Nowenna Pompejańska, czyli krótko o tym, że żadna modlitwa nie zostaje bez odpowiedzi

Wydarzył się cud uzdrowienia małżeństwa, a może tylko maleńki cudzik?...

Moderator: Moderatorzy

Dziewczynazzapalkami
Posty: 72
Rejestracja: 07 mar 2023, 0:03
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Nowenna Pompejańska, czyli krótko o tym, że żadna modlitwa nie zostaje bez odpowiedzi

Post autor: Dziewczynazzapalkami »

Witajcie,
ostatnimi czasy mam wrażenie, że zalogowałam się na to forum, tylko po to, by dać to świadectwo :)

Jeżeli ktoś jest ciekawy mojej historii to zapraszam na "kryzysy". Wystarczy, że wspomnę, że mąż ma problemy z seksualnością i przez to nieraz cierpiałam. A że teraz przechodzę kryzys w swoim małżeństwie, który spowodował wiele rozmów, wspomnień i wynurzeń, miałam też okazję dowiedzieć się wielu rzeczy, które były przede mną ukryte.

Jakiś czas temu poczułam wewnętrzny przymus do tego, by modlić się za nawrócenie męża. I modliłam się, bo nie widziałam powodu, by to zbagatelizować. Ostatecznie wszystko zakończyło się u męża spowiedzią i Komunią, co wtedy było dla mnie wystarczającym dowodem, że modlitwa działa. Dopiero teraz zobaczyłam szczegóły, że wraz z Nowenną mąż zakończył swój romans i podwójne życie (dokładniej; Kowalska to zakończyła). Dostał wtedy szanse i błogosławieństwa do zmiany swojego życia i z niektórych skorzystał. Co prawda na krótko, ale dla mnie to wystarczający dowód na to, że żadna modlitwa nie zostaje bez odpowiedzi. Ale też zauważyłam jeszcze jedną prawidłowość, że jakbyś gorliwie się nie modlił/a, tylko od drugiej zależy, czy skorzysta z tych błogosławieństw, czy nie.
I jeszcze jedno: każda z niewykorzystanych przez drugą stronę łask do nas wróci, więc zawsze warto się modlić, bo Bóg zawsze kocha i nigdy nie zapomina, szczególnie o Miłosierdziu i dobrych uczynkach :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ