Prośba o modlitwę

Moderator: Moderatorzy

Beatka
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2017, 23:05
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Prośba o modlitwę

Post autor: Beatka »

Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, które przeżywa ogromny kryzys. Abyśmy z mężem potrafili się podźwignąć i zbudować relacje, które kiedyś nas łączyły. Proszę też o modlitwę za nasze dzieci, które zostały poranione, a zwłaszcza za syna, który został odrzucony przez mojego męża.
jacek-sychar

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: jacek-sychar »

Witaj Beatko na naszym forum.
Na pewno będziemy pamiętali o Tobie w modlitwie.

Jeżeli chcesz coś więcej napisać o swojej sytuacji, to polecam Ci dział: "Rozwód czy ratowanie małżeństwa", tutaj:
viewforum.php?f=10
Załóż tam swój wątek.
Tylko pamiętaj, żeby nie podawać danych, które pozwoliłyby na identyfikacje Ciebie. Niestety internet nie jest anonimowy.
smutna1971
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2017, 17:00
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: smutna1971 »

Ojcze nasz, któryś jest w niebie..........
agakocha
Posty: 25
Rejestracja: 06 gru 2017, 14:25
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: agakocha »

...święć się imię Twoje
przyjdź królestwo Twoje...
zenia1780
Posty: 2170
Rejestracja: 18 sty 2017, 12:13
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: zenia1780 »

...bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi...
lecz [Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali».
(2Kor 12,9)
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: s zona »

....chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj ...
Pavel
Posty: 5131
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Pavel »

...i odpuść nam nasze winy...
"Bóg nie działa poza wolą człowieka i poza jego wysiłkiem.(...) Założenie, że jeśli się pomodlimy, to będzie dobrze, jest już wiarą w magię." ks. dr. Grzegorz Strzelczyk
milenka
Posty: 20
Rejestracja: 26 lis 2017, 23:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: milenka »

jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódz nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen.
" Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela".
Maria

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Maria »

....jako i my odpuszczamy naszym winowajcą... przebaczenie jest PO MOSTEM..... który pomaga spotkać Boga w tym , który nas zranił..
Julia25
Posty: 39
Rejestracja: 07 lis 2017, 5:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Julia25 »

Zdrowaś Maryjo Łaski pełna Pan z Tobą
Błogosławionaś Ty między Niewiastami...
" Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować "
Utka2
Posty: 222
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:47
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Utka2 »

Beatko:

"Panie, przedstawiam Ci nasze małżeństwo – mojego męża (moją żonę) i mnie. Dziękuję, że nas połączyłeś, że podarowałeś nas sobie nawzajem i umocniłeś nasz związek swoim sakramentem. Panie, w tej chwili nasze małżeństwo nie jest takie, jakim Ty chciałbyś je widzieć. Potrzebuje uzdrowienia. Jednak dla Ciebie, który kochasz nas oboje, nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego proszę Cię:

– o dar szczerej rozmowy,
– o „przemycie oczu”, abyśmy spojrzeli na siebie oczami Twojej miłości, która „nie pamięta złego” i „we wszystkim pokłada nadzieję”,
– o odkrycie – pośród mnóstwa różnic – tego dobra, które nas łączy, wokół którego można coś zbudować (zgodnie z radą Apostoła: zło dobrem zwyciężaj),
– o wyjaśnienie i wybaczenie dawnych urazów, o uzdrowienie ran i wszystkiego, co chore, o uwolnienie od nałogów i złych nawyków.

Niech w naszym małżeństwie wypełni się wola Twoja. Niech nasza relacja odrodzi się i ożywi, przynosząc owoce nam samym oraz wszystkim wokół. Ufam Tobie, Panie Jezu, i już teraz dziękuję Ci za wszystko, co dla nas uczynisz. Uwielbiam Cię w sercu i błogosławię w całym moim życiu. Amen.

Święty Józefie, sprawiedliwy mężu i ojcze, który z takim oddaniem opiekowałeś się Jezusem i Maryją – wstaw się za nami. Zaopiekuj się naszym małżeństwem. Powierzam Ci również inne małżeństwa, szczególnie te, które przeżywają jakieś trudności. Proszę – módl się za nami wszystkimi! Amen."
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Prośba o modlitwę

Post autor: Maja »

Panie błagam uzdrow nasze małżeństwo i daj nam dar milosci czystej.przemyj oczy mężowi zeby ujrzał to co jest wazne dla nas i naszego zbawienia.bog zapłać.
ODPOWIEDZ