UWAGI DO MODERATORÓW

Masz problem lub uwagi do działania forum - napisz tutaj

Moderator: Moderatorzy

tata999
Jestem: w trakcie rozwodu

Re: UWAGI DO MODERATORÓW

Post autor: tata999 » 28 mar 2019, 11:24

jacek-sychar pisze:
28 mar 2019, 9:56
tata999 pisze:
28 mar 2019, 9:32
W regulaminie nie ma nic o zakazie krytyki władzy państwowej, ani nakazu owijania w bawełnę/sztucznym łagodzeniu wypowiedzi.
A co taka krytyka władz może pomóc konkretnej osobie?
Dla nas to są już dywagacje polityczne, a tych nie chcemy na naszym forum.
Forumowicze często pytają i odnoszą się do kwestii prawnych, sądów państwowych itp., więc udzielane są im odpowiedzi (niepełne z powodu cenzury nakładanej przez moderatorów). Po co te osoby pytają o takie sprawy, to one najlepiej wiedzą i ich trzeba by zapytać. Też zastanawiam się, czy takie tematy są relewantne na tym forum. Można by ich zakazać, ale skoro nie są zakazane to nie ma powodu ograniczać wolności wypowiedzi na nie.

Analogicznie z rzekomymi dywagacjami politycznymi, ale to osobna dziedzina i nie widziałem, żeby forumowicze dywagowali o swoich sympatiach politycznych, agitowali itp.

jacek-sychar

Post autor: jacek-sychar » 28 mar 2019, 11:31

tata999 pisze:
28 mar 2019, 11:24
Forumowicze często pytają i odnoszą się do kwestii prawnych, sądów państwowych itp., więc udzielane są im odpowiedzi (niepełne z powodu cenzury nakładanej przez moderatorów). Po co te osoby pytają o takie sprawy, to one najlepiej wiedzą i ich trzeba by zapytać. Też zastanawiam się, czy takie tematy są relewantne na tym forum. Można by ich zakazać, ale skoro nie są zakazane to nie ma powodu ograniczać wolności wypowiedzi na nie.
Jeżeli pojawiają się konkretne pytania odnoszące do kwestii prawnych, to zwykle są one publikowane.
No, chyba że własnie wchodzą o politykierstwo.
tata999 pisze:
Analogicznie z rzekomymi dywagacjami politycznymi, ale to osobna dziedzina i nie widziałem, żeby forumowicze dywagowali o swoich sympatiach politycznych, agitowali itp.
Naprawdę nie wiesz, dlaczego nie widziałeś na forum takich dywagacji? :lol:

tata999

Post autor: tata999 » 28 mar 2019, 14:13

jacek-sychar pisze:
28 mar 2019, 11:31
tata999 pisze:
Naprawdę nie wiesz, dlaczego nie widziałeś na forum takich dywagacji? :lol:
Zgoda, znając nasze narodowe zacięcie do politykowania musicie mieć pełne ręce roboty. Dobra robota.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2019, 14:39 przez jacek-sychar, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiono cytowanie

tata999

Re: Kryzys małżeński i patowa sytuacja

Post autor: tata999 » 08 cze 2019, 22:41

Ogłaszam, że opuszczam to forum. Myślę, że ostatnio bardziej szkodzi niż pomaga. Mam wrażenie, że treści są zbyt tendencyjne i ukierunkowane przez moderację. Nazwanie rzeczy przykrych po imieniu (i niewulgarnie) jest cenzurowane, przytaczanie faktów tak samo, podsycane są emocje i awanturnictwo moim zdaniem. Może będę zaglądał do wiadomości prywatnych na wypadek, gdyby ktoś szukał kontaktu.

ODPOWIEDZ