Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ania2016
Posty: 15
Rejestracja: 30 sty 2017, 8:37
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ania2016 »

Prosze o modlitwe o mądrosc Boża w wychowaniu dzieci dla mnie i męza,
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu, proszę o dalszą - w intencji startującej właśnie grupy 12-Krokowej w Białymstoku, o dary Ducha Świętego dla mnie, o nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
cinek79
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2018, 2:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: cinek79 »

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Joanny aby Duch Święty zesłał na nią łaskę miłości, obmył wzrok i oddalił rozwód.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża. Jesteśmy w kryzysie małżeńskim od 2 lat,czeka mnie kolejna rozprawa rozwodowa. Niech Duch Święty napełni serce mojego męża miłością i dobrocią, a wszelkie zło i cierpienie niech ustanie i zapanuje miłość i zgoda. Niech się stanie wola Twoja Panie. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Proszę o dalszą modlitwę, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 26 stycznia do 1 lutego, modlimy się w intencjach S_zony, Ismeny, MKPINS, Ani2016, Nirwanny, Cinka79 i Blondynki55:
s zona pisze: 19 sty 2019, 0:08 Prosze o prowadzenie Ducha sw .. o zdrowie dla corki i jej pomyslna rechabilitacje , udany staz i szczesliwe podroze ..
Bog zaplac za modlitwe .
ismena pisze: 20 sty 2019, 21:28 Szcześć Boże bardzo proszę o modlitwe za moją córke która przeżywa brdzo ciężki kryzys malżeński .Mój zięc przestał z nią rozmawiać,nie widzi ciągle otwartego serca wyciągnietej dłoni.Depcze to co święte.Wybrał kolegów i ich ''dobre'' rady ze zona to tylko problem.Serdeczne Bóg zapłać.
MARYJO ROZWIĄZUJĄCA WĘZŁY pomóż prosze
MKPINS pisze: 21 sty 2019, 6:41 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ania2016 pisze: 21 sty 2019, 10:33 Prosze o modlitwe o mądrosc Boża w wychowaniu dzieci dla mnie i męza,
Nirwanna pisze: 21 sty 2019, 10:49 Dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu, proszę o dalszą - w intencji startującej właśnie grupy 12-Krokowej w Białymstoku, o dary Ducha Świętego dla mnie, o nawrócenia w rodzinie.
cinek79 pisze: 22 sty 2019, 1:15 Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Joanny aby Duch Święty zesłał na nią łaskę miłości, obmył wzrok i oddalił rozwód.
Blondynka55 pisze: 22 sty 2019, 10:35 Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża. Jesteśmy w kryzysie małżeńskim od 2 lat,czeka mnie kolejna rozprawa rozwodowa. Niech Duch Święty napełni serce mojego męża miłością i dobrocią, a wszelkie zło i cierpienie niech ustanie i zapanuje miłość i zgoda. Niech się stanie wola Twoja Panie. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.
Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem,
abyście szli i owoc przynosili.
(J 15, 16)
W kolejce jest Iwonka.
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Proszę o modlitwę za męża Piotra aby Bóg przemienil jego serce i zawrócił go ze złej drogi. I jeśli jest taka, wola Boża uratował to nasze małżeństwo. Wycofał pozew rozwodowy.
Lawendowa
Posty: 7662
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Proszę o modlitwę o wypełnienie woli Bożej i dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża Grzegorza. Bóg zapłać.
Marta
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty, uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku, o łaskę przebaczenia ojcu i bratu mojego męża oraz o owoce pracy na 12 Krokach :)
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżenstwa oraz małżeństwa Marcina i Patrycji i naszych rodzin
mika0806
Posty: 46
Rejestracja: 05 lis 2018, 12:20
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mika0806 »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa. Mateńko Najdroższa przez Twoje cudowne ręce zanoszę błaganie, aby mój mąż odstąpił od rozwodu, aby dochował przymierza małżeńskiego, a kobieta która weszła pomiędzy nas zrozumiała jak bardzo krzywdzi naszą rodzinę i nawróciła się. Daj mi proszę siłę do dalszej modlitwy i walki o moje małżeństwo. Proszę również o opiekę i Boże błogosławieństwo w tych trudnych chwilach dla mojej rodziny, a w szczególności dla rodziców mojego męża.
Awatar użytkownika
Pijawka
Posty: 272
Rejestracja: 12 wrz 2018, 15:01
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pijawka »

Proszę o modlitwę za mojego męża i za mnie- o nasze autentyczne nawrócenie, wyrwanie z "letniości" naszej słabej wiary oraz o przemianę naszych serc tak, aby Bóg zajął w nich należne Mu- pierwsze miejsce. Dla siebie też proszę o dar posłuszeństwa mojemu spowiednikowi i o światło Ducha Świętego dla ks.Michała.
agnieszka2503
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2019, 14:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: agnieszka2503 »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, aby Pan Bóg uzdrowił nasze relacje, aby dotknął serca mojego męża. Aby mój mąż zrozumiał, że sensem jego życia jesteśmy my, nasz 2,5 letni synek i ja,jego żona, która kocha go całym sercem. Aby zechciał dać nam szansę na odbudowanie naszego związku, abyśmy znów zamieszkali razem. Aby mój mąż przypomniał sobie słowa i znaczenie przysięgi małżeńskiej, którą obydwoje złożyliśmy sobie 10 lat temu przed obliczem Boga.
ODPOWIEDZ