Modlitwa o uwolnienie malzonka od zlych duchow

Co o nierozerwalności sakramentalnego małżeństwa mówią Biblia, Katechizm, dokumenty papieskie...

Moderator: Moderatorzy

Ann91
Posty: 20
Rejestracja: 22 sie 2021, 8:53
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o uwolnienie malzonka od zlych duchow

Post autor: Ann91 » 09 wrz 2021, 14:02

Odświerzam wątek. Wczoraj zaczelam odmawiac egzorcyzm o.Amortha . Jestem ciekawa waszych doswiadczen z ta modlitwa . Moze ktos mogkby sie podzielic ?

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o uwolnienie malzonka od zlych duchow

Post autor: burza » 09 wrz 2021, 22:40

Ann91, odpowiem Ci ja też, odmawaialam ta modlitwę bardzo długo. Chyba wszystkie modlitwy odmawaialam chcąc ratować moje małżeństwo. Tylko że, to nie działa tak. Pomodlisz się i za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmienisz męża i małżeństwa, napewno pomaga,wycisza i uspokaja. To również, musi chcec ta druga strona tej naprawy czyli mąż a każdy z nas ma wolną wolę.. Ja chcę a mąż na tą chwilę nie i może już nigdy i się mijamy i co bym nie zrobiła to na pewne rzeczy nie mam wpływu. I tak wygląda sprawa z modlitwą napewno nie zaszkodzi 😊

Nowiutka

Re: Modlitwa o uwolnienie malzonka od zlych duchow

Post autor: Nowiutka » 10 wrz 2021, 6:33

Ja polecam egzorcyzmy o.Amortha - o uwolnienie, uratowanie małżeństwa. Nie zrealizowało się to a potem przestałam, ale miałam w tym czasie "olśnienia", podpowiedzi wobec kwestii mojej zmiany - jakby chwilowo przepchalo to kanał komunikacji z Bogiem. Teraz mi się to przypomniało, będę musiała do tej modlitwy wrócić.

Ann91
Posty: 20
Rejestracja: 22 sie 2021, 8:53
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o uwolnienie malzonka od zlych duchow

Post autor: Ann91 » 10 wrz 2021, 9:38

burza pisze:
09 wrz 2021, 22:40
Ann91, odpowiem Ci ja też, odmawaialam ta modlitwę bardzo długo. Chyba wszystkie modlitwy odmawaialam chcąc ratować moje małżeństwo. Tylko że, to nie działa tak. Pomodlisz się i za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmienisz męża i małżeństwa, napewno pomaga,wycisza i uspokaja. To również, musi chcec ta druga strona tej naprawy czyli mąż a każdy z nas ma wolną wolę.. Ja chcę a mąż na tą chwilę nie i może już nigdy i się mijamy i co bym nie zrobiła to na pewne rzeczy nie mam wpływu. I tak wygląda sprawa z modlitwą napewno nie zaszkodzi 😊
Dziekuje za odpowiedz. Moj maz nie chce niestety nic... wiec mi zostaje modlitwa za nas dwoje...

Caliope
Posty: 3013
Rejestracja: 04 sty 2020, 12:09
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o uwolnienie malzonka od zlych duchow

Post autor: Caliope » 10 wrz 2021, 11:29

Ta modlitwa wycisza, daje poczucie wspólnoty z Bogiem, wszystkimi świętymi wymienionymi w modlitwie. Daje nadzieję na zmiany, ale nie jest cudownym środkiem sprawczym ,to tak nie działa.

helenast
Posty: 2840
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:36
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o uwolnienie malzonka od zlych duchow

Post autor: helenast » 29 gru 2021, 19:01

Modlitwa NIE JEST egzorcyzmem ... Jest aktem uwolnienia, a nie egzorcyzmem ! ...
Egzorcyzm to specjalny akt złożony z poszczególnych, ściśle ustalonych działań , wykonywanych tylko przez specjalnie do tego przygotowanych kapłanów i za zgodą Biskupa...

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd ...

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13300
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o uwolnienie malzonka od zlych duchow

Post autor: Nirwanna » 11 sty 2022, 20:40

Haniu, dziękujemy za zwrócenie uwagi, skonsultowaliśmy się z kompetentną osobą i rzeczywiście, masz rację.
Egzorcyzm może być wykonywany wyłącznie przez księdza egzorcystę i też wyłącznie, jeśli chodzi o osobę opętaną, określenie to jest więc w tej sytuacji pewnym nadużyciem. Prawidłowym określeniem będzie tu modlitwa o uwolnienie.
Dlatego wyedytowałam tytuł wątku.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości