Szukam Kenyi.

Informacje lokalne, gdzie szukać pomocy...

Moderator: Moderatorzy

Anita11
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:50
Płeć: Kobieta

Szukam Kenyi.

Post autor: Anita11 » 05 kwie 2018, 23:57

Witam.
Przez dość długi czas nie mogłam zalogować sie na forum. Nareszcie mam nowe konto, ale zniknęły mi wszystkie wiadomości. W tym kontakt do Kenyi. To dla mnie ważne żebyś się odezwała jeśli to czytasz.
Anita11

Utka2
Posty: 222
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:47
Płeć: Kobieta

Re: Szukam Kenyi.

Post autor: Utka2 » 06 kwie 2018, 12:51

Nie wiem czy w ogóle jest na tym forum. A jeśli tak, to pewnie nie pod tym nickiem.

Swoją drogą - bardzo brakuje mi jej wpisów.

Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Szukam Kenyi.

Post autor: Pavel » 06 kwie 2018, 13:05

Chyba jednak jej nie ma, żadna z piszących pań nie pasuje mi do Kenyi.
Również bardzo mi jej tu brakuje, była moim ulubionym użytkownikiem forum.

Jeśli to czytasz - pozdrawiam, dziękuję i serdecznie zapraszam na nowe forum :))
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk

Anita11
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:50
Płeć: Kobieta

Re: Szukam Kenyi.

Post autor: Anita11 » 06 kwie 2018, 13:24

Zła jestem na siebie,że wczesniej nie założyłam nowego konta. Pytanie do moderatorów:Czy można odzyskać wiadomości ze starego forum? Pewnie nie.Nawet nie wiem dlaczego jest nowe forum. Może jednak Kenya zajrzy tu chociaż na moment i zobaczy jak za nią tęsknimy :)

jacek-sychar

Re: Szukam Kenyi.

Post autor: jacek-sychar » 06 kwie 2018, 14:00

Anito

1. Odzyskać danych ze starego forum nie można. Dane osobowe są skasowane. Można najwyżej znaleźć swoje posty.
2. Zmiana forum była konieczna z kilku powodów. Były to wymogi techniczne i ochrony danych osobowych.
3. A Kenyę chętnie powitamy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości