Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę.Proszę o dalszą>O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i o łaskę żywej wiary dla Rafała.Bóg zapłać.
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maja »

Proszę o modlitwe w intencji mojego małżeństwa o dar przebaczenia i wzajemnego zaufania.prosze o łaskę pokoju ducha i wlasnej przemiany, a dla męża o dar siły w zerwaniu romansu i kontaktow z kochanką oraz o łaskę jego przemiany.
renta11
Posty: 842
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:20
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: renta11 »

Dziękuję za modlitwę.
I proszę o modlitwę za mojego tatę, który odszedł do Boga. A także za modlitwę w intencji nawrócenia się moich dzieci, jak również o siły dla mnie i łaskę uzdrowienia.
św. Augustyn
"W zasadach jedność, w szczegółach wolność, we wszystkim miłosierdzie".
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu modlimy się następujących intencjach:
Ukasz (moja):
Ukasz pisze: 15 kwie 2018, 9:33 Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej żony: o moją miłość do niej i o Boże błogosławieństwo dla niej.
rak
rak pisze: 16 kwie 2018, 18:26 Dziękuję za poprzednią modlitwę, w kolejnej proszę o kontynuację dobrych zmian, żeby Duch Święty mógł na stale zagościć w naszym życiu...
MSM
MSM pisze: 17 kwie 2018, 22:25 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża.
Bożena123
Bożena123 pisze: 18 kwie 2018, 8:25 Bóg zapłać za modlitwę.Proszę o dalszą>O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i o łaskę żywej wiary dla Rafała.Bóg zapłać.
Maja
Maja pisze: 18 kwie 2018, 19:41 Proszę o modlitwe w intencji mojego małżeństwa o dar przebaczenia i wzajemnego zaufania.prosze o łaskę pokoju ducha i wlasnej przemiany, a dla męża o dar siły w zerwaniu romansu i kontaktow z kochanką oraz o łaskę jego przemiany.
renta
renta11 pisze: 20 kwie 2018, 6:59 Dziękuję za modlitwę.
I proszę o modlitwę za mojego tatę, który odszedł do Boga. A także za modlitwę w intencji nawrócenia się moich dzieci, jak również o siły dla mnie i łaskę uzdrowienia.
Najmilsi:
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi, i rzeczywiście nimi jesteśmy. Świat zaś dlatego nas nie zna, że nie poznał Jego.
Umiłowani, obecnie jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie ujawniło, czym będziemy. Wiemy, że gdy się objawi, będziemy do Niego podobni, bo ujrzymy Go takim, jakim jest.
(1 J 3, 1-2)
Nie tylko nie ma kolejki, ale nawet zostało tym razem jedno wolne miejsce.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci i duszności.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Prosze o szczesliwa podroz i Boze Prowadzenie .
Bog zaplac .
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Dziękuję za modlitwę i pędzę ustawić się kolejce ;)
Proszę o modlitwę w intencji nawróceń w mojej rodzinie.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13317
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Podobnie pędzę z zadyszką :-D - dziękuję Wam za dar modlitwy i proszę o dalszą, z intencją: dziękuję Bogu za wszystkie łaski i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuje za otrzymane łaski i proszę o modlitwę o zdrowie w rodzinie , za moje małżeństwo, o duchowe przeżycie I Komunii dla córki.
farmer
Posty: 25
Rejestracja: 15 wrz 2017, 16:50
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: farmer »

Bardzo proszę o modlitwę za moją żonę Agnieszkę by otworzyła się na moją miłość
Malwina
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2018, 8:59
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Malwina »

Bardzo proszę o modlitwę. Mi jest już bardzo ciężko. Szatan atakuje bardzo intensywnie mnie i moją rodzinę w szczególności mojego męża. Proszę Was o modlitwę w intencji mojej rodziny i mojego męża o łaskę wybaczenia i pojednania oraz wzajemny szacunek, o nawrocenie męża, milość i pokoj w jego sercu, o ochrone przed złem.Bóg zapłać.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków, które właśnie rozpoczęłam :)
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

Od 29 kwietnia do 6 maja modlimy się za MKPINS, s zonę, twardego, Nirwannę, karkru19, Farmera, Malwinę i BjD.
MKPINS napisał:
MKPINS pisze: 23 kwie 2018, 7:48 Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci i duszności.
S zona napisała"
s zona pisze: 23 kwie 2018, 8:19 Prosze o szczesliwa podroz i Boze Prowadzenie .
Bog zaplac .
Twardy napisał:
twardy pisze: 23 kwie 2018, 17:59 Dziękuję za modlitwę i pędzę ustawić się kolejce ;)
Proszę o modlitwę w intencji nawróceń w mojej rodzinie.
Nirwanna napisała:
Nirwanna pisze: 23 kwie 2018, 21:42 Podobnie pędzę z zadyszką :-D - dziękuję Wam za dar modlitwy i proszę o dalszą, z intencją: dziękuję Bogu za wszystkie łaski i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Karkru napisała:
karkru19 pisze: 25 kwie 2018, 8:32 Dziękuje za otrzymane łaski i proszę o modlitwę o zdrowie w rodzinie , za moje małżeństwo, o duchowe przeżycie I Komunii dla córki.
Farmer napisał:
farmer pisze: 25 kwie 2018, 18:21 Bardzo proszę o modlitwę za moją żonę Agnieszkę by otworzyła się na moją miłość
Malwina napisała:
Malwina pisze: 27 kwie 2018, 11:32 Bardzo proszę o modlitwę. Mi jest już bardzo ciężko. Szatan atakuje bardzo intensywnie mnie i moją rodzinę w szczególności mojego męża. Proszę Was o modlitwę w intencji mojej rodziny i mojego męża o łaskę wybaczenia i pojednania oraz wzajemny szacunek, o nawrocenie męża, milość i pokoj w jego sercu, o ochrone przed złem.Bóg zapłać.
BjD napisała:
BjD pisze: 27 kwie 2018, 11:33 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków, które właśnie rozpoczęłam :)
Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić. Ten, kto nie trwa we Mnie, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. Potem ją zbierają i wrzucają w ogień, i płonie. Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, to proście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni. Ojciec mój przez to dozna chwały, że owoc obfity przyniesiecie i staniecie się moimi uczniami
(J 15, 5-8)
Dostosowałem formułę do Newslettera rozsyłanego emailem. W zeszłym tygodniu było tylko sześć osób, więc teraz wyjątkowo włączyłem osiem, żeby nie tworzyć kolejki.
Camilaa
Posty: 290
Rejestracja: 19 sty 2018, 20:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Camilaa »

Dziękuję za modlitwę
I ustawiam sie w kolejce
Proszę o otworzenie serca mojego męża na łaskę sakramentu małżeństwa
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
ODPOWIEDZ