Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta » 17 kwie 2021, 17:25

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego męża z nałogów oraz o jego nawrócenie oraz o Dar uzdrownienia naszego małżeństwa.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 18 kwie 2021, 22:58

Witam serdecznie, o to intencje na bieżący tydzień:
iwonka pisze:
14 kwie 2021, 20:34
Dziękuję za dotychczasową modlitwę, bardzo proszę o dalszą. Intencja: "O Światło Duch Św. i Jego prowadzenie dla mnie podczas ważnego spotkania zawodowego". Iwona
Lawendowa pisze:
15 kwie 2021, 22:15
Dziękuję za modlitwę.
Proszę o otwartość na dary Ducha św. i Boże prowadzenie dla mnie i naszych dzieci.
Materna3 pisze:
16 kwie 2021, 1:48
Proszę o modlitwę za mnie i męża przed trudną rozmową o światło Ducha Świętego.
s zona pisze:
16 kwie 2021, 23:25
Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe . Prosze o przemycie oczu i Boze Prowadzenie.
Jezu Ty znasz .... Ty wiesz ..co potrzebne a co zludne ...
ewulek pisze:
16 kwie 2021, 8:28
Proszę o modlitwę za mojego męża Grzegorza o szczerą spowiedź, wspólną modlitwę i eucharystię.
Blondynka55 pisze:
16 kwie 2021, 11:09
Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę.
Proszę o kolejną o łaskę nawrócenia dla mojego męża, powrót do sakramentów świętych , Bożą pomoc dla mnie i naszych dzieci.
enbe pisze:
16 kwie 2021, 14:51
Dziękuję za modlitwę. Ustawiam się do kolejki, intencja: "O Boże błogosławieństwo i opiekę dla mnie i moich bliskich".
18 dzień miesiąca...można było więc uczestniczyć duchowo czy też osobiście w drodze krzyżowej szlakiem męczeństwa bł. Karoliny... ściółka leśna posypana białymi zawilcami...delikatnie zieleniące się gałązki wypuszczające powoli małe listki...błogosławiona Karolino wypraszaj dla nas łaski przed Panem Bogiem, módl się wraz z nami w naszych intencjach...
O cierpliwość na swoją kolejność proszę Rutę.

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS » 19 kwie 2021, 19:59

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.

Betti42
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2021, 22:57
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Betti42 » 21 kwie 2021, 12:34

Proszę o modlitwę i uratowanie mojego Małżeństwa i mojej rodziny. Męża Krzysztofa i syna Marcina.Aby mąż otworzył się Na działanie Ducha Świętego Jest coraz gorzej. Serce rozrywa mi się na kawałki. Serdeczne Bóg zapłać.

perla1
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2021, 15:00
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: perla1 » 21 kwie 2021, 19:07

Witajcie,
Proszę o modlitwę w intencji Bożenki i jej córki o łaskę zdrowia i opiekę Bożą dla całej rodziny.

Królewna
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2019, 9:36
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Królewna » 23 kwie 2021, 20:38

Dziękuję za modlitwę. Proszę w intencji mojego męża Andrzeja, o szczerą spowiedź dla Niego i łaskę przebaczenia. Proszę również w intencji moich dzieci, aby Pan Bóg oczyścił je ze skutków i konsekwencji grzechów naszego małżeństwa i uchronił je przed cierpieniem jakie muszą znosić, gdyż straciły poczucie bezpieczeństwa i nie mają właściwych wzorców.

Majka
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2020, 20:33
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Majka » 23 kwie 2021, 20:53

Proszę o modlitwę w intencji mojego malzenstwa, o wzajemna miłość, abyśmy umieli ją okazywać sobie każdego dnia, o życie w trzeźwości i o wybaczenie wyrządzonych krzywd. Proszę by mąż przestał być w naszym malzenstwie bierny i obojetny wobec tego co czuję. Jezu daj mi siłę przemieniać siebie, bym była dobra zoną i matką.

Lawendowa
Posty: 7650
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa » 23 kwie 2021, 21:28

Dziękuję za dotychczasową modlitwę.
Proszę o otwartość na dary Ducha św. i Boże prowadzenie dla mnie i naszych dzieci.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 24 kwie 2021, 20:53

Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 25 kwie 2021, 22:40

Witam Was serdecznie, w tym tygodniu polecamy Panu Bogu następujące intencje:
Ruta pisze:
17 kwie 2021, 17:25
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego męża z nałogów oraz o jego nawrócenie oraz o Dar uzdrownienia naszego małżeństwa.
MKPINS pisze:
19 kwie 2021, 19:59
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
Betti42 pisze:
21 kwie 2021, 12:34
Proszę o modlitwę i uratowanie mojego Małżeństwa i mojej rodziny. Męża Krzysztofa i syna Marcina.Aby mąż otworzył się Na działanie Ducha Świętego Jest coraz gorzej. Serce rozrywa mi się na kawałki. Serdeczne Bóg zapłać.
perla1 pisze:
21 kwie 2021, 19:07
Witajcie,
Proszę o modlitwę w intencji Bożenki i jej córki o łaskę zdrowia i opiekę Bożą dla całej rodziny.
Królewna pisze:
23 kwie 2021, 20:38
Dziękuję za modlitwę. Proszę w intencji mojego męża Andrzeja, o szczerą spowiedź dla Niego i łaskę przebaczenia. Proszę również w intencji moich dzieci, aby Pan Bóg oczyścił je ze skutków i konsekwencji grzechów naszego małżeństwa i uchronił je przed cierpieniem jakie muszą znosić, gdyż straciły poczucie bezpieczeństwa i nie mają właściwych wzorców.
Majka pisze:
23 kwie 2021, 20:53
Proszę o modlitwę w intencji mojego malzenstwa, o wzajemna miłość, abyśmy umieli ją okazywać sobie każdego dnia, o życie w trzeźwości i o wybaczenie wyrządzonych krzywd. Proszę by mąż przestał być w naszym malzenstwie bierny i obojetny wobec tego co czuję. Jezu daj mi siłę przemieniać siebie, bym była dobra zoną i matką.
Lawendowa pisze:
23 kwie 2021, 21:28
Dziękuję za dotychczasową modlitwę.
Proszę o otwartość na dary Ducha św. i Boże prowadzenie dla mnie i naszych dzieci.
...nasze smutki i radości, nasze niepewności, zwątpienia i zranienia... znasz je, Ty jesteś naszym Pasterzem, poprowadź nas na "dobre pastwiska"...módlmy się wzajemnie za siebie jesteśmy przecież jedną wspólnotą "Bożą Owczarnią"...

Tym razem Enbe jest w kolejce oczekujących na wsparcie modlitewne.
Dobrego tygodnia dla nas...pozdrawiam.

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 27 kwie 2021, 16:35

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona

Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka » 27 kwie 2021, 17:41

Proszę o modlitwę za uzdrowienie relacji małżeńskiej Doroty i Henryka, o uratowanie od złego całej rodziny, o potrzebne łaski Ducha Św. dla nich i dla ich dzieci oraz o poznanie i zaakceptowanie woli Boga Ojca.

HelM
Posty: 3251
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM » 27 kwie 2021, 17:50

Dziękując za dotychczasowe wsparcie proszę o modlitwę o wypełnienie się woli Bożej w małżeństwie Heleny i Zenona, Anny i Igora oraz Agnieszki i Jarosława. Niech Maryja Matka pięknej miłości otacza swoją opieką !

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 29 kwie 2021, 6:49

Proszę o modliwę o nawrócenie i zrozumienie woli Bożej, abym potrafiła mówić nie raniąc, działać szanując, i podjąć decyzję właściwą, taką, która nie zrani nikogo i w wolności będzie miła Panu.

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza » 30 kwie 2021, 22:30

Proszę o modlitwę w intencji wiadomej Bogu...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości