Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Oliwka

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwę o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla naszych dzieci.
Grzegorz1985
Jestem: w kryzysie małżeńskim

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia serca mojej żony i mojego. Żeby pan Bóg napełnił nasze serca miłość do siebie wzajemna.
I pomógł nam uzdrowić naszą relację i odbudować małżeństwo i rodzinę.
Ruta
Jestem: w separacji

Post autor: Ruta »

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie oraz o Światło Ducha Świętego i potrzebne łaski oraz o pomoc Wszystkich Świętych dla nas małżonków, dla Sądu i dla wszystkich uczestników rozprawy apelacyjnej w dniu 3 listopada.
Bławatek

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy intencje:
Oliwka pisze: 24 paź 2023, 13:39 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwę o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla naszych dzieci.
Grzegorz1985 pisze: 26 paź 2023, 21:06 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia serca mojej żony i mojego. Żeby pan Bóg napełnił nasze serca miłość do siebie wzajemna.
I pomógł nam uzdrowić naszą relację i odbudować małżeństwo i rodzinę.
Ruta pisze: 28 paź 2023, 13:29 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji pojednania w moim małżeństwie oraz o Światło Ducha Świętego i potrzebne łaski oraz o pomoc Wszystkich Świętych dla nas małżonków, dla Sądu i dla wszystkich uczestników rozprawy apelacyjnej w dniu 3 listopada.
Dobry Boże, za wstawiennictwem Maryi i Wszystkich Świętych, prosimy Cię o wysłuchanie intencji i próśb kierowanych do Ciebie - wspieraj małżeństwa, pomagaj w pojednaniu, otaczaj opieką wszystkie dzieci i pomagaj rozwiązywać wszystkie problemy, szczególnie związane z porozumieniem wzajemnym i sądowe. Niech małżonkowie dążący do odbudowy, pojednania, nie tracą nadziei. Ojcze Nasz...

Pozdrawiam serdecznie i błogosławionego tygodnia życzę.
Bławatek
Fibi
Jestem: w trakcie rozwodu

Post autor: Fibi »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, nawrócenie męża, synów, powrót do rodziny, aby nie doszło do rozwodu, czekam na postanowienie sądu, dar miłości i przebaczenia, szczerej rozmowy, siły do dalszego życia i wypełniania woli Bożej.
Oliwka

Dziękuje za modlitwę i w dalszym ciagu proszę pokój i zdrowie, dary Ducha sw. dla naszego malzenstwa i dzieci.
Bławatek

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy intencje:
Fibi pisze: 30 paź 2023, 4:42 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, nawrócenie męża, synów, powrót do rodziny, aby nie doszło do rozwodu, czekam na postanowienie sądu, dar miłości i przebaczenia, szczerej rozmowy, siły do dalszego życia i wypełniania woli Bożej.
Oliwka pisze: 30 paź 2023, 20:44 Dziękuje za modlitwę i w dalszym ciagu proszę pokój i zdrowie, dary Ducha sw. dla naszego malzenstwa i dzieci.
Dobry Boże wysłuchaj próśb kierowanych do Ciebie, otocz opieką, obdarz pokojem, pomóż w codzienności i w kłopotach w relacjach z drugim człowiekiem. Pomóż wszystkim żyć prawdziwie, zgodnie z wiarą i dobrze świadczyć o Twojej miłości i obecności.
Ojcze nasz...

Błogosławionego tygodnia życzę.

Pozdrawiam
Bławatek
Ruta

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą modlitwę z prośbą o Światło Ducha Świętego i Jego prowadzenie oraz o potrzebne łaski dla mnie, dla męża, Sądu i wszystkich osób zaangażowanych w postępowanie apelacyjne, aby połużyło ono naszemu pojednaniu - i z podziękowaniem za Bożą opiekę nad nami.
HelM

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla Iwony i Tomka, Maryjo Matko Pięknej Miłości pomóż im w przezwyciężaniu trudności w małżeństwie.
MKPINS

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Bławatek

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Ruta pisze: 06 lis 2023, 14:47 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą modlitwę z prośbą o Światło Ducha Świętego i Jego prowadzenie oraz o potrzebne łaski dla mnie, dla męża, Sądu i wszystkich osób zaangażowanych w postępowanie apelacyjne, aby połużyło ono naszemu pojednaniu - i z podziękowaniem za Bożą opiekę nad nami.
HelM pisze: 06 lis 2023, 23:10 Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla Iwony i Tomka, Maryjo Matko Pięknej Miłości pomóż im w przezwyciężaniu trudności w małżeństwie.
MKPINS pisze: 09 lis 2023, 6:42 Matko Boża proszę Cię o połączenie na nowo i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia. Proszę o pomoc w znalezieniu przeze mnie odpowiedniej pracy oraz o godne wynagrodzenie, które pozwoli na życie bez stresów, spłatę kredytów i długów.
Dobry Boże, który chcesz dobra każdego człowieka, wspieraj wszystkich potrzebujących, pomagaj w troskach i kłopotach, pomagaj nie tracić nadziei. Szczególnie wspieraj wszystkie małżeństwa gdzie konflikt trwa - niech miłość pomaga w trudnościach, niech przyjdzie zrozumienie i pojednanie do tych małżeństw, które najbardziej tego potrzebują. I naucz wszystkich żyć zgodnie ze słowami "bądź wola Twoja".

Błogosławionego tygodnia

Pozdrawiam,
Bławatek
Bożena123
Jestem: po rozwodzie

Post autor: Bożena123 »

Szczęść Boże ! Proszę o modlitwę za mnie : O siły, zdrowie i uzdrowienie z depresji.
Oliwka

Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny oraz zdrowie dla córki.
Ruta

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą modlitwę z prośbą o Światło Ducha Świętego i Jego prowadzenie oraz o potrzebne łaski dla mnie, dla męża, Sądu i wszystkich osób zaangażowanych w postępowanie apelacyjne. Niech posłuży ono naszemu pojednaniu i umocni nas do wypełniania Woli Bożej.
Bławatek

Witam serdecznie,

W nadchodzącym tygodniu modlitwie polecamy intencje:
Bożena123 pisze: 15 lis 2023, 7:07 Szczęść Boże ! Proszę o modlitwę za mnie : O siły, zdrowie i uzdrowienie z depresji.
Oliwka pisze: 15 lis 2023, 10:05 Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę i w dalszym ciągu prosze o modlitwę o Dary Ducha sw., opieke Matki Bozej dla naszej rodziny oraz zdrowie dla córki.
Ruta pisze: 19 lis 2023, 20:36 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą modlitwę z prośbą o Światło Ducha Świętego i Jego prowadzenie oraz o potrzebne łaski dla mnie, dla męża, Sądu i wszystkich osób zaangażowanych w postępowanie apelacyjne. Niech posłuży ono naszemu pojednaniu i umocni nas do wypełniania Woli Bożej.
Dobry Boże wsłuchaj się w prośby kierowane do Ciebie, przyjdź z łaskami i darami, których proszący potrzebują a także dotknij tych, dla których proszą. Ześlij Ducha Świętego, który będzie wspierał, prowadził i umacniał. Pomóż każdemu wzrastać i chodzić właściwymi ścieżkami.

Błogosławionego tygodnia życzę
Pozdrawiam,
Bławatek
ODPOWIEDZ