rozstanie

Powrót to dopiero początek trudnej drogi...

Moderator: Moderatorzy

Czarna
Posty: 28
Rejestracja: 23 paź 2017, 18:47
Płeć: Kobieta

Re: rozstanie

Post autor: Czarna »

Witam .Złożyłam wniosek o mieszkanie umowilam się z radca prawnym ale boję się tej decyzji nie wiem czy poradzę sobie z tym wszystkim.Mieszkanie z teściami nie jest juz możliwe że względu na obecną sytuację .
Czarna
Posty: 28
Rejestracja: 23 paź 2017, 18:47
Płeć: Kobieta

Re: rozstanie

Post autor: Czarna »

Mam pytanie jak można usunąć konto .
Awatar użytkownika
ozeasz
Posty: 4368
Rejestracja: 29 sty 2017, 19:41
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: rozstanie

Post autor: ozeasz »

Ale dzięki temu przynajmniej zyskasz przestrzeń tylko i wyłącznie dla siebie i to pomoże w stabilizacji i powrocie do równowagi emocjonalnej , od czegoś trzeba zacząć , życzę Ci dużo pokoju, niech Cię Pan błogosławi i strzeże.
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II
jacek-sychar

Re: rozstanie

Post autor: jacek-sychar »

Czarna pisze: 20 lis 2017, 16:30 Mam pytanie jak można usunąć konto .
Czarna
Chcesz nas zostawić?
malutenka
Posty: 50
Rejestracja: 18 paź 2017, 14:39
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: rozstanie

Post autor: malutenka »

Czarna, nie odchodz! Kazdy z nas tutaj przezywa (mniej lub bardziej) trudne chwile, ale po to wlasnie jest to forum, zeby sie wyzalic, wyplakac i wygadac. Napewno jestes silna kobieta, skoro tyle lat wytrzymałaś w oczekiwaniu na meza, ale moze pomysl sobie, co w tym czasie zrobilas tylko dla siebie? To jest bardzo trudne, bo gdy myslimy o drugiej osobie, cały swiat przestaje istniec...Moze wlasnie malymi kroczkami zacznij budowac sobie swoj swiat? Taki, o jakim zawsze marzylas, kup sobie zaslony w ulubionym kolorze, rob wszystko to, co TY bys chciala, nawet jesli to tylko kupienie SWOJEJ ulubionej czekolady a nie takiej, jaka lubi maz:) Wiem, ze moze nie myslisz o tym teraz ale sprobuj zerknac na siebie w lustrze i zastanow sie czy sie sobie podobasz? Moze odswiezysz fryzure, pomalujesz paznokcie? To doda Ci troszke pewnosci siebie! Trzymam mocno kciuki i nie poddawaj sie!
Czarna
Posty: 28
Rejestracja: 23 paź 2017, 18:47
Płeć: Kobieta

Re: rozstanie

Post autor: Czarna »

Zdecydowałam się na odejście . Dziękuję wszystkim za wsparcie.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13320
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: rozstanie

Post autor: Nirwanna »

Czarna,
W wielu przypadkach decyzja podjęta w dużych emocjach nie jest dobra, a na ile czytam Twoje posty, to emocji masz w sobie na tony.
Emocje warto wziąć pod uwagę, ale skupić się na "dlaczego?" i "po co?"
Jeśli nie chcesz u nas na forum być, po prostu nie wchodzisz, nie piszesz, i już. Może się jednak okazać, że za jakiś czas będziesz potrzebować szybkiego wsparcia - a wtedy miejsce na Ciebie czeka :-)
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ