Medjugorje

Pomogła Ci jakaś modlitwa? Któryś ze Świętych jest Ci szczególnie bliski?...

Moderator: Moderatorzy

tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Dzisiejsze comiesięczne Orędzie Matki Bożej z Medjugorje dane Mariji Pavlović-Lunetti

„Drogie dzieci!
To jest czas łaski.
Dziatki, więcej się módlcie, mniej mówcie i pozwólcie Bogu, by was prowadził drogą nawrócenia.
Jestem z wami i kocham was moją matczyną miłością.
Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ”
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Rekolekcje „Uzdrowienie w sercu Maryi” w Medjugorje w Centrum Rekolekcyjnym „Magnificat” u widzącej Marii Pavlović-Lunetti - 18 – 25 listopada 2018 r.

W programie rekolekcji przewidziane jest uczestnictwo w:
1.
Międzynarodowym nabożeństwie rozpoczynającym się o godz. 17.00 modlitwą różańcową. Nabożeństwo wieczorne obejmuje: trzy części Różańca Świętego, Mszę Świętą, poświęcenie dewocjonaliów, modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała.
2.
Wspólne, modlitewne wejście na:- Podbrdo – Górę Objawień, gdzie Matka Boża rozdaje dary, tylko trzeba je wziąć, wszyscy schodzą z niej obdarowani łaskami,- Kriżevac – Góra Krzyża – Gospa prowadzi do Jezusa pod Krzyż, po łaski do dźwigania krzyża codziennego mocą Bożą.
3.
Spotkaniach, konferencjach i Adoracjach przygotowanych przez organizatorów.
4.
Sobota do południa - czas wolny w przypadku, gdy nie będzie możliwości spotkania z o. Jozo Zovko.

Więcej informacji:
http://www.krolowa-pokoju.com.pl/assets ... i_2018.pdf
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Orędzie M.B. z Medjugorja

Drogie dzieci!
Dziś wzywam was, abyście poważnie przyjęli moje orędzia i żyli nimi. Te dni są dniami,
kiedy powinniście się zdecydować na Boga, Pokój i Dobro. Niech wszelka nienawiść
i zazdrość znikną z waszego życia, z waszych myśli, a niech zamieszka w nich tylko
miłość do Boga i bliźnich. Tak i tylko tak będziecie mogli rozpoznać znaki czasu: jestem
z wami i prowadzę was ku nowym czasom, czasom które Bóg wam daje jako łaskę,
abyście Go mogli jeszcze bardziej poznać.
Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.
(25 stycznia 1993)
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

"Trudno jest żyć Ewangelią w naszym środowisku, może głowa nasza nie będzie odcięta, ale będziemy wyśmiani, odrzuceni, może czasami prześladowani. Chciałbym, abyśmy wrócili z Medjugorju z tym doświadczeniem "Ja jestem z tobą, by cię ochraniać" i aby Bóg dodał nam odwagi w naszym środowisku, w naszej parafii, w naszym kraju, w którym żyjemy i aby Słowo Boże dodało nam odwagi, tak jak Jeremiaszowi"
Fragment z homilii z 29.08.18
https://www.centrummedjugorje.pl/images ... 0829pl.mp3
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

19. MIĘDZYNARODOWE REKOLEKCJE DLA PAR MAŁŻEŃSKICH
Odbędą się w Medziugorju w dniach od 7 do 10 listopada 2018 roku

Temat spotkania brzmi: Żyć Słowem Bożym
„Wtedy oświecił ich umysły, aby rozumieli Pisma” (Łk 24, 45)

W szkole Matki Bożej

Program:

Środa,7 listopada 2018
14.00
Rejestracja uczestników
16.00
Wprowadzenie do rekolekcji
17.00
Modlitwy wieczorne w kościele

Czwartek,8 listopada 2018
9.00
Modlitwa poranna
9.30
Wykład, rozmowa
12.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy
15.00
Wykład, rozmowa
17.00
Modlitwy wieczorne w kościele

Piątek, 9 listopada 2018

6.00
Modlitwa na Križevacu
10.00
Wykład, rozmowa
12.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy
15.00
Wykład, rozmowa
Przygotowanie do spowiedzi św.
17.00
Modlitwy wieczorne w kościele

Sobota,10 listopada 2018
7.00
Modlitwa na Górze Objawień
10.00
Wymiana doświadczeń, świadectwa
11.30
Msza św. na zakończenie rekolekcji

Koordynatorem rekolekcji jest o. Marinko Šakota.

Więcej informacji pod linkiem
http://www.medjugorje.hr/files/file/brparpol18.pdf
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Medjugorie - miejsce wybrane przez Boga
http://www.salvetv.pl/multimedia/patron ... przez-boga
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Słowo o. Marinko Šakoty /proboszcza parafii Medjugorje /do uczestników spotkania modlitewnego w Częstochowie

Drodzy Siostry i Bracia!

Z serca pozdrawiam Was wszystkich, uczestników modlitewnego spotkania w Częstochowie ! Jestem szczęśliwy, że mogę zwrócić się do Was z przyjacielskim słowem !

Na początku posłuchajmy co mówi nam Matka. W ostatnim orędziu Matka Boża wzywa nas: „Drogie dzieci! Bóg mnie wezwał, bym prowadziła was do Niego, bo On jest waszą siłą. Dlatego wzywam was, abyście się modlili do Niego i Jemu ufali, bo On jest waszą ucieczką od każdego zła, które czyha i zabiera dusze daleko od łaski i radości, do której wszyscy jesteście wezwani. Dzieci, żyjcie [jak w] raju tu na ziemi, aby było wam dobrze i niech Boże przykazania będą światłem na waszej drodze. Jestem z wami i wszystkich was kocham swoją matczyną miłością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

W tym orędziu Matka Boża uczy nas:

- że Jej zadaniem jest prowadzić nas do Boga

- że Ona jest z nami i kocha nas matczyną miłością

- że Bóg jest naszą siłą, naszą ucieczką od wszelkiego zła

- że zło czyha na nas i oddala dusze od łaski i od radości

- że możemy przeżywać raj już tu na Ziemi

- że Przykazania Boże powinny być światłem na naszej drodze

Wierzę, że jest w Was radość bo Matka jest z nami ! Jak pięknie być razem jako dzieci Niebieskiej Matki, Królowej pokoju ! Być Jej dziećmi, które Ona kocha. I wtedy, gdy nie jesteśmy bardzo dobrzy i wtedy, gdy oddaliliśmy się od Niej, Matka nas kocha, Matka nie oddala się od nas. Jak wielki to powód do radości. Ale i powód do odpowiedzialności w tym momencie.

Zwróćmy uwagę na tytuł Matki Bożej - Królowa Pokoju. W Guadalupe Matka Boża przedstawiła się Diego jako Matka Prawdziwego Boga. W Lourdes Bernadecie jako Niepokalane Poczęcie, w Fatimie Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie jako Matka Boża Różańcowa, a w Medziugorju szóstce widzących jako Królowa Pokoju. Dlaczego tak różne tytuły tej samej osoby? Czyż Maryja nie jest jedna i czyż Jej misja nie jest ta sama?

Prawdą jest, że Maryja Matka Jezusowa jest tą samą osobą, która ukazała się w Guadalupe, Lourdes, w Fatimie i w Medziugorju. Prawdą jest też to, że Jej posłanie zawsze i wszędzie jest to samo, a tą misję Maryja przyjęła na Golgocie u stóp krzyża, kiedy Jezus patrząc na Jana, a to znaczy na wszystkich ludzi po nim – powiedział do Niej: „ Niewiasto oto syn Twój” (J 19,26). Lecz problemy czasu, w którym Maryja zjawia się nigdy nie są takie same. Nazywając siebie różnymi tytułami Maryja daje odpowiedzi na problemy, z którymi ludzkość konfrontuje się w określonym czasie. W naszych czasach jest to pokój. Wyraźnie to widać na przykładzie Medziugorja: „Przybyłam tu jako Królowa Pokoju i pragnę was ubogacić moim macierzyńskim pokojem” ( 25.7.1990).

Pokój jest największą potrzebą czasu, w którym żyjemy. Oczywiście, ten nasz czas nie jest wyjątkiem bo od samego początku człowiek poszukuje pokoju. Jeśli rozważymy tylko okres czasu od początku objawień do dzisiaj, widzimy tyle niepokoju i potrzeby pokoju, że trudno je wyliczyć: czas represji komunistycznych, dyktatura relatywizmu, zachwianie wartości chrześcijańskich i coraz większa niepewność, które wartości są prawdziwe, a które fałszywe, zgubiony pokój u tylu młodych na skutek wpadnięcia w sidła narkotyków, alkoholu i hazardu, zagrożenia konfliktami i wojnami pomiędzy narodami i państwami, niepewność z powodu utraty pracy, nieodnalezienie sensu życia, zgubiony pokój pomiędzy małżonkami, rozchwiany pokój z powodu nagłej choroby lub śmierci drogiej osoby i tak wiele innych…

Widzimy, że pokoju nie zabierają nam tylko wielkie rzeczy, takie jak wojna. Może to być jakaś osoba, która nas zdenerwuje. Zgubimy pokój bo czasem nerwowo zareagujemy na jakieś słowo, a czasem porani nas czyjeś milczenie. Pokój ukradną nam rzeczy materialne, kiedy mamy ich dużo, jesteśmy od nich uzależnieni, ale także pokój ukradnie nam niedobór rzeczy materialnych, kiedy nie mamy ich wystarczająco męczy nas troska o przyszłość itd.

Ale Matka nie zostawia nas w niepokojach tylko pokazuje nam drogę do wyjścia: wzywa nas do modlitwy. Zawsze od początku to samo wezwanie: „ Drogie dzieci módlcie się, módlcie się, módlcie się! Jeszcze raz zastanówmy się dlaczego to wezwanie i dlaczego tak często.

Wolą szatana jest abyśmy żyli sami, bez Boga. Tak postępuje z Adamem i Ewą, tak chce postępować z każdym z nas. Chce nas oddalić i odłączyć od Boga. Pragnie abyśmy nie liczyli na Boga ale sami na siebie, tylko na swoje siły. Chce nas przekonać, że jesteśmy mocni, że tylko swoim rozumem powinniśmy znajdować rozwiązania. Dlatego chce abyśmy się nie modlili.

Ale zwróćmy uwagę tutaj! Szatan nie jest przeciwny temu, byśmy troszczyli się o pokój ale chce, aby pokój był produktem naszych ludzkich wysiłków. Ostatecznie szatan nie jest przeciwny temu abyśmy modlili się ale abyśmy nie zmieniali się w modlitwie, abyśmy na wzór faryzeusza w Świątyni zostali dumni, przekonani, że jesteśmy dobrzy, a inni ludzie są źli.

Teraz jest dla nas jasnym dlaczego tak często to wezwanie do modlitwy i abyśmy modlili się sercem: bo Matka pragnie abyśmy nauczyli się żyć z Jezusem, a nie sami. Pragnie abyśmy przyjęli Jego słowa: „Beze mnie nic nie możecie uczynić”. Innymi słowami: „ Bez miłości nic nie możecie, a z miłością możecie wszystko”. Niech te słowa wcielą się w nas, niech zostaną w naszych sercach.

Drodzy przyjaciele, módlmy się o dar otwarcia serca i spojrzenia, aby nasz wzrok i serce otworzyły się na Niebo i na wieczność. Abyśmy nie trwali tylko w troskach o swoje plany, ale byśmy otworzyli się na Boga i Jego plany. Uczmy się patrzeć na Jezusa w Eucharystii, na adoracji, na modlitwie przed krzyżem. Patrzmy na Jezusa tak, jak byśmy uczyli się patrzeć Jego oczami. Poznajmy Jego spojrzenie, otwierajmy przed Nim serce, abyśmy w konkretnych sytuacjach szukali rozwiązania w Jego duchu.

Drodzy przyjaciele! Jak pięknie jest mieć Matkę, która uczy nas jak żyć! Uczmy się od Niej!

Pokój i radość niech będą z Wami wszystkimi! I pomiędzy Wami!

I jeszcze coś: Nie żyjmy pokojem i radością tylko dla siebie, ale bądźmy Maryjnymi wyciągniętymi rękoma do tych ludzi, którzy nie mają ani pokoju ani radości!

Wasz o. Marinko Szakota

Medziugorje, 23.08.2018
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Dzisiejsze orędzie Matki Bożej dane Mirjanie w czasie comiesięcznego widzenia
2 września 2018 r. - Orędzie dla Mirjany

Drogie dzieci, moje słowa są proste, ale wypełnione są matczyną miłością i troską. Dzieci moje, nad wami coraz bardziej unoszą się cienie ciemności i złudzeń, a ja was wzywam do światła i prawdy – ja was wzywam do swego Syna. Jedynie On może przemienić rozpacz i cierpienie w pokój i pogodę, jedynie On może dać nadzieję w największym bólu. Mój Syn jest życiem świata. Im lepiej Go poznacie, im bardziej się do Niego zbliżycie, [tym] bardziej będziecie Go kochać, bo mój Syn jest miłością. Miłość zmienia wszystko, czyni przepięknym nawet to, co bez miłości wydaje się bez znaczenia.

Dlatego ponownie mówię wam, że musicie bardzo kochać jeśli chcecie wzrastać duchowo. Wiem, apostołowie mojej miłości, że nie zawsze jest łatwo, ale dzieci moje nawet bolesne drogi są drogami prowadzącymi do duchowego wzrostu, wiary i mojego Syna. Dzieci moje, módlcie się, myślcie o moim Synu. W każdej chwili dnia wznoście swą duszę ku Niemu, a ja zbiorę wasze modlitwy niczym kwiaty z najpiękniejszego ogrodu i daruję [je] mojemu Synowi.
Bądźcie prawdziwymi apostołami mojej miłości, głoście wszystkim miłość mego Syna, bądźcie ogrodami najpiękniejszych kwiatów. Poprzez modlitwę pomóżcie swoim pasterzom, aby mogli być ojcami duchownymi wypełnionymi miłością do wszystkich ludzi.
Dziękuję wam.
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Video relacja z dzisiejszego spotkania Mirjany z Matką Bożą,
https://marytv.tv/english-mass-in-medjugorje-6/
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Jeżeli chcecie być żywi, przeznaczcie czas dla Pana...
https://www.youtube.com/watch?v=m_Pe6ERw1gs
(Festiwal Młodych w Medjugorje 2016 - homilia o. Ćiril Ćus ze Słowenii).

Pewien ksiądz miał bardzo ciężką chorobę, czekał na operację. Podczas Mszy Św. zawsze złościł się na panią, która siedziała w pierwszym rzędzie i odmawiała różaniec. I przypomniał sobie o tej pani. Zadzwonił do niej i powiedział: "Proszę pani, proszę modlić się za mnie. Po dwudziestu dniach mam bardzo ciężką operację i nigdy nie będę mówić. Nie wiem jak będę księdzem". A ta pani mająca ponad 80 lat zaczęła uczyć teologi tego księdza. Powiedziała: "Proszę księdza, czy ksiądz wie jak ta kobieta dotknęła tylko frędzli szaty Pana Jezusa, a ksiądz trzyma Go w ręku, żywego Chrystusa. Dlaczego ksiądz nie prosi Jego, by go uzdrowił, by pomógł. Ksiądz jest księdzem". I ten ksiądz zaczął się zmieniać. Po tych 20 dniach. Msza była osobistym spotkaniem z Bogiem. Trzymał Go w ręku jak gdyby trzymał żywego Jezusa Chrystusa. Nie chciał Go wypuścić. Po 20 dniach poszedł na operację. wykonane zostały jeszcze jedne badania, i tam zobaczono, że nie ma już raka na strunach głosowych. On był tak bardzo szczęśliwy. Po 6 latach się zmienił i stał się żywy. Drodzy bracia i siostry, droga młodzieży - Jeżeli chcecie być żywi, przeznaczcie czas dla Pana, poświęćcie ten czas Panu. Bóg nigdy nie pozostanie Ci dłużny. Bóg pragnie być z tobą. Chce cię błogosławić. Chce chodzić z tobą...
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Bóg jest mocniejszy od wszelkiego bólu, cierpienia, opuszczenia...
https://www.youtube.com/watch?v=b3QMXyzC9Qk
(Festiwal Młodych w Medjugorje 2016 -świadectwo o. Ciril Cius ze Słowenii)

"Kto z was może dać świadectwo o tym co Jezus uczynił w jego życiu. I przyszła kobieta 50 lat i mówi, ja w pełni przebaczyłam swojemu mężowi. Mój mąż bił mnie, trzykrotnie złamał mi rękę, złamał mi nogę, zdradzał mnie z innymi kobietami, a ja w pełni mu przebaczyłam."

"(...) Pragnę wam powiedzieć: Wtedy poznałem żywego Boga... Bóg jest mocniejszy od wszelkiego bólu, cierpienia, opuszczenia, od wszelkiego odrzucenia. Ja od tego dnia, gdy w pełni przebaczyłem, mogłem spać w sposób normalny. Wcześniej miałem koszmary nocne, budziłem się. A teraz, mogę spać normalnie. I dzięki Bogu. I pragnę powiedzieć wam, że jestem wdzięczny Bogu za tą drogę. Bądźcie miłosierni. Proszę was, droga młodzieży. Nie noście w sobie, w swoim sercu nienawiści, zemsty. Lecz zacznijcie przebaczać, miłować. I bardzo ważne jest, aby zwrócić się do Boga. Dla mnie spotkanie z Panem było czymś szczególnym. Dlatego ja nie mogę dalej bez Pana. Nie mogę przestać odmawiać różańca. (...) Ja zakochałem się w Jezusie - w Eucharystii. Ja nie mogłem bez Chrystusa (...) Czego wy nie możecie uczynić, to Bóg może. Oddajcie się w Boże ręce. Pan na was czeka, abyście się oddali w Jego ręce - miłosierne ręce. Bądźcie miłosierni. Pracujcie w życiu, szukajcie zawsze Pana. Bóg może w was uczynić bardzo wiele, jeżeli tylko Mu się oddasz. I Bóg w twoim sercu, w twoim życiu, uczyni to co On pragnie (...)"
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Drogie dzieci!
Również i dziś wzywam was do nawrócenia. Zbyt wiele zajmujecie się sprawami materialnymi, a tak niewiele duchowymi. Otwórzcie swoje serca i więcej pracujcie nad osobistym nawróceniem. Codziennie zdecydujcie się poświęcić czas Bogu i modlitwie,
aż modlitwa stanie się dla was radosnym spotkaniem z Bogiem. Jedynie tak wasze życie będzie miało sens z radością będziecie myśleć o życiu wiecznym.
Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

(Orędzie M.B. z 25 kwietnia 2000)
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
tereska
Posty: 578
Rejestracja: 05 lut 2017, 10:07
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Medjugorje

Post autor: tereska »

Świadectwo widzącej Marii Pavlović-Lunetti dane podczas spotkania modlitewnego w Libanie (11 marca 2012)
https://www.gloria.tv/video/b98cghRaR1Yf3N8NVF8Zq6ExZ
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)
ODPOWIEDZ