Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

ka_wa
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 8:48
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ka_wa » 03 sty 2020, 20:42

Bardzo proszę, wspierajcie mnie w modlitwie o moje małżeństwo.
O to, żeby mój mąż zobaczył we mnie kroplę dobra.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 04 sty 2020, 11:26

Proszę o łaskę nawrócenia dla mojej Małżonki, uwolnienie od osób wpływających i wspierających Ją w rozwodzie. Proszę o otwarcie serca i oczu na to, że rozwód nie jest rozwiązaniem a możliwa jest nadal odbudowa Naszego Małżeństwa.

SiSi
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2018, 9:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SiSi » 04 sty 2020, 14:33

Proszę o modlitwę za moją rodzinę, abysmy otrzymali potrzebne łaski na ten trudny czas.

ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek » 04 sty 2020, 14:41

Tym razem proszę o modlitwę za siebie - o siłe psychiczną, asertywność i umiejętność stawiania granic, abym żyła zgodnie z
wolą Bożą.

Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 » 04 sty 2020, 19:54

Dziękuję za modlitwę i nadal proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojej żony ale też i mojego. Aby łaskawy Bóg obdarzył nasze małżeństwo i nasza rodzinę swoją łaska i błogosławieństwem.
Proszę również o modlitwę w intencji kowalskiego jego żony i jego rodziny.

wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 » 04 sty 2020, 21:07

Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa . Za duszę w czyścu mojej mamy, oraz pozytywnego orzeczenia w sprawie alimentacyjnej w dniu 15 stycznia.

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 05 sty 2020, 18:51

W tym tygodniu, od 4 do 10 stycznia 2020 r., modlimy się w intencjach Iwonki, Balby, AM83, Blondynki55, Koszmaru, Samej_mamy i S_zony:
iwonka pisze:
29 gru 2019, 0:05
Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja: "O pojednanie w moim małżeństwie". Iwona
Balba pisze:
29 gru 2019, 10:58
Bardzo proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Ewy i Tomka, o wiarę, nadzieję i miłość, o uzdrowienie relacji i przebaczenie.
Dla wszystkich Sycharków i naszych kapłanów - o potrzebne łaski i otwarcie na działanie Pana w Nowym Roku.
AM83 pisze:
29 gru 2019, 16:50
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o zerwanie więzi z kochanką, nawrócenie, przemianę serca i szczerą spowiedź świętą. Aby w naszym sakramentalnym małżeństwie odrodzila się na nowo miłość, zgoda i szacunek. Proszę o siły i wytrwałość w podjętej Nowennie Pompejańskiej za naszą Rodzinę oraz prowadzenie nas
przez Ducha Świętego. Jezu ufamy Tobie!
Blondynka55 pisze:
30 gru 2019, 11:56
Proszę o modlitwę w intencji otwarcia się mojego męża na Dary Ducha Świętego, aby Nowy Rok wniósł w nasze małżeństwo wszelkie łaski jakie Pan Bóg dla nas przygotował.
Koszmar pisze:
30 gru 2019, 12:28
Proszę o modlitwę w intencji wytrwałości mojego męża.By przetrwał kuszenie kochanki,jej ciągłą próbę kontaktu.Przywróc jej Boże opamiętanie.Spraw by odzyskała swój honor i pogodziła się z przegraną.I pozwoliła nam na nowo budować związek,który zniszczylismy.Dziękuję za jego powrót w wigilie i spowiedź.Oby była szczera i ważna.Prowadź nas tą drogą i daj nam siłę,której bardzo teraz potrzebujemy.
Sama_mama pisze:
30 gru 2019, 17:16
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i w intencji mojego męża o jego nawrócenie o przemianę naszych serc abyśmy wzajemnie sobie przebaczyli i pojednali. Proszę o modlitwę za mnie, abym była pełna wiary , nadziei i miłości o cierpliwość i pokorę aby Dobry Bóg prowadził i nie opuszczał mojej rodziny.
Bóg zapłać
s zona pisze:
31 gru 2019, 6:03
Dziekuje za wczesniejsza modlitwe .
Prosze o Boze Prowadzenie dla naszej rodziny, utrwalanie tego co dla nas dobre i pomoc w zmaganiu sie z tym, co zostalo jeszcze do naprawienia ...
Bog zaplac .
Co do was, to namaszczenie, które otrzymaliście od Niego, trwa w was i nie potrzebujecie pouczenia od nikogo, ponieważ Jego namaszczenie poucza was o wszystkim. Ono jest prawdziwe i nie jest kłamstwem. Toteż trwajcie w Nim tak, jak was nauczył.
(1 J 2, 27)
Kolejka: MKPINS, HelM, Ka-wa, Lucky Luck, Sisi, Ewulek, Grzegorz 1985, Wertor.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13300
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 05 sty 2020, 21:35

Ustawiam się ponownie w kolejkę z intencją - o moją otwartość na dary Ducha Świętego, nawrócenia w rodzinie, oraz w intencji zbawienia śp. Teresy F.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM » 09 sty 2020, 23:05

Proszę o modlitwę za małżeństwo Marty i Grzegorza.
Marta

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 11 sty 2020, 8:08

Proszę w dalszym ciągu o modlitwę w intencji mojego Małżeństwa. Proszę o otwarcie oczu i serca dla Małżonki, rezygnację z rozwodu i wyjście z życiowego zakrętu.

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 11 sty 2020, 12:40

W tym tygodniu, od 11 do 17 stycznia, modlimy się w intencjach MKPINS, HelM, Ka-wy, Lucky Lucka, Sisi, Ewulka, Grzegorza1985 i Wertor:
MKPINS pisze:
31 gru 2019, 10:55
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
HelM pisze:
02 sty 2020, 21:44
Dziękując za otrzymane łaski nieustannie proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża, uwolnienia z nałogu i o dar szczerej rozmowy dla nas.
ka_wa pisze:
03 sty 2020, 20:42
Bardzo proszę, wspierajcie mnie w modlitwie o moje małżeństwo.
O to, żeby mój mąż zobaczył we mnie kroplę dobra.
Lucky Luck pisze:
04 sty 2020, 11:26
Proszę o łaskę nawrócenia dla mojej Małżonki, uwolnienie od osób wpływających i wspierających Ją w rozwodzie. Proszę o otwarcie serca i oczu na to, że rozwód nie jest rozwiązaniem, a możliwa jest nadal odbudowa Naszego Małżeństwa.
SiSi pisze:
04 sty 2020, 14:33
Proszę o modlitwę za moją rodzinę, abyśmy otrzymali potrzebne łaski na ten trudny czas.
ewulek pisze:
04 sty 2020, 14:41
Tym razem proszę o modlitwę za siebie - o siłę psychiczną, asertywność i umiejętność stawiania granic, abym żyła zgodnie z wolą Bożą.
wertor1 pisze:
04 sty 2020, 21:07
Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa . Za duszę w czyśćcu mojej mamy, oraz pozytywnego orzeczenia w sprawie alimentacyjnej w dniu 15 stycznia.
Duch Pana Boga nade mną,
bo Pan mnie namaścił.
Posłał mnie, by głosić dobrą nowinę ubogim,
by opatrywać rany serc złamanych.
(Iz 61, 1a)
Kolejka: Nirwanna i MSM.

Anna34
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anna34 » 11 sty 2020, 22:32

Bardzo proszę o modlitwę o powrót mojego męża Piotra do domu, o to by się odezwał i znalazł drogę do mnie, proszę o naszą przemianę, wzajemne wybaczenie i odnalezienie naszej miłości. Kochająca żona Anna

oliwkka
Posty: 12
Rejestracja: 10 kwie 2019, 8:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: oliwkka » 12 sty 2020, 10:04

Dziękuję za otrzymane łaski i błogosławieństwo Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o całkowite zerwanie więzi z kochanką, nawrócenie, przemianę serca i szczerą spowiedź świętą oraz wycofanie się męża z procesu rozwodowego. Aby w naszym sakramentalnym małżeństwie odrodzila się na nowo miłość, zgoda i szacunek. Proszę o modlitwę za nawrócenie moich dzieci.
Proszę o siły i wytrwałość w walce o moją rodzinę oraz prowadzenie nas przez Ducha. O mój spokój, mądrość i siłę psychiczną na rozprawie 21 stycznia, asertywność, mądre stawianie granic, przemianę serca zgodnie z wolą Bożą. Proszę o dar gorliwej modlitwy, całkowite zawierzenie i oddanie swojego życia w niewolę Jezusa przez ręce Maryji .
Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? (Rz 8,31)

Don
Posty: 29
Rejestracja: 28 lis 2019, 13:38
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Don » 13 sty 2020, 10:42

Proszę o modlitwę w intencji ratowania (mojego) małżeństwa Moniki i Macieja. Proszę o łaskę nawrócenia, opamiętania i dar przebaczenia dla mojej żony. O wyzbycie się nienawiści wobec Mnie i odrodzenia uczucia które nas połączyło. Proszę o uwolnienie jej od osób wspierających Ją w rozwodzie oraz od uczuć wobec innego mężczyzny.

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba » 13 sty 2020, 11:49

Ponownie proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Ewy i Tomka. O wiarę, nadzieję i miłość. i siły, aby przetrwali trudny czas. Proszę także o modlitwę w intencji Bożych owoców spotkania liderów i moderatorów naszej Wspólnoty w Niepokalanowie. Bóg zapłać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości