Przycisk "Lubię to"

Masz problem lub uwagi do działania forum - napisz tutaj

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Niepozorny
Posty: 1543
Rejestracja: 24 maja 2019, 23:50
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Przycisk "Lubię to"

Post autor: Niepozorny »

lustro pisze: 16 sty 2023, 17:22
Nirwanna pisze: 16 sty 2023, 16:13
lustro pisze: 16 sty 2023, 13:20 Czy ktoś mógłby na tym forum zrobić możliwość podlajkowywania postów?
W tym wątku jest tyle postów tego wartych. Cennych. No przecież nie będziemy wymieniać
Firekipeer, Niesakramentalny, nałóg, kawka....itd - kciuk w górę
Lubię to!



Niestety, technicznie silnik forum nie daje takiej możliwości.
To może czas na nowszy model :) choć silnika
https://bulliesout.com/latest-blogs/the-problem-with-the-like-button/ pisze: Przycisk „Lubię to” na Facebooku został pierwotnie stworzony przez Justina Rosensteina w 2007 roku. Jego pomysł polegał na tym, że może to być sposób na zbliżanie ludzi, łączenie ich w porozumieniu, a nie niezgodzie, oraz pomoc w tworzeniu społeczności internetowej. Trzynaście lat później uważa media społecznościowe za tak toksyczne miejsce, że posunął się do skrajności i usunął aplikację Facebook ze swojego telefonu. Trzynaście lat i co za zwrot w koncepcji.

Niedawne badanie wykazało, że jedna trzecia dziewcząt w wieku od 11 do 21 lat usunęła swoje zdjęcia z Internetu, ponieważ nie uzyskały one wystarczającej liczby polubień. (GirlGuides UK) W efekcie przycisk, który został stworzony, aby ludzie czuli się zjednoczeni, wydaje się mieć odwrotny skutek i teraz izoluje nasze nastolatki i wpływa na ich zdrowie psychiczne.
Moim zdaniem na forum są osoby, które mają puste zbiorniki związane z docenieniem, dlatego wprowadzenie przycisku "Lubię to" może spowodować więcej problemów niż korzyści.
Z braku rodzi się lepsze!
In_the_fog
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2022, 16:31
Płeć: Kobieta

Re: Przycisk "Lubię to"

Post autor: In_the_fog »

Np. ja dla przykładu ucieszyłam się, że tu nie ma tego modnego "lajkowania", dla mnie to jest zbędne, nic niewnoszące, a do tego niepasujące do delikatnej tematyki tego forum. To nie ta tematyka, by wciskać na siłę te "mierniki popularności".
ODPOWIEDZ