Poradnik małżeński według św. Jana Pawła II

Co o nierozerwalności sakramentalnego małżeństwa mówią Biblia, Katechizm, dokumenty papieskie...

Moderator: Moderatorzy

karmelek
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2017, 13:11
Jestem: panną
Płeć: Kobieta

Poradnik małżeński według św. Jana Pawła II

Post autor: karmelek » 15 sty 2021, 18:44

🧚‍♀️🧚‍♀️Drodzy Sycharowicze :)
Mam dla Was do zaproponowania coś wyjątkowego oraz prośbę...
🌷🌹🥀🌺🌸
Jestem studentką na kierunku Pedagogiki gdzie realizujemy pewien projekt. Stworzyłam Bloga pt. "Poradnik małżeński według św.Jana Pawła II" jest to projekt, który powstał w celu krzewienia nauki o małżeństwie według naszego Papieża, aby każdy kto jest nią zainteresowany, mógł ją pogłębić.

Jest to nauczanie św. Jana Pawła II na temat małżeństwa, które w dobie XXIw. jest narażone na różne zagrożenia, ale jeśli będzie zanurzone w nauce i miłości Jezusa - wyda piękne owoce :)

🌞Jeśli spodobał wam się Poradnik małżeński według św. Jana Pawła II i uważacie, że była to inicjatywa pożyteczna, by dzięki niej propagować nauczanie św.Jana Pawła II, bardzo będę wdzięczna za pozostawienie komentarza, który pomoże mi wyciągnąć konkretne wnioski do projektu odnośnie krzewienia nauczania św.JPII na portalach społecznościowych.

Adres bloga https://poradnikjpii.blogspot.com/

Miejcie odwagę żyć dla Miłości! św.JPII💖

Pozdrawiam i z góry dziękuję, że odpowiedzieliście na mój apel 🥰
Magda ze Śląska ☘️☘️☘️☘️

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości