Sycharowskie warsztaty 12 krokowe - ZAPISY

Program rozwoju duchowego dla każdego chrześcijanina

Moderator: Moderatorzy

Małgorzata D.
Jestem: w trakcie rozwodu

Re: Sycharowskie warsztaty 12 krokowe - ZAPISY

Post autor: Małgorzata D. » 12 wrz 2019, 11:47

Zaczęłam zgłębiać temat i chciałam zapytać: czy te warsztaty internetowe są tylko dla członków wspólnoty Sychar? Tzn. osób, które uczestniczą w spotkaniach ogniska? Nie mogę niestety jeszcze się wybrać (jestem po operacji), a chciałabym zapisać się na takie warsztaty. Na stronie Sychar jest odesłanie do innych warsztatów 12 kroków? Tam jest mowa o roku "zerowym".
Byłabym bardzo wdzięczna za wyjaśnienie.
"Ty zaś powróć do Boga swojego - strzeż pilnie miłości i prawa i ufaj twojemu Bogu!" (Oz 12, 7).
Jezu ufam Tobie.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Jestem: po rozwodzie

Post autor: Nirwanna » 12 wrz 2019, 20:25

Małgorzato, zapisy na 12 Kroków prowadzone w WTM Sychar przez internet jest właśnie tu w tym wątku, na pierwszej stronie: viewtopic.php?f=17&t=15#p58 - tu możesz zapisać się już :-)

Natomiast to co piszesz o innych krokach, to prawdopodobnie jest ta strona: http://sychar.org/program-wreszcie-zyc/, gdzie jest link do 12krokow.com.pl Jest to miejsce, gdzie ruszyła pierwsza grupa zainicjowana przez sycharkę z Ogniska na Skaryszewskiej, pierwsze grupy 12Krokowe właśnie tam się spotykały i spotykają się nadal. Kroki te polecamy jako wartościowe, ale ze świadomością, że są niesycharowskie (więc w grupach są np. osoby w związkach niesakramentalnych, single, itp.), oraz że są to Kroki płatne, w przeciwieństwie do sycharowskich bezpłatnych.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Małgorzata D.
Jestem: w trakcie rozwodu

Post autor: Małgorzata D. » 12 wrz 2019, 20:26

Dziękuję! Wszystko jasne :)
"Ty zaś powróć do Boga swojego - strzeż pilnie miłości i prawa i ufaj twojemu Bogu!" (Oz 12, 7).
Jezu ufam Tobie.

DorotaK
Jestem: w kryzysie małżeńskim

Post autor: DorotaK » 07 paź 2019, 12:22

Dzień dobry.
Chciałabym się zapisać na warsztaty 12 kroków.W jaki sposób to zrobić?

Jonasz
Jestem: w kryzysie małżeńskim

Post autor: Jonasz » 07 paź 2019, 13:10

Informacje i Link w poście Nirwanny 2 posty wyżej ;)

viewtopic.php?f=17&t=15#p58
Naszej miłości zawsze czegoś brakuje. Nasza miłość ma swoje granice. Nasza miłość zależy od odpowiedzi, którą otrzymujemy od innych. My nie możemy w pełni uszczęśliwić drugiego człowieka. Tylko Bóg może wszystko.

ODPOWIEDZ