Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 14 do 20 września, modlimy się w intencjach MKPiNS, Lawendowej, Milenki, Nirwanny, Annofmary, Animamei i Lucky Lucka:
MKPINS pisze: 03 wrz 2019, 22:07 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej po utracie pracy i znalezieniu pracy za godziwe wynagrodzenie.
Lawendowa pisze: 03 wrz 2019, 23:05 Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
milenka pisze: 07 wrz 2019, 1:13 Proszę o modlitwę za mojego męża, by Dobry Bóg uleczył Jego serce i napełnił je Swoją Łaską.
Nirwanna pisze: 07 wrz 2019, 14:09 Dziękuję Wam za dotychczasową modlitwę. Proszę nieustająco o modlitwę w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, o dary Ducha Świętego oraz w intencji Panu Bogu wiadomej.
annofmary pisze: 07 wrz 2019, 20:22 Proszę o modlitwę za małżeństwo Anny i Daniela. O łaskę wiary dla nas i byśmy trwali w wierze na Chwałę Bożą.
Animamea pisze: 08 wrz 2019, 4:39 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę za Anettę i Martina, za nasze sakramentalne małżeństwo w kryzysie. O światło Ducha Świętego dla nas, nawrócenie męża i przyjęcie Chrztu Świętego, Komunii Świętej i Bierzmowania, o nasze nieustanne trwanie w Bogu przez sakramenty. O uzdrowienie męża z depresji. O powrót męża do mnie i pełną realizację naszych przyrzeczeń małżeńskich. Bóg zapłać.
Lucky Luck pisze: 08 wrz 2019, 8:22 Proszę o modlitwę w intencji trwałości Małżeństwa w obliczu rozwodu. Proszę o nawrócenie dla Małżonki i zejście z rozwodowej drogi. Proszę również o siłę na ten trudny czas dla Nas i Naszych Dzieci.
Przybyli więc ludzie do Mojżesza mówiąc: «Zgrzeszyliśmy, szemrząc przeciw Panu i przeciwko tobie. Wstaw się za nami do Pana, aby oddalił od nas węże». I wstawił się Mojżesz za ludem. Wtedy rzekł Pan do Mojżesza: «Sporządź węża i umieść go na wysokim palu; wtedy każdy ukąszony, jeśli tylko spojrzy na niego, zostanie przy życiu».
(Lb 21, 7-8)
Kolejka: Nina, Grzegorz1985, S_zona, Blondynka55 i Cinek79.
Mam kłopot z modlitwą w intencji "Bogu wiadomej", o której ja nic nie wiem. Spytałem księdza, czy zdarza się ofiarowanie mszy świętej w intencji, której odprawiający kapłan zupełnie nie zna - nie, zawsze powinien znać, choć może to być informacja bardzo ogólna. Nie musi jej wyjawiać wiernym i wtedy informuje ich, że ofiarowuje dar modlitwy kapłańskiej w intencji "Bogu wiadomej". Staram się nie tylko obsługiwać technicznie ten kącik, ale też w sposób możliwie pełny włączać w samą modlitwę, więc piszę o tym, co dla mnie jest jakąś przeszkodą.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Ukasz pisze: 14 wrz 2019, 10:14 Mam kłopot z modlitwą w intencji "Bogu wiadomej", o której ja nic nie wiem. Spytałem księdza, czy zdarza się ofiarowanie mszy świętej w intencji, której odprawiający kapłan zupełnie nie zna - nie, zawsze powinien znać, choć może to być informacja bardzo ogólna. Nie musi jej wyjawiać wiernym i wtedy informuje ich, że ofiarowuje dar modlitwy kapłańskiej w intencji "Bogu wiadomej". Staram się nie tylko obsługiwać technicznie ten kącik, ale też w sposób możliwie pełny włączać w samą modlitwę, więc piszę o tym, co dla mnie jest jakąś przeszkodą.
Ukaszu, z mojej strony jest to intencja modlitewna dotycząca takiej przestrzeni, która powinna pozostać w dyskrecji, i która nie powinna zostać upubliczniona. Jest to wszak forum publiczne.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwęi nawrócenie męża,szczęśliwe rozwiązanie spraw alimentacyjnych odrzucenie apelacji męża.I Światło Ducha św dla syna żeby dobrze napisał i obronił pracę licencjacka.Maryjo Niepokalana miej nas w swojej opiece.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi »

Dziękuję za modlitwę, nadal proszę o uratowanie małżeństwa oraz pozytywne załatwienie sprawy spadkowej.
Zdradzona
Posty: 480
Rejestracja: 13 sie 2019, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zdradzona »

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża żeby się nawrócil, i w intencji naszego małżeństwa aby nadal trwało.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 21 do 27 września, modlimy się w intencjach Niny, Grzegorza1985, Blondynki, Cinka79, Wertor1, Iwonki, OsowicczichEdi i Zdradzonej:
Nina pisze: 09 wrz 2019, 14:23 Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, o łaskę nawrócenia, o przemianę serca i uzdrowienie zranien, o wyleczenie z uzależniających uczuć do innej kobiety. O łaskę pokory dla mnie i prowadzenie Ducha Świętego w kryzysie.
Grzegorz1985 pisze: 10 wrz 2019, 4:29 Proszę o modlitwę w intencji żony i własnej o łaskę nawrócenia, pojednania i przebaczenia.
I o uzdrowienie naszego małżeństwa.
Blondynka55 pisze: 12 wrz 2019, 15:00 Bóg zapłać za modlitwę w ubiegłym tygodniu.
Proszę o kolejną w intencji nawrócenia mojego męża oraz przemianę jego serca.
cinek79 pisze: 13 wrz 2019, 2:06 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony Joanny, uzdrowienie naszego małżeństwa oraz oddalenie rozwodu.
wertor1 pisze: 15 wrz 2019, 4:51 Proszę o modlitwę i nawrócenie męża, szczęśliwe rozwiązanie spraw alimentacyjnych odrzucenie apelacji męża. I Światło Ducha św dla syna żeby dobrze napisał i obronił pracę licencjacka. Maryjo Niepokalana miej nas w swojej opiece.
iwonka pisze: 15 wrz 2019, 15:28 Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
OsowicczichEdi pisze: 15 wrz 2019, 21:14 Dziękuję za modlitwę, nadal proszę o uratowanie małżeństwa oraz pozytywne załatwienie sprawy spadkowej.
Zdradzona pisze: 20 wrz 2019, 18:29 Proszę o modlitwę w intencji mojego męża żeby się nawrócil, i w intencji naszego małżeństwa, aby nadal trwało.
Niechaj nikt nie lekceważy twego młodego wieku, lecz wzorem bądź dla wiernych w mowie, w obejściu, w miłości, w wierze, w czystości.
(1 Tm 4, 12)
Kolejka: S_zona (na jej prośbę zamieniłem ją ze Zdradzoną). Przepraszam Grzegorza za tygodniowe opóźnienie.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Proszę o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej po utracie pracy i znalezieniu nowej pracy za godziwe wynagrodzenie.
pigal
Posty: 12
Rejestracja: 02 mar 2017, 22:43
Jestem: szczęśliwym mężem
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: pigal »

Proszę o światło i owoce Ducha Świętego dla wszystkich uczestników jesiennych rekolekcji naszej wspólnoty.
krix
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2018, 12:43
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: krix »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Anny, która 20 września obchodziła urodziny. Oraz w intencji naszego małżeństwa (nieformalna separacja od 18 miesięcy) 25 Września będzie 15 rocznica sakramentu małżeństwa.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę w intencji Naszego Małżeństwa i Rodziny. Proszę o zejście przez Małżonkę z drogi rozwodowe i naprawę Małżeństwa i Rodziny. Proszę o wsparcie na ten trudny czas.
arty
Posty: 12
Rejestracja: 24 wrz 2019, 19:20
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: arty »

Proszę o modlitwę o uzdrowienie moich relacji małżeńskich. Aby mój mąż wyzbył się uczuć do innej kobiety i zafascynowania koleżankami z pracy. Proszę o modlitwę w intencji oczyszczenia mojego małżeństwa z kłamstwa, zdrady i nieczystości.
robintom
Posty: 41
Rejestracja: 29 sie 2019, 17:18
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: robintom »

Proszę o modlitwę za mnie bym wytrwał w samotności, za żonę o nawrócenie. To się stało tak nagle, że nie potrafię się otrząsnąć. Tęsknota za żoną jest wielka.za 2 tygodnie nasza 12 rocznica sakramentu małżeńskiego.
Lunaaa
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:53
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lunaaa »

Proszę o modlitwę za mojego męża który odszedł ode mnie i dzieci z dnia na dzień do innej kobiety. Proszę o modlitwę za tą kobietę oraz o modlitwę o nawrócenie mojego najwspanialszego męża aby wróć na drogę milosiernego Boga. Boże napraw nas....
Mavrik
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2019, 22:03
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Mavrik »

Prosze o modlitwe w intencji Marty I Marcina,by Ich zwiazek pelen milosci I wzajemnego.zrozumienia, zostal w przyszlym roku poblogoslawiony I oboje staneli przysiegajac sobie milosc przed oltarzem.
ODPOWIEDZ