwę dla mojej rodziny, aby mąż zaczął walczyć o małżeństwo, przestał kontaktować się z inną kobietą. Skupił się na dziecku i żonie.
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o otwarcie serca na rodzinę

Post autor: Al la »

...ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać,
Panno chwalebna i błogosławiona.
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
Sureja
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:25
Płeć: Kobieta

Bardzo proszę o modlitwę za mnie e o światło Ducha Sw w podjęciu decyzji

Post autor: Sureja »

Dzień dobry,
chyba moje małżeństwo się rozpada, ja nie mam sił do walki a mąż tylko wymaga,sam natomiast nic nie robi,by polepszyć sytuację.
Dziękuję
renegate

Re: Bardzo proszę o modlitwę za mnie e o światło Ducha Sw w podjęciu decyzji

Post autor: renegate »

Sureja pisze: 18 lip 2020, 20:41 Dzień dobry,
chyba moje małżeństwo się rozpada, ja nie mam sił do walki a mąż tylko wymaga,sam natomiast nic nie robi,by polepszyć sytuację.
Dziękuję
Czy myślałaś o pójściu sama na terapię? Twój mąż nie chce, ale Ty możesz pójść i przedstawić Wasz problem. Dostaniesz wsparcie, wskazówki, co robić w tej trudnej sytuacji z teściami, jak rozmawiać z mężem o Waszych problemach.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Bardzo proszę o modlitwę za mnie e o światło Ducha Sw w podjęciu decyzji

Post autor: s zona »

Sureja pisze: 18 lip 2020, 20:41 Dzień dobry,
chyba moje małżeństwo się rozpada, ja nie mam sił do walki a mąż tylko wymaga,sam natomiast nic nie robi,by polepszyć sytuację.
Dziękuję
A moze warto, mozesz to zrobic sama :)
Zawierzenie Maryi. Siła, która zmienia życie
https://www.youtube.com/watch?v=u4a642t ... ture=share

Bozej niedzieli i Pogody Ducha dla Ciebie :)

ps jest piekna modlitwa , mnie czesto pomaga wlasciwie rozeznac , co moge zmienic, co zaakceptowac i za co dziekowac Bogu .

Boże, użycz mi pogody ducha,
abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić,
odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić,
i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.
Sarah
Posty: 372
Rejestracja: 01 maja 2020, 13:46
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Problem z tesciami

Post autor: Sarah »

Sureya, problem masz nie z teściami, tylko z mężem (jego priorytetami, tym, kto/co jest dla niego ważniejsze - Ty, Wasze małżeństwo, matka, jego własna wygoda itp.). Warto to sobie uświadomić, żeby nie zakłamywać rzeczywistości.
"Zamiast ciągle na coś czekać, zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż ci się wydaje". Ks. Jan Kaczkowski
Sureja
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:25
Płeć: Kobieta

Re: Problem z tesciami

Post autor: Sureja »

Tak,zgadzam sie,mąż źle ustawił priorytety, w tej chwili to rodzice są najważniejsi i wygoda jego. Ja się źle czuje,mam problemy ze zdrowiem psychicznym,tak się teraz rozchorowałam,że nerwy mam,do pracy nie mam sił iść i tkwię w tym mieszkaniu.
Sureja
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:25
Płeć: Kobieta

Re: Problem z tesciami

Post autor: Sureja »

Jeśli priorytety ma takie a nie inne,to coś tej sytuacji mam zrobić. Bo wyraźnie mi mówi,że nie wyprowadzi się z mieszkania,bo remont zrobiliśmy,więc teraz wyprowadzka to byłaby moja fanaberia głupota. No to ważniejsza jest żoną która się źle czuje w tym mieszkaniu czy mieszkanie matka ojciec i ich ciągle przyjeżdżanie.
ODPOWIEDZ