Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji żony o łaskę nawrócenia, pojednania i przebaczenia.
I o uzdrowienie naszego małżeństwa
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej po utracie pracy i znalezieniu pracy za godziwe wynagrodzenie.
Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
milenka
Posty: 20
Rejestracja: 26 lis 2017, 23:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: milenka »

Proszę o modlitwę za mojego męża, by Dobry Bóg uleczył Jego serce i napełnił je Swoją Łaską.
" Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela".
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 7 do 13 września, modlimy się w intencjach Linki, Pana_Marcina, HelM, Renatery, Kwiatka2532, Sisi i Iwonki:
Linka pisze: 30 sie 2019, 13:14 Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża, jego nawrócenie i odnalezienie w sobie miłości do żony i rodziny oraz o siły dla mnie, abym umiała bezgranicznie zaufać Bogu w swoim cierpieniu.
Pan_Marcin pisze: 01 wrz 2019, 16:40 Szczęść Boże wszystkim :) Gorąco proszę o modlitwę za moją żonę, aby odnalazła w sobie miłość i łagodność i opuściła drogę rozwodu, za całą naszą rodzinę, a także za mnie, bym natchniony przez Ducha Świętego miłością i odwagą był w stanie przetrzymać dramatyczny dla nas czas. Serdeczne Bóg zapłać.
HelM pisze: 01 wrz 2019, 18:48 Proszę o modlitwę w intencji powrotu do Boga mojego męża, o łaskę jego uwolnienia z nałogu i przebaczenia.
Renatera pisze: 02 wrz 2019, 14:17 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o ratunek przed rozpadem i wolę odbudowania tego co zniszczone. O uleczenie poranionego serca mojego męża Marka.
kwiatek2532 pisze: 02 wrz 2019, 18:34 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo przeżywające kryzys w zaawansowanym stadium, aby pojednać się z żoną Renatą i na nowo tworzyć pełną rodzinę.
SiSi pisze: 02 wrz 2019, 20:10 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo w kryzysie i moją rodzinę, aby Dobry Tata miał nas w swojej opiece i abym potrafiła z radością przyjąć Jego wolę.
iwonka pisze: 02 wrz 2019, 20:20 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
Wybaw mnie, Boże, w imię Twoje,
mocą swoją broń mojej sprawy.
Boże, słuchaj mojej modlitwy,
nakłoń ucha na słowo ust moich.
(Ps 54, 3-4)
Kolejka: MKPINS, Lawendowa i Milenka.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę. Proszę nieustająco o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego oraz w intencji Panu Bogu wiadomej.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
annofmary
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2019, 16:04
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: annofmary »

Proszę o modlitwę za małżeństwo Anny i Daniela. O łaskę wiary dla nas i byśmy trwali w wierze na Chwałę Bożą.
Animamea
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2019, 23:09
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Animamea »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę za Anettę i Martina, za nasze sakramentalne małżeństwo w kryzysie. O światło Ducha Świętego dla nas, nawrócenie męża i przyjęcie Chrztu Świętego, Komunii Świętej i Bierzmowania, o nasze nieustanne trwanie w Bogu przez sakramenty. O uzdrowienie męża z depresji. O powrót męża do mnie i pełną realizację naszych przyrzeczeń małżeńskich. Bóg zapłać.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę o modlitwę w intencji trwałości Małżeństwa w obliczu rozwodu. Proszę o nawrócenie dla Małżonki i zejście z rozwodowej drogi. Proszę również o siłę na ten trudny czas dla Nas i Naszych Dzieci.
Nina
Posty: 41
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:55
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nina »

Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, o łaskę nawrócenia, o przemianę serca i uzdrowienie zranien, o wyleczenie z uzależniających uczuć do innej kobiety. O łaskę pokory dla mnie i prowadzenie Ducha Świętego w kryzysie.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji żony i własnej o łaskę nawrócenia, pojednania i przebaczenia.
I o uzdrowienie naszego małżeństwa

PS chyba zostalem pominięty w ostatnim tygodniu?
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Dziekuje za wczesniejsza modlitwe .
Prosze o przemiane naszych serc i sily w dwiganiu naszych malych krzyzykow dnia codziennego .
Bog zaplac .
Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 »

Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną w intencji nawrócenia mojego męża,oraz przemianę jego serca.
cinek79
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2018, 2:28
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: cinek79 »

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony Joanny, uzdrowienie naszego małżeństwa oraz oddalenie rozwodu.
ODPOWIEDZ