Medjugorje

Pomogła Ci jakaś modlitwa? Któryś ze Świętych jest Ci szczególnie bliski?...

Moderator: Moderatorzy

tereska
Jestem: w trakcie rozwodu

Re: Medjugorje

Post autor: tereska » 05 wrz 2019, 22:26

Nie wkleiło się całe więc poprawka, teraz będzie całe orędzie :-)

Orędzie dane Mirjanie Soldo 2 wrzesień 2019 r.
„Drogie dzieci! Módlcie się! Każdego dnia odmawiajcie różaniec – ten wieniec różany, jaki mnie jako Matkę łączy bezpośrednio z waszymi bólami, cierpieniami, pragnieniami i nadziejami. Apostołowie mojej miłości, jestem z wami dzięki łasce i miłości mojego Syna i proszę was o modlitwy. Świat tak bardzo potrzebuje waszych modlitw, aby dusze mogły się nawrócić. Otwórzcie wasze serca z pełnym zaufaniem przed moim Synem, a On zapisze w nich krótkie podsumowanie swojego słowa – a jest nim Miłość. Żyjcie w nieprzerwanej łączności z najświętszym Sercem mojego Syna. Moje dzieci, jako Matka, mówię wam, że nadszedł najwyższy czas, aby uklęknąć przed moim Synem, wyznać, że On jest waszym Bogiem – centrum waszego życia. Przynieście mu dary, to, co On kocha najbardziej, czyli miłość do bliźniego, miłosierdzie i czyste serce. Apostołowie mojej miłości, wiele z moich dzieci nie uznaje jeszcze mojego Syna za swojego Boga, to ci, którzy jeszcze nie poznali Jego miłości. Wy jednak sprawicie, poprzez wasze modlitwy, wypowiadane czystym i otwartym sercem, z darami, które ofiarujecie mojemu Synowi, że nawet najtwardsze serca się otworzą. Apostołowie mojej miłości, moc modlitwy serca – potężnej modlitwy pełnej miłości – przemienia świat. Dlatego, moje dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Ja jestem z wami. Dziękuję wam. ”
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)

tereska

Post autor: tereska » 05 wrz 2019, 22:34

Konferencja Petara Ljubicića w Licheniu 24 sierpnia 2019 (Kapłan wybrany przez Mirjanę do objawienia tajemnic światu)
https://www.youtube.com/watch?v=xQKN34oMTWE
Człowiek nie jest tylko sprawcą swoich czynów, ale przez te czyny jest zarazem w jakiś sposób „twórcą siebie samego”. Jan Paweł II, ( Homilia Jana Pawła II wygłoszona podczas mszy św. na placu Zwycięstwa, Warszawa, 2 czerwca 1979.)

tereska

Post autor: tereska » 05 wrz 2019, 22:41

Materiał o ujawnianiu 10 Tajemnic z Medjugorje
https://www.youtube.com/watch?v=Af8WRGHTrQE

tereska

Post autor: tereska » 10 wrz 2019, 22:38

https://www.centrummedjugorje.pl/images ... nde0763uVM
Homilię wygłosił Abp. Henryk Hoser Wizytator Apostolski w Medjugorju.
Modlitwa do Matki Bożej-napisał Św. Jan Damasceński
"O Ty, która jesteś córką Joachima i Anny przyjmij modlitwę swojego biednego sługi, który jest zwykłym grzesznikiem, ale gorliwie Cię miłuje i czci. W Tobie pragnę odnaleźć jedyną nadzieję i szczęście, które prowadzi do życia, które pojednuje z Twoim Synem i zapewnia zbawienie. Uwolnij mnie od ciężaru moich grzechów. Rozprosz ciemność, która ogarnia mojego ducha . Umniejsz moje pokusy, szczęśliwie kieruj moim życiem. Prowadź mnie do Niebieskiego Błogosławieństwa. Daj pokój całemu światu".

ODPOWIEDZ