Zablokowane wpisy

Masz problem lub uwagi do działania forum - napisz tutaj

Moderator: Moderatorzy

Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Zablokowane wpisy

Post autor: Pantop »

Re: Osobista relacja z Bogiem

Odpowiedź zbiorcza dla zainteresowanych

Odpowiedź zbiorczą dla Was wysłałem wczoraj.
Dzisiaj otrzymałem informację od moderacji, że mój wpis nie ukaże się.
Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: Pantop »

Do ozeasza

Nowy wątek pt ,,Kim jestem?,, w kąciku psychologicznym (w którym odpowiedziałem na Twe pytania) nie ukaże się, ponieważ został zablokowany przez moderację.
jacek-sychar

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: jacek-sychar »

Moderacja uznała, że nasze forum jest forum pomocy a nie forum dyskusyjnym. Dlatego dyskusje odbiegające od celu pomocy prosimy wymieniać na priv.
Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: Pantop »

Ooo..
Nie wiedziałem, że kurs 12 kroków dotyczy wyłącznie pomocy osamotnionym małżonkom.

Jakże bowiem inaczej mógłby się tut forum znaleźć i być promowany?

Bo chyba nie zawiera ŻADNYCH wskazówek dotyczących życia kursanta jako takiego (ostra aronia :mrgreen: ).
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: Nirwanna »

Pantopie, gdy aronia przestanie działać, przybliż nam czytelnie, konkretnie i w prosty sposób, co miałeś na myśli. W tej chwili bowiem nic nie rozumiemy z Twojej wypowiedzi.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: Pantop »

Twój wpis oraz ostatnie privy ostatecznie upewniają mnie, że Wy naprawdę nie wyłapaliście o co chodzi :(

No to teraz powoli i czytelnie.

Polecacie kurs 12 kroków.
Podejrzewam, że 95% treści tego kursu NIE DOTYCZY B E Z P O Ś R E D N I O MAŁŻEŃSTWA.
Jest on jednak bardzo pomocny, gdyż rozwijając pracę nad sobą, pomaga automatycznie w innych sferach życia - także relacjom małżeńskim.
Są wpisy osób, którym to pomogło/pomaga, są komentarze i jest fajnie.

Wątek ,,Kim jestem?,, , który proponowałem, miał spełniać podobną rolę. Miał pomóc odkrywaniu naszej tożsamości, a przez wymianę myśli i spostrzeżeń przyczyniać się do ogólnego wzrostu wiedzy i świadomości.

Waszym NIE położyliście tą inicjatywę.



ps rozumiem Waszą nieopartą pokusę poruszania się wydeptanymi.. ( :D :mrgreen: ) ścieżkami, ale wspomnijcie na sentencję, która mówi, że ktoś kiedyś wymyślił koło dlatego, bo opuścił dotychczasową ścieżkę myślenia
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: Nirwanna »

Pantopie, ponieważ teraz rozumiemy o co Ci chodzi, więc możemy się ustosunkować.

Otóż - warsztat 12 Kroków jest przestrzenią zupełnie inną od tej, którą opisujesz jako "Wątek ,,Kim jestem?,, , który proponowałem, miał spełniać podobną rolę. Miał pomóc odkrywaniu naszej tożsamości, a przez wymianę myśli i spostrzeżeń przyczyniać się do ogólnego wzrostu wiedzy i świadomości."

Zarówno cel 12 Kroków jest rozbieżny, jak forma - również jest inna, niż zwykła wymiana myśli na forum publicznym. Choć dla laika, osoby nie znającej warsztatu, wygląda to zapewne podobnie.

Dlatego, choć przyjmujemy, że możesz nie rozumieć podstaw merytorycznych naszej decyzji, jednak pozostaje ona decyzją nieodwołalną.
Forum publiczne jest forum pomocy małżonkom sakramentalnym w kryzysie małżeńskim, nie jest to forum dyskusyjne.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: Pantop »

Oczywistą oczywistością jest to, że obie formy są odmienne - bo takimi mają być.
Jeśli dla pierwszej dajecie zielone światło a dla drugiej czerwone - na władzę nie poradzę.

Wypada mi w tym miejscu życzyć Wam udanego koszenia ewentualnych nowych pomysłów.
Wszak dobrze jest jak jest.


Aha :P
Forum publiczne jest forum pomocy małżonkom sakramentalnym w kryzysie małżeńskim, nie jest to forum dyskusyjne.
Na tym forum nie wywiązują się dyskusje???
.
..
...
;)
:)
:D
:P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
marylka
Posty: 1372
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:01
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: marylka »

A ja dodam od siebie że mega istotnym jest obecność Prowadzących w 12 krokach.
Ktoś musi czuwać i odpowiednoi kierować owym myślom "kim jestem" żeby z potoku słów i myśli wydobywać złote perły i je oczyszczać ze szlamu.
W innym przypadku to faktycznie prowadzić będzie do pustosłowia i ewentualnie wpisów innych typu "według mnie"
Co niekoniecznie może być przydatne i słuszne pisanie co i jak "według mnie" wygląda.
Pozdrawiam
Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: Pantop »

Odpowiedź dla marylki zablokowana.
Pantop
Posty: 3167
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:50
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: Pantop »

Hit na dziś - póki co - nieopublikowany :ugeek:
jacek-sychar

Re: Zablokowane wpisy

Post autor: jacek-sychar »

Pantop

Jeden Twój post jest w dyskusji, więc nie masz co się rzucać.
Jak piszesz kontrowersyjne i nieczytelne posty, to musimy je przemyśleć.

Hit na dziś opublikowany w powyższych powodów.
ODPOWIEDZ