Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

oliwkka
Posty: 12
Rejestracja: 10 kwie 2019, 8:34
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: oliwkka » 11 lut 2020, 23:42

Dziękuję za otrzymane łaski i błogosławieństwo Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o całkowite zerwanie więzi z kochanką, nawrócenie, przemianę serca, szczerą spowiedź świętą oraz wycofanie się męża z procesu rozwodowego. Aby w naszym sakramentalnym małżeństwie odrodziła się na nowo miłość, zgoda i szacunek. Proszę o modlitwę za nawrócenie moich dzieci.
Proszę o siły i wytrwałość w walce o moją rodzinę oraz prowadzenie nas przez Ducha Świętego. O mój spokój, mądrość i siłę psychiczną na rozprawie 20 lutego, asertywność, mądre stawianie granic, przemianę serca zgodnie z wolą Bożą. Proszę o dar gorliwej modlitwy, całkowite zawierzenie i oddanie swojego życia w niewolę Jezusa przez ręce Maryi .
Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? (Rz 8,31)

Awatar użytkownika
kesolk
Posty: 63
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:23
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: kesolk » 13 lut 2020, 12:19

Dziękuję za wszystko dobry Boże. Proszę o potrzebne łaski dla mnie dla Moniki i dla naszych dzieci.

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 15 lut 2020, 13:24

W tym tygodniu, od 16 do 21 lutego, modlimy się w intencjach Nirwanny, Anny34, Zdradzonej, MKPINS, Milanisty1, Oliwkki i Kesolka:
Nirwanna pisze:
08 lut 2020, 10:49
Dziękując Wam za modlitwę w ubiegłym tygodniu (niezbędna była, czuć było Wasze wstawiennictwo! :-) ) proszę wciąż o modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego i o dobre owoce spotkania liderów i moderatorów Sycharu w Niepokalanowie, zgodne z wolą Bożą i Jego zamysłem na wspólnotę.
Anna34 pisze:
08 lut 2020, 17:21
Bardzo wszystkim dziękuję za poprzednią modlitwę, kolejny raz bardzo Was proszę o modlitwę do Pana Boga o uzdrowienie mojego małżeństwa, o przemianę dla mnie i mojego męża, o wycofanie przez niego pozwu rozwodowego i odnalezienie drogi i miłości do mnie. Kochająca żona Anna
Zdradzona pisze:
08 lut 2020, 23:12
Bóg zapłać za modlitwę, proszę o dalszą modlitwę, aby dobry Bóg przerwał ten chory związek mojego męża i o ratunek naszego małżeństwa.
MKPINS pisze:
10 lut 2020, 11:20
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
milanista1 pisze:
11 lut 2020, 14:55
"Panie, przymnóż nam wiary!!!" zgodnie z tym zawołaniem proszę o łaski dla naszego małżeństwa Izabeli i Dawida: dla mojej żony o dar rozeznania prawdziwej wiary, zgodnie z którą wycofałaby się z drogi rozwodowej i zechciała ratować rodzinę i miłość, która nas ze sobą sakramentalnie połączyła; oraz dla mnie - jej męża o dar wytrwałości w wierze i prawdziwego nawrócenia ku Bogu i wierności małżeńskiej.
Niech wolą Twą Boże będzie ponowne nasze zjednoczenie, usilnie Cię o to proszę.
oliwkka pisze:
11 lut 2020, 23:42
Dziękuję za otrzymane łaski i błogosławieństwo Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o całkowite zerwanie więzi z kochanką, nawrócenie, przemianę serca, szczerą spowiedź świętą oraz wycofanie się męża z procesu rozwodowego. Aby w naszym sakramentalnym małżeństwie odrodziła się na nowo miłość, zgoda i szacunek. Proszę o modlitwę za nawrócenie moich dzieci.
Proszę o siły i wytrwałość w walce o moją rodzinę oraz prowadzenie nas przez Ducha Świętego. O mój spokój, mądrość i siłę psychiczną na rozprawie 20 lutego, asertywność, mądre stawianie granic, przemianę serca zgodnie z wolą Bożą. Proszę o dar gorliwej modlitwy, całkowite zawierzenie i oddanie swojego życia w niewolę Jezusa przez ręce Maryi.
kesolk pisze:
13 lut 2020, 12:19
Dziękuję za wszystko dobry Boże. Proszę o potrzebne łaski dla mnie, dla Moniki i dla naszych dzieci.
Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi.
Mt 5, 13.
Nie ma kolejki.
Lucky Luck - teraz, po zakończeniu modlitwy w Twojej intencji, możesz głosić się ponownie.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 16 lut 2020, 8:09

Proszę o modlitwę w intencji uratowania Mojego Małżeństwa. Proszę o przemianę serc, łaskę pojednania i rezygnację przez Małżonki z rozwodowej drogi. Proszę o wsparcie i wszelkie błogosławieństwo na rozprawę w dniu 24 lutego.

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 18 lut 2020, 13:27

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja ta sama: "O światło Ducha Św. dla mnie". Iwona

Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 » 18 lut 2020, 17:25

Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji mojego otwarcia się na Słowo Boże, wszelkie dary Ducha Świętego, oraz wypełnienie się Woli Bożej w moim małżeństwie.

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 22 lut 2020, 13:36

W tym tygodniu, od 22 do 28 lutego, modlimy się w intencjach Lucky Lucka, Iwonki, Blondynki55 i Ukasza:
Lucky Luck pisze:
16 lut 2020, 8:09
Proszę o modlitwę w intencji uratowania Mojego Małżeństwa. Proszę o przemianę serc, łaskę pojednania i rezygnację przez Małżonki z rozwodowej drogi. Proszę o wsparcie i wszelkie błogosławieństwo na rozprawę w dniu 24 lutego.
iwonka pisze:
18 lut 2020, 13:27
Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja ta sama: "O światło Ducha Św. dla mnie". Iwona
Blondynka55 pisze:
18 lut 2020, 17:25
Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji mojego otwarcia się na Słowo Boże, wszelkie dary Ducha Świętego, oraz wypełnienie się Woli Bożej w moim małżeństwie.
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Krzysztofa i Agnieszki. Ukasz
Błądziłem, zanim przyszło utrapienie, *
teraz jednak strzegę Twego słowa.
Dobry jesteś i dobrze czynisz, *
naucz mnie Twoich ustaw.
(Ps 119, 67-68)
Nie ma kolejki, jest trochę wolnych miejsc.

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza » 22 lut 2020, 18:33

Dziękuję za modlitwę . Proszę ducha św o dary o zdrowie dla całej mojej rodziny. Proszę również, by maz się nawrocil.

SiSi
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2018, 9:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SiSi » 22 lut 2020, 19:56

Dziękuję za modlitwę i w dalszym ciągu proszę o modlitwę, o potrzebne łaski dla mnie i moich dzieci.

Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 » 23 lut 2020, 7:14

Prosze o modlitwe w intencji pojednania naszego małżeństwa, a Boża laskę przebaczenia i szczerej rozmowy. O dar prawdziwego nawrócenia dla mnie i żony.
Za syna by tyle nie chorował.

lukean
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 10:03
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: lukean » 23 lut 2020, 16:30

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów moje małżeństwo. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona się nawróciła i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

Natalia
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2018, 18:20
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Natalia » 23 lut 2020, 19:34

Proszę o to by dobry Bóg objawił mi swą wolę co do mego małżeństwa i mego postępowania.
Z całego serca Bogu zaufaj,
nie polegaj na swoim rozsądku,
myśl o Nim na każdej drodze,
a On twe ścieżki wyrówna.

Pauset8696

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Pauset8696 » 25 lut 2020, 17:07

Powierzam w modlitwie wszystkie malzenstwa przezywajace kryzys, malzenstwa po rozwodach. A jesli chodzi o mnie to niech Pan Bog sam zadecyduje co dobre dla mnie i mojego małżenstwa

Anna34
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Anna34 » 25 lut 2020, 22:29

Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę, ponownie z całego serca proszę o wsparcie modlitewne o powrót mojego męża Piotra do domu, o wzajemne wybaczenie i przemianę dla nas obojga, o odnalezienie przez męża miłości do mnie i wycofanie pozwu rozwodowego. Żona Anna

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13301
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 26 lut 2020, 6:10

Dziękując za modlitwę w ubiegłym tygodniu proszę wciąż o modlitwę w intencjach: o moją otwartość na dary Ducha Świętego i nawrócenia w mojej rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości