Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

anetka1650

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Kochani bardzo często prosiłam tutaj o modlitwę o uratowanie małżeństwa mojej siostry i jej męża. Wczoraj nastąpił cud! Mąż siostry postanowił wrócić do rodziny i ratować relacje z żoną i dziećmi. Chwała Panu! Dziękuję ogromnie za modlitwę i nadal o nią proszę. Aby udało im się trwać w tym postanowieniu.
Grzegorz1985
Jestem: w kryzysie małżeńskim

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę was o modlitwę w intencji żony, o łaskę nawrócenia i powrotu do sakremantelnego małżeństwa. W intencji kowalskiego o łaskę nawrócenia.
O modlitwę w intencji rodziny
Oliwka

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwe w intencji właściwego odczytania Woli Bożej w naszym życiu i małżeństwie oraz opieke Matki Bozej dla naszych dzieci.
Loessa

Post autor: Loessa »

Proszę, błagam o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie, o dar miłości i pojednania, o powrót męża do domu, do rodziny, o odstąpienie przez niego od pozwu rozwodowego, o wybaczenie wszystkich urazów,o dar dialogu, przebaczenia, o scalenie naszej rodziny i odbudowanie relacji oraz pomoc dla naszej nastoletniej córki, o opiekę, zesłanie darów Ducha Sw, aby wychowywała się w pełnej rodzinie oraz aby nie odwracała się ode mnie i tę trudną sytuację mogła z pomocą bożą przetrwać.
Bławatek

Re: Proszę o modlitwę

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Fibi pisze: 28 sie 2023, 5:30 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, nawrócenie męża, synów, powrót do rodziny, aby aby nie doszło do rozwodu, czekam na postanowienie sądu, dar miłości i przebaczenia, szczerej rozmowy, siły do dalszego życia i wypełniania woli Bożej.
anetka1650 pisze: 28 sie 2023, 21:00 Kochani bardzo często prosiłam tutaj o modlitwę o uratowanie małżeństwa mojej siostry i jej męża. Wczoraj nastąpił cud! Mąż siostry postanowił wrócić do rodziny i ratować relacje z żoną i dziećmi. Chwała Panu! Dziękuję ogromnie za modlitwę i nadal o nią proszę. Aby udało im się trwać w tym postanowieniu.
Grzegorz1985 pisze: 31 sie 2023, 13:40 Proszę was o modlitwę w intencji żony, o łaskę nawrócenia i powrotu do sakremantelnego małżeństwa. W intencji kowalskiego o łaskę nawrócenia.
O modlitwę w intencji rodziny
Oliwka pisze: 02 wrz 2023, 5:49 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwe w intencji właściwego odczytania Woli Bożej w naszym życiu i małżeństwie oraz opieke Matki Bozej dla naszych dzieci.
Loessa pisze: 03 wrz 2023, 19:57 Proszę, błagam o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie, o dar miłości i pojednania, o powrót męża do domu, do rodziny, o odstąpienie przez niego od pozwu rozwodowego, o wybaczenie wszystkich urazów,o dar dialogu, przebaczenia, o scalenie naszej rodziny i odbudowanie relacji oraz pomoc dla naszej nastoletniej córki, o opiekę, zesłanie darów Ducha Sw, aby wychowywała się w pełnej rodzinie oraz aby nie odwracała się ode mnie i tę trudną sytuację mogła z pomocą bożą przetrwać.
Dobry Jezu, ludzkie drogi często nie są ani łatwe, ani proste, dlatego towarzysz każdemu człowiekowi w jego wędrówce, a tym, którzy zabłądzą, zejdą z właściwej drogi, wskaż właściwy kierunek działania. Obdarz wszystkich łaskami i darami, o które pokornie proszą.

Błogosławionego tygodnia życzę

Bławatek
MKPINS

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyż przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy mimo rozwodu wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Bławatek

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modliwie polecamy intencję MKPINS:
MKPINS pisze: 07 wrz 2023, 7:41 Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyż przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy mimo rozwodu wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Dobry Boże wysłuchaj tej prośby jak i wielu innych prośb często kierowanych do Ciebie. Pomagają w pojednaniu małżonków, w wyzbyciu się żalu, złości, pomagaj w odrodzeniu miłości. A także w tych podstawowych sprawach jak dobra praca, godziwa płaca i pomoc w trudnościach dnia codziennego.

Błogosławionego tygodnia

Pozdrawiam serdecznie
Bławatek
Ser
Jestem: w separacji

Post autor: Ser »

Szczęść Boże,
w weekend dowiedziałem się, że żona chce złożyć pozew o rozwód.
Proszę Was o modlitwę o zaniechanie tego pomysłu przez żonę, o zaniechanie jej mściwości i nienawiści w stosunku do mojej osoby, o opamiętanie jej w niszczeniu naszego małżeństwa. O wierność i czystość małżeńską nas obojga. Oraz uzdrowienie mojej żony ze zranień w dzieciństwie.

Bóg zapłać
Bławatek

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modliwie polecamy intencję:
Ser pisze: 12 wrz 2023, 9:41 Szczęść Boże,
w weekend dowiedziałem się, że żona chce złożyć pozew o rozwód.
Proszę Was o modlitwę o zaniechanie tego pomysłu przez żonę, o zaniechanie jej mściwości i nienawiści w stosunku do mojej osoby, o opamiętanie jej w niszczeniu naszego małżeństwa. O wierność i czystość małżeńską nas obojga. Oraz uzdrowienie mojej żony ze zranień w dzieciństwie.

Bóg zapłać
Wesprzyjmy modlitwą proszącego Sera, ale nie zapominajmy również o innych osobach, które z podobnymi problemami się mierzą. Niech dobry Bóg pomaga błądzącym odnaleźć właściwe drogi, niech zmiękcza zatwardziałe serca i pomaga uleczyć zranienia.

Ojcze nasz...

Błogosławionego tygodnia życzę

Pozdrawiam
Bławatek
Oliwka

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwe w intencji właściwego odczytania Woli Bożej w naszym życiu i małżeństwie oraz opieke Matki Bozej dla naszych dzieci.
Grzegorz1985

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia serca mojej żony i mojego. Żeby pan Bóg napełnił nasze serca miłość do siebie wzajemna.
I pomógł nam uzdrowić naszą relację i odbudować małżeństwo i rodzinę.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2023, 22:56 przez Niepozorny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wycięto imię
Ruta
Jestem: w separacji

Post autor: Ruta »

Proszę o modlitwę w intencji mojego pojednania z rodzicami męża oraz o prowadzenie Ducha Świętego dla mnie, męża, sędziów i innych osób zaangażowanych w proces na czas rozpatrywania apelacji.
Proszę też o modlitwę o łaskę Spowiedzi Świętej dla mojego męża przez wstawiennictwo Matki Bożej Łaskawej.
MKPINS

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów. Proszę w intencji naszego starszego Syna, który niedługo zostanie studentem - o światło Ducha Św. dla Niego i prowadzenie.
Bławatek

Witajcie serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Oliwka pisze: 18 wrz 2023, 12:44 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwe w intencji właściwego odczytania Woli Bożej w naszym życiu i małżeństwie oraz opieke Matki Bozej dla naszych dzieci.
Grzegorz1985 pisze: 18 wrz 2023, 21:58 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia serca mojej żony i mojego. Żeby pan Bóg napełnił nasze serca miłość do siebie wzajemna.
Ruta pisze: 21 wrz 2023, 1:16 Proszę o modlitwę w intencji mojego pojednania z rodzicami męża oraz o prowadzenie Ducha Świętego dla mnie, męża, sędziów i innych osób zaangażowanych w proces na czas rozpatrywania apelacji.
Proszę też o modlitwę o łaskę Spowiedzi Świętej dla mojego męża przez wstawiennictwo Matki Bożej Łaskawej.
MKPINS pisze: 23 wrz 2023, 7:22 Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów. Proszę w intencji naszego starszego Syna, który niedługo zostanie studentem - o światło Ducha Św. dla Niego i prowadzenie.
Niech Dobry Bóg wysłucha próśb kierowanych do Niego, niech wleje na wszystkich potrzebne łaski i dary, niech ześle Ducha Świętego z jego darami oraz wlewa spokój i nadzieję tak bardzo potrzebne gdy ciężko i źle. A Ty, Maryjo zanoś te wszystkie prośby Bogu i wstawiaj się za nami.
Zdrowaś Maryjo...

Pozdrawiam serdecznie i Błogosławionego tygodnia życzę,

Bławatek
Grzegorz1985

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia serca mojej żony i mojego. Żeby pan Bóg napełnił nasze serca miłość do siebie wzajemna.
ODPOWIEDZ