Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Alina123

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Alina123 » 10 maja 2021, 9:24

Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Aliny i Andrzeja, o wycofanie pozwu i pojednanie się, o uwolnienie męża od zwodzicieli.

Akunka
Posty: 518
Rejestracja: 09 gru 2020, 22:07
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Akunka » 10 maja 2021, 13:00

Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Renaty i Andrzeja, o zrozumienie , miłość w rodzinie i o uwolnienie męża od złych doradców

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 10 maja 2021, 20:26

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona

Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 » 11 maja 2021, 12:58

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną o łaskę Bożego prowadzenia dla mojej córki i mojego syna, a dla mnie o pokój serca zgodnie z wolą Bożą.

ines05
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2017, 14:01
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ines05 » 11 maja 2021, 13:18

Bardzo proszę o modlitwę z intencją o dary Ducha Świętego , dziś przyszło pismo z sądu z pozwem od męża.
O pomyślny przebieg sprawy sądowej według planu i Woli Bożej. O zachowanie spokoju i pogody ducha dla mnie , o szczególną opiekę Matki Najświętszej nad naszą rodziną - trójka dzieci . O łaskę przebaczenia i bezinteresowną miłość do męża Kamila
prosi żona, mama Agnieszka

Nowiutka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nowiutka » 12 maja 2021, 8:06

Proszę o modlitwę - otwarcie oczu na to co prawe i zgodne z zamysłem Bożym, zrozumienie, zaakceptowanie. O szczerą rozmowę z mężem i podjęcie odpowiednich decyzji. O ochronę dla syna przed złem i konsekwencjami trudnej sytuacji rodzinnej.

Wiara31
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2021, 6:16
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Wiara31 » 12 maja 2021, 10:09

Prosze o modlitwę w intencji ratowania sakramentalnego malzenstwa (rozwod w trakcie). Na sposob ludzki sprawa jest beznadziejna lecz dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych. Bog zaplac za modlitwę.

Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta » 13 maja 2021, 1:23

Proszę o modlitwę o Światło Ducha Świętego dla mnie oraz o Łaskę Pokory i Posłuszeństwa, także dla mnie, a dla wszystkich sakramentalnych małżeństw w kryzysach, szczególnie tych osób za które będziemy się modlić w nadchodzącym tygodniu - o wszelkie Łaski potrzebne do odrodzenia się miłości i jedności małżeńskiej.

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona » 13 maja 2021, 15:52

Bog zaplac za wszsniejsza modlitwe .

Panie Ty Wiesz/Znasz .. ulecz zranienia i wspmagaj sily .. Badz Uwielbiony za wszystkich ludzi ,ktorych stawiasz na mojej drodze i w podrozy ...

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 14 maja 2021, 17:36

Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę nadal o modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.

wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 » 16 maja 2021, 19:47

Proszę o modlitwę w intencji rodziny o poprawienie sytuacji rodzinnej i materialnej o zagojenie ran ,Laskę otwarcia się na światło Ducha świętego i Boże prowadzenie na rozprawie alimentacyjnej.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 16 maja 2021, 22:33

Witam Was wszystkich serdeczne, tym bardziej jak widzę taką długą kolejkę oczekująch na swoją kolejność modlitewną; w tym tygodniu polecamy Panu Bogu następujące intencje:
karolina12 pisze:
08 maja 2021, 21:18
Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki i Marka
karolina12 pisze:
08 maja 2021, 21:19
Proszę o modlitwę za Magdalenę Pawła oraz Amelkę o Bożą opiekę
karolina12 pisze:
08 maja 2021, 21:21
Proszę o modlitwę w intencji Marcina i Kingi o dobre przygotowanie do Sakramentu małżeństwa
OsowicczichEdi pisze:
09 maja 2021, 23:19
Proszę o modlitwę w intencji Cioci Mirki, która przebywa w szpitalu oraz o pomyślny termin oraz przebieg rozprawy sądowej. Stała prośba modlitewna o odrodzenie małżeństwa po rozwodzie.
MKPINS pisze:
10 maja 2021, 7:44
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i abym odnalazł się w nowej pracy.
Alina123 pisze:
10 maja 2021, 9:24
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Aliny i Andrzeja, o wycofanie pozwu i pojednanie się, o uwolnienie męża od zwodzicieli.
Akunka pisze:
10 maja 2021, 13:00
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Renaty i Andrzeja, o zrozumienie , miłość w rodzinie i o uwolnienie męża od złych doradców
Dziś 16 maja rocznica męczeńskiej śmierci Św. Andrzeja Boboli...zaglądnijmy w życiorys Tego Świętego, a szczgólnie przeczytajmy opis jego śmierci...tak wiele możemy zyskać...
Święty Andrzeju Bobolo, który tak umiłowałeś naszego pana Jezusa Chrystusa, że cały poświęciłeś się na Jego służbę, wieńcząc apostolskie życie męczeńską śmiercią, prosimy Cię wspieraj nas swoim wstawiennictwem w tych wszystkich przedstawionych naszych sprawach...

Pozdrawiam i pamiętajcie modlimy się wszyscy wzajemnie za siebie i radujemy się, bo przeciez kwitną bzy, narcyze, konwalie, niezapominajki i ....

HelM
Posty: 3251
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM » 17 maja 2021, 17:41

Maryjo, Matko Pięknej Miłości proszę Cię o potrzebne łaski dla małżeństwa Agnieszki i Kamila w tym trudnym dla nich czasie

Tyska882008
Posty: 16
Rejestracja: 01 lip 2020, 7:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Tyska882008 » 19 maja 2021, 11:12

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.
O dar uzdrowienia naszej miłości i komunikacji. O dar pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej. By mój mąż odkopał uczucia które do mnie żywi i by zerwał całkowicie kontakt z tą dziewczyną która odciąga go od ode mnie i od rodziny. By mimo trudności chciał zawalczyć o nasze małżeństwo i nasza rodzinę.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba » 19 maja 2021, 14:32

Poproszę o modlitwę w intencji naszego syna - o mądre wybory życiowe i powrót na Boże drogi, w intencji naszej córki - o zdrowie i siły do życia, w intencji naszego 24. letniego małżeństwa - o pojednanie, uzdrowienie ran i wzajemne wybaczenie. Bóg zapłać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości