Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, światło Ducha św. co dalej oraz wypełnienie Woli Bożej w naszy życiu. Dziękuję
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Maryjo Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Niebajka
Posty: 823
Rejestracja: 06 sie 2019, 2:53
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Niebajka »

Proszę o modlitwę o Boże rozstrzygnięcie sprawy sądowej, o opiekę Bożą nad naszymi dziećmi, dar nawrócenia dla mojego męża i dary Ducha Świętego dla mnie.
"W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę. Chodzi o to, żeby nauczyć się tańczyć w deszczu." Steven D. Wolf
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Potrzebująca pomocy
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2022, 12:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Potrzebująca pomocy »

W dalszym ciągu proszę o modlitwę za mojego męża, niech dobry Bóg pomoże i da mu dar wybaczenia i poradzenia sobie ze złymi myślami, niech wspomoże jego samoocenę i niech doda mu sił. Proszę Boże pomóż nam!
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witam serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy następujące intencje:
Oliwka pisze: 27 lut 2023, 2:32 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, światło Ducha św. co dalej oraz wypełnienie Woli Bożej w naszy życiu. Dziękuję
MKPINS pisze: 27 lut 2023, 9:25 Maryjo Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Niebajka pisze: 28 lut 2023, 8:45 Proszę o modlitwę o Boże rozstrzygnięcie sprawy sądowej, o opiekę Bożą nad naszymi dziećmi, dar nawrócenia dla mojego męża i dary Ducha Świętego dla mnie.
iwonka pisze: 04 mar 2023, 18:53 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Potrzebująca pomocy pisze: 05 mar 2023, 13:33 W dalszym ciągu proszę o modlitwę za mojego męża, niech dobry Bóg pomoże i da mu dar wybaczenia i poradzenia sobie ze złymi myślami, niech wspomoże jego samoocenę i niech doda mu sił. Proszę Boże pomóż nam!
Tyle różnych próśb, a we wszystkich wybrzmiewa nadzieja, że Dobry Bóg wysłucha i pomoże.
Boże, Ty znasz nasze serca i słyszysz nasze prośby i nierzadko też błagania, pomagaj nam nie tracić nadziei i działaj tak, aby było najlepiej dla każdego.

Ojcze nasz,
któryś jest w niebie:
święć się imię Twoje,
przyjdź Królestwo Twoje,
bądź wola Twoja jako w niebie,
tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego
daj nam dzisiaj.
I odpuść nam nasze winy,
jako i my odpuszczamy naszym winowajcom.
I nie wódź nas na pokuszenie,
ale nas zbaw od złego.

Amen.

Miłego tygodnia
Pozdrawiam
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie i męża oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu. Dziękuję
Potrzebująca pomocy
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2022, 12:11
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Potrzebująca pomocy »

W dalszym ciągu proszę o modlitwę za mojego męża, niech dobry Bóg pomoże i da mu dar wybaczenia i poradzenia sobie ze złymi myślami, niech wspomoże jego samoocenę i niech doda mu sił. Proszę Boże pomóż nam. Wlej dobry Boże w jego serce spokój.
duzolubka
Posty: 16
Rejestracja: 08 mar 2023, 22:09
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: duzolubka »

Proszę o modlitwę za moje rozpadające się 25letnie małżeństwo.
HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Heleny i Zenona, o dar przemiany serc oraz o modlitwę za Agnieszkę i Jarosława w ich sprawie rozwodowej, o Boże prowadzenie dla nich i dla sędziego prowadzącego sprawę.
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie,

Polecajmy Bogu intencje:
Oliwka pisze: 10 mar 2023, 2:00 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie i męża oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu. Dziękuję
Potrzebująca pomocy pisze: 10 mar 2023, 12:38 W dalszym ciągu proszę o modlitwę za mojego męża, niech dobry Bóg pomoże i da mu dar wybaczenia i poradzenia sobie ze złymi myślami, niech wspomoże jego samoocenę i niech doda mu sił. Proszę Boże pomóż nam. Wlej dobry Boże w jego serce spokój.
duzolubka pisze: 10 mar 2023, 14:15 Proszę o modlitwę za moje rozpadające się 25letnie małżeństwo.
HelM pisze: 11 mar 2023, 10:17 Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Heleny i Zenona, o dar przemiany serc oraz o modlitwę za Agnieszkę i Jarosława w ich sprawie rozwodowej, o Boże prowadzenie dla nich i dla sędziego prowadzącego sprawę.
Jezu wskazuj nam, naszym małżonkom i wszystkim małżeństwom właściwe drogi prowadzące do Ciebie, odpowiednie działania i trwanie w miłości względem siebie i względem Ciebie. Niech nie opuszcza nas wiara i nadzieja.

Pozdrawiam serdecznie
Bławatek
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie,

W tym tygodniu modlitwie polecamy intencję:
MKPINS pisze: 14 mar 2023, 9:54 Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Niech dobry Bóg wysłucha prośby MKPINS, a także i wszystkie prośby forumowiczów wypowiadane w myślach i sercu. Boże prowadź nas każdego dnia i pomagaj w trudach codzienności.

Pozdrawiam,
Bławatek
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa o Boże błogosławieństwo i prowadzenie Ducha Świętego dla naszego małżeństwa.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
ODPOWIEDZ