Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Wiedza, która może pomóc, gdy boli dusza...

Moderator: Moderatorzy

Lawendowa

Re: Kobieta atrakcyjna - kompleksowo.

Post autor: Lawendowa » 11 maja 2019, 23:59

shpc pisze:
11 maja 2019, 23:28
Ciekawa jestem jak wytłumaczycie atrakcyjność kochanki mojego męża, która jest od niego 13 lat starsza (chociaż ciągle ładna), ale rozmawiał z nią może ze dwa razy zanim zaproponował jej seks, więc nawet nie zdążył poznać jej charakteru. Więc tłumaczenie, że on szuka miłej i nie narzekającej bierze w łeb.
Pisałaś, że mąż jest alkoholikiem, a to oznacza, że widzi świat przez pryzmat butelki. Kobiety też...
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."

shpc

Post autor: shpc » 12 maja 2019, 0:22

Lawendowa - przemyślałam Twoją odpowiedź, zrewidowałam wypowiedzi męża również w stosunku do innych kobiet - sądzę, że masz rację, to pewne pocieszenie dla mnie, gdyż dręczyło mnie typowe dla takich sytuacji pytanie "Co ona ma takiego czego ja nie mam?"
Natomiast odnosząc się do tematu - sądzę, że kochankom łatwiej niż żonom być ideałem kobiety. One są tylko na chwilę, pocieszeniem, odskocznią, a żona jest stale i to ze wszystkimi problemami dnia codziennego - wówczas trudniej (często baaaardzo trudno) o bycie uroczym, uśmiechniętym, kochanym, zadowolonym, zadbanym ideałem kobiety.

Awatar użytkownika
ozeasz
Jestem: w separacji

Post autor: ozeasz » 12 maja 2019, 0:52

shpc pisze:
11 maja 2019, 23:28
Ciekawa jestem jak wytłumaczycie atrakcyjność kochanki mojego męża, która jest od niego 13 lat starsza (chociaż ciągle ładna), ale rozmawiał z nią może ze dwa razy zanim zaproponował jej seks, więc nawet nie zdążył poznać jej charakteru. Więc tłumaczenie, że on szuka miłej i nie narzekającej bierze w łeb.
Kwestia druga: Krople Rosy napisałaś"Na pewno kobieta dla mężczyzny atrakcyjna to ta pogodna, bez roszczeń i żalów...", chociaż bym na rzęsach stawała i była "słodkopierdząca" cały czas to mój mąż uważa mnie za zołzę. Wiem, bo wypróbowałam to prze 20 lat małżeństwa. Oni po prostu wolą bezwolne lale, którymi mogliby manipulować,a one zgadzałyby się na wszystkie ich wyskoki.
Shpc ...może "zarzuć sieć" po prawej stronie łodzi ? :)
Miłości bez Krzyża nie znajdziecie , a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie . Jan Paweł II

s zona

Post autor: s zona » 05 cze 2019, 8:16

Moze tutaj bedzie odpowiednie miejsce :)
pisze:
04 cze 2019, 20:00
Ks Pawlukiewicz i pytanie " na co chodzi mezczyzna ? ... " samochod chodzi na benzyne .. ten na diesla a rower to na miesnie ludzkie .. a na co chodzi mezczyzna ? "

Pieknie swiadectwo zycia i zmagania sie z choroba Ks Pawlukiewicza.
pisze:
04 cze 2019, 13:34

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3740823738
I tutaj calosc
Maryja - dziewczyna? Kobieta? Wdowa? Singielka? Matka? | ks. Piotr Pawlukiewicz
https://www.youtube.com/watch?v=7XFHtZPKzx4

ODPOWIEDZ