Modlitwa o pokój na Ukrainie

Moderator: Moderatorzy

Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Modlitwa o pokój na Ukrainie

Post autor: Monti »

Proponuję, byśmy włączyli się w modlitwę o pokój na Ukrainie. Choć problem ten nie jest ściśle związany tematyką forum, to jednak każda wojna jest dramatem dla bardzo wielu rodzin. Polećmy tę intencję przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła, patrona Ukrainy.

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce...
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o pokój na Ukrainie

Post autor: Nirwanna »

Monti, moderacyjnie wydzieliliśmy i przenieśliśmy, sądzimy że tak będzie czytelniej i bardziej na wierzchu.

...a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną...
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Al la
Posty: 2671
Rejestracja: 07 lut 2017, 23:36
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o pokój na Ukrainie

Post autor: Al la »

Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy...
Ty umiesz to, czego ja nie umiem. Ja mogę zrobić to, czego ty nie potrafisz - Razem możemy uczynić coś pięknego dla Boga.
Matka Teresa
Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1355
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o pokój na Ukrainie

Post autor: Balba »

...a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,
mocą Bożą strąć do piekła.
AMEN.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o pokój na Ukrainie

Post autor: Nirwanna »

AMEN!
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa o pokój na Ukrainie

Post autor: Lawendowa »

Amen
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Monti
Posty: 1260
Rejestracja: 21 mar 2018, 18:14
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Modlitwa o pokój na Ukrainie

Post autor: Monti »

Święty Michale Archaniele, który w początkach dziejów pokonałeś pychę i szaleństwo Szatana, jako dzieci Boże i Twoi czciciele, prosimy Cię za mieszkańcami Ukrainy i Kijowa, którzy wybrali Ciebie jako swojego Patrona i orędownika przed Bogiem, ocal ich życie od śmierci i nienawiści, którą próbuje zasiać i dziś Szatan poprzez swoich apostołów, wywołujących wojnę i zniszczenia.
Wspomóż swoją potęgą i mocą nie tylko obrońców tego miasta, którzy Ciebie wybrali na swojego Patrona, ale całą ludność Ukrainy, tysiące kobiet i mężczyzn, którzy bohatersko walczą z najeźdźcą.
Pociesz tych, którzy już utracili swoich bliskich i tych, którzy jeszcze ich utracą w tej strasznej wojnie.
Usłysz krzyk cierpienia, wołanie kobiet i płacz dzieci, starszych i chorych, którzy uciekają przed okrucieństwem.
Spójrz na ich łzy i wołanie.
Pozwól im zwyciężyć wroga i nie dozwól, aby ich serca i umysły zatruła szatańska nienawiść i chęć odwetu.
Święty Michale Archaniele przyjmij naszą modlitwę, którą do Ciebie kierujemy i daj nam doświadczyć mocy Boga, którego wybrałeś przed wiekami i na którego wskazujesz w swoim zawołaniu „Któż jak Bóg”.
Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami…
Od powietrza, głodu i wojny zachowaj nas Panie…
Prosimy Cię Boże, by to błaganie o Twoje zmiłowanie i pokój dotarło do Ciebie; niech przelana krew tak wielu ludzkich istnień i ofiara ich życia, zostanie przyjęta przez Ciebie i obmyta we Krwi Baranka –Odkupiciela całego świata.
Pozwól, by i dzisiaj zwyciężyły pokój i miłość, by walczący i uchodźcy mogli powrócić do swoich domów i chwalić Cię sercem pełnym wdzięczności, dzięki pomocy i orędownictwu przed Tobą św. Michała Archanioła, Wodza zastępów anielskich.
Jego nam dałeś jako wzór w tej walce z mocami ciemności, byśmy uczyli się przezwyciężać każdy przejaw zła, stając się prawdziwie Twoimi córkami i Twoimi synami, dziećmi Ojca, który mieszka w niebie. Amen .
Na podstawie tekstu na FB: „Modlitwa z ulic i placów walczącego Kijowa”
"Szukaj pokoju, idź za nim" (Ps 34, 15)
ODPOWIEDZ