Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Henryka, aby w Jego sercu odrodziła się miłość do żony i dzieci, aby chciał ratować Nasze małżeństwo i zerwał kontakty z inną kobietą. Proszę dla nas o łaskę przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia naszego małżeństwa.
guffi
Posty: 89
Rejestracja: 15 mar 2018, 22:26
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: guffi »

Prosze o modlitwe za moja Zone Karolinę. O nawrocenie. I tego bym uczyl sie milosci.
guffi
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Bóg zapłać za wcześniejszą modlitwę.
Proszę o modlitwę za mnie, za naszą rodzinę, za to, co Ty Boże zechcesz, żeby uzdrowić albo o siły, żeby to przejść ..
Dzięki Ci Boże za te doświadczenia , żebym wreszcie przejrzała, jeśli taka jest Twoja Wola ..
Bóg zapłać :)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2019, 15:30 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiono na prośbę autora
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Marty i Grzegorza, o wiarę, nadzieje i miłość. Bóg zapłać
Marta
OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi »

Dziękuję za modlitwę. Pokornie proszę o wsparcie modlitewne na czas finalnej rozprawy rozwodowej. O światło Ducha Św. O odrodzenie się miłości w naszym małżeństwie i rodzinie.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 25 do 31 maja, mdlimy się w intencji Burzy, Mojkiego, MSM, Nirwanny, Lucky Lucka, Linki i Guffiego:
burza pisze: 18 maja 2019, 9:32 Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa i przemianę serca mojego męża.
mojki pisze: 18 maja 2019, 22:52 Proszę ponownie o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Proszę o przemianę serca mojej małżonki Kasi, aby zaprzestała wyjazdów do swojego kochanka.Tym bardziej aby nie mieszała w to naszej trójki dzieci. Dla mnie proszę o dalszą wytrwałość w wierności sakramentowi małżeństwa.Z Panem Bogiem.
MSM pisze: 19 maja 2019, 8:07 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Proszę o pomyślne zakończenie spraw sądowych. Dziękuję za dotychczasowe laski. Bóg zapłać
Nirwanna pisze: 19 maja 2019, 8:43 Dziękuję Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu, proszę wciąż o modlitwę w intencji Bogu wiadomej, oraz o moją otwartość na dary Ducha Świętego.
Lucky Luck pisze: 19 maja 2019, 10:31 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę Was dalej o modlitwę w intencji otwarcia serca mojej Żony na Małżeństwo, Rodzinę i jej odbudowanie.
Linka pisze: 21 maja 2019, 13:07 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Henryka, aby w Jego sercu odrodziła się miłość do żony i dzieci, aby chciał ratować Nasze małżeństwo i zerwał kontakty z inną kobietą. Proszę dla nas o łaskę przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia naszego małżeństwa.
guffi pisze: 22 maja 2019, 21:13 Prosze o modlitwe za moja Zone Karolinę. O nawrocenie. I tego bym uczyl sie milosci.
Jak Mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem. Trwajcie w miłości mojej! Jeśli będziecie zachowywać moje przykazania, będziecie trwać w miłości mojej, tak jak Ja zachowałem przykazania Ojca mego i trwam w Jego miłości.
To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna
(J 15, 9-11)
Kolejka: S_zona i OsowicczichEdi. MSM - mimo, że zgłaszasz intencje nie tylko własne, ale także innych, i tak trzeba poczekać do następnego tygodnia i podać je wtedy.
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji odrodzenia naszego małżeństwa oraz nawrócenie mojego męża.
Ireneusz
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:52
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ireneusz »

Proszę ponownie o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Proszę o przemianę serca mojej małżonki Moniki i rezygnację ze sprawy rozwodowej oraz o naprawę naszego małżeństwa w kryzysie. Dla mnie proszę o dalszą wytrwałość w wierności sakramentowi małżeństwa. Jezu Ufam Tobie. :D
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Dziękuję za modlitwę w intencji Sławka i jego żony, dziękuję Panu za Jego dobroć i proszę o dalszą modlitwę przed kolejną sprawą. Bóg zapłać.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji mojego dalszego nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski.
kryzysowa
Posty: 48
Rejestracja: 28 maja 2019, 9:31
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kryzysowa »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 1 do 7 czerwca, modlimy się w intencjach S_zony, OsowicczichEdi, Blondynki55, Ireneusza, HelM, Iwonki i Twardego:
s zona pisze: 23 maja 2019, 8:28 Bóg zapłać za wcześniejszą modlitwę.
Proszę o modlitwę za mnie, za naszą rodzinę, za to, co Ty Boże zechcesz, żeby uzdrowić albo o siły, żeby to przejść ..
Dzięki Ci Boże za te doświadczenia , żebym wreszcie przejrzała, jeśli taka jest Twoja Wola ..
Bóg zapłać :)
OsowicczichEdi pisze: 24 maja 2019, 21:42 Dziękuję za modlitwę. Pokornie proszę o wsparcie modlitewne na czas finalnej rozprawy rozwodowej. O światło Ducha Św. O odrodzenie się miłości w naszym małżeństwie i rodzinie.
Blondynka55 pisze: 26 maja 2019, 8:59 Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji odrodzenia naszego małżeństwa oraz nawrócenie mojego męża.
Ireneusz pisze: 26 maja 2019, 22:38 Proszę ponownie o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Proszę o przemianę serca mojej małżonki Moniki i rezygnację ze sprawy rozwodowej oraz o naprawę naszego małżeństwa w kryzysie. Dla mnie proszę o dalszą wytrwałość w wierności sakramentowi małżeństwa. Jezu Ufam Tobie. :D
HelM pisze: 27 maja 2019, 10:06 Dziękuję za modlitwę w intencji Sławka i jego żony, dziękuję Panu za Jego dobroć i proszę o dalszą modlitwę przed kolejną sprawą. Bóg zapłać.
iwonka pisze: 28 maja 2019, 11:07 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
twardy pisze: 28 maja 2019, 11:28 Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
Wy będziecie płakać i zawodzić, a świat się będzie weselił. Wy będziecie się smucić, ale smutek wasz zamieni się w radość.
(J 16, 20)
Kolejka: BjD, Kryzysowa, MKPINS.
ODPOWIEDZ