Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla mojego męża Marcina i wypełnienie się woli Bożej w naszym małżeństwie sakramentalnym. Proszę o łaskę zdrowia, spokoju, wyciszenia dla mnie oraz zdrowie dla całej rodziny. Intencja dziękczynna za możliwość udziału w kursie Nowe Życie.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy się w intencji zuzi73
Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, poprawę relacji z dziećmi, o pomoc w pracy, zdrowie i dary Ducha Św dla całej rodziny i o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu.
Jacka-sychar
Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.

GosięH
Dziękuję za modlitwę i ustawiam się ponownie w kolejce z intencją dziękczynną za wszystko, co dostaję.

Madzię_x123
Proszę o modlitwę za mojego małżonka Radka.
O nawrócenie na drogę miłości małżeńskiej, żeby zrozumiał, że rodzina jest w życiu najważniejsza. żeby pokochał na nowo i podjął próbę ratowania naszego małżeństwa.
Proszę o łaskę pojednania. Żeby wrócił na łono rodziny. 6 letnia córka bardzo za nim tęskni.
Chce złożyć pozew rozwodowy, ale ja tego rozwodu nie chcę.
Proszę o gorącą modlitwę za jego nieszczęśliwą duszę.
Pobłogosław mu Boże i okaż u swoje miłosierdzie.
Amen

kesolk
Proszę o modlitwę o nawrócenie w mojej rodzinie. Dla mnie, Moniki i naszych dzieci.
Monikę36
Dziękuję za modlitwę i proszę o następną :

" Panie Boże nasz ukochany dziękuję za otrzymane łaski i proszę Ciebie o zdrowie i Dary Ducha św. dla mojej Rodziny. "
MKPINS
Ustawiam się na koniec kolejki.
Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej chemii i operacji), aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem

Tym, którzy się nawracają, Bóg daje drogę powrotu i pociesza tych, którym brakło wytrwałości.
Nawróć się do Pana, porzuć grzechy, błagaj przed obliczem Jego, umniejsz zgorszenie.
Wróć do Najwyższego, a odwróć się od niesprawiedliwości i miej występek w wielkiej nienawiści.
Któż w krainie zmarłych wielbić będzie Najwyższego, zamiast żyjących, którzy mogą oddawać Mu chwałę?
Zmarły, jako ten, którego nie ma, nie może składać dziękczynienia, żyjący i zdrowy wychwala Pana.
Jakże wielkie jest miłosierdzie Pana i przebaczenie dla tych, którzy się do Niego nawracają.

Syr 17,24-29
wiosna
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2017, 8:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wiosna »

Proszę o modlitwę za mojego męża Tomasza o nawrócenie. Mieszka z nami ale twierdzi że się wypalił, że już nie kocha, Jest to dla mnie bardzo trudne.Proszę dla niego o to aby na nowo mnie pokochał i zrozumiał że rodzina jest najważniejsza,
umiłowana0
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2017, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: umiłowana0 »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Tomka, aby otworzył choć mały kawałek swojego serca dla Naszego Pana i zaprosił Go do tego serca. Jezu proszę wejdź choć małą szparką do serca Tomka i już tam zostań na zawsze. Proszę o modlitwę,, aby mój mąż ogłosił Jezusa swoim Panem i oddał Mu swoje życie, serce, duszę, ducha i ciało.
joannas
Posty: 9
Rejestracja: 28 lut 2017, 23:05
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: joannas »

Proszę o modlitwę o wybranie właściwej drogi w zyciu i dla meza by umiał przeznaczyć
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Kochani, w tym tygodniu modlimy się w intencji ewy1974
Proszę o modlitwę za męża Jana ,o cud przemiany,o łaskę przebaczenia i powrót do rodziny.
ewulka
Bardzo proszę Maryjo o wysłuchanie moich próśb i za nawrócenie męża Grzegorza.

Magi2
Dziękuję za modlitwę i ustawiam sie ponownie w kolejce. Moja intencja: o nawrócenia i pojednanie w rodzinie, silną,żywą wiarę dla nas i łaskę stałej , dobrej pracy dla mnie.
kasedo
Proszę gorąco o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, uzdrowienie serca i duszy Sebastiana i naszego syna Dominika. Silna modlitwę za powrót mojego męża do nas i uratowanie naszej rodziny. Dla Igi kochanki mojego męża o prowadzenie Ducha Świętego, żeby wreszcie zrozumiała, że niszczy nasza rodzinę. Oraz o modlitwę za mnie abym miała siłę i cierpliwość, żebym umiała wybaczać im obydwojgu oraz żebym całkowicie zawierzyła Panu Bogu

Sagittarius
Proszę Was o modlitwę za mojego męża, o to aby otworzył się na moją miłość i nie odrzucał jej dla zakochania w B. Mój mąż jeszcze fizycznie nie odszedł, jeszcze się waha. Na razie mieszka z B., ale nie zabrał swoich rzeczy, jakby nie do końca chciał nas opuścić. Czeka nas w najbliższych dniach trudna rozmowa, w której będę prosić go o podjęcie ostatecznej decyzji. O swojej miłości zapewniam go za każdym razem, gdy się widzimy. Proszę Boga, aby nie zamykał się na to, co mogę mu ofiarować i aby zechciał to przyjąć.
Pomódlcie się , aby Duch Święty napełnił go Swoją mądrością i miłością do mnie i do nas - jego rodziny i aby w świetle Ducha Świętego podejmował tę trudną decyzję.
Modlę się także za B., aby pozwoliła mu odejść. I Was proszę o modlitwę za nią.

karoliny12
Dziękuję za modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o trwanie w miłości oraz za nasze dzieci aby szukając swojej drogi nie zapominały o Bogu
Redrose
Proszę o modlitwę za mojego męża Bartosza, by otworzył się na działanie Ducha św.

A zatem, jak przestępstwo jednego sprowadziło na wszystkich ludzi wyrok potępiający,
tak czyn sprawiedliwy Jednego sprowadza na wszystkich ludzi usprawiedliwienie dające życie.
Albowiem jak przez nieposłuszeństwo jednego człowieka wszyscy stali się grzesznikami,
tak przez posłuszeństwo Jednego wszyscy staną się sprawiedliwymi.


Rz 5,18-19
jacek-sychar

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: jacek-sychar »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą.

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla żony i dzieci.
GosiaH
Posty: 1062
Rejestracja: 12 gru 2016, 20:35
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: GosiaH »

Dziękuję za modlitwę i ustawiam się ponownie w kolejce z intencją dziękczynną za wszystko, co dostaję.

PS poprzedni tydzień modlitwy w mojej intencji, był tygodniem zmian. Chwała Panu!
Dziękuję Wam wszystkim serdecznie za wsparcie
"Nie mów ludziom o Bogu kiedy nie pytają, żyj tak, by pytać zaczęli" św. Jan Vianney
Elżbieta1974
Posty: 21
Rejestracja: 02 lut 2017, 19:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Elżbieta1974 »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę i ponownie ustawiam się w kolejce, za nasze dzieci o opiekę Matki Bożej dla nich i za całą naszą rodzinę
Bóg zapłać
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Bóg zapłać za modlitwę..Prosze o dopisanie mnie do kolejki.Intencja: o powrót syna jakuba do mnie, poprawę relacji z dziećmi, o roziwązanie problemów rodzinnych i w pracy, wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.O dary ducha Św i o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu...
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dołączam się do kolejki.
W intencji mojego małżeństwa, o przemianę serca męża i teściowej, za moje dzieci by potrafiły odróżnić dobro od zła i szanowaly się na wzajem, o zdrowie dla całej rodziny, o uleczenie ran na duszy i ciele dla mnie. O Boże błogosławieństwo dla Kasi i p Mirki
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony i dla siebie o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej chemii i operacji), aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
anna
Posty: 39
Rejestracja: 09 lut 2017, 17:01
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anna »

Proszę serdecznie - za szczęście moich Dzieci i trwałość mojej Rodziny.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Dziekuje za modlitwe i prosze nadal o opieke Matki Bożej i prowadzenie Ducha Sw w trudnych decyzjach..
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci.
Marta
ODPOWIEDZ