Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Dziękuję za Waszą modlitwę i proszę o dalszą.
O zdrowie dla mnie.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu modlimy się w intencjach raka, Lenki, izgi, karoliny12, twardego i Ukasza:
rak pisze: 02 sie 2018, 17:01 Dziękuję za poprzednie modlitwy. Chciałbym prosić o kolejne w intencji darów mądrości i rozumu Ducha Świętego, żeby pozwolił mi kroczyć ścieżką prawdy, a nie jej własnej interpretacji.
Lenka pisze: 02 sie 2018, 21:07 Dziękuję za modlitwę i bardzo proszę o dopisanie mnie do kolejki:
Dziękuję Bogu za otrzymane łaski i proszę o Miłosierdzie Boże oraz dary Ducha Świętego dla mojego męża.
izgi pisze: 06 sie 2018, 20:08 Witam,
bardzo proszę o wsparcie modlitwą nasze małżeństwo, o Dar Ducha Świętego dla mojego męża by umiał sobie wszystko poukładać i otworzył się na moją miłość oraz za mnie bym wytrwała w tym trudnym czasie.
karolina12 pisze: 10 sie 2018, 21:38 Proszę o modlitwę w intencji Ani, Matki która będąc w 6 miesiącu ciąży , dowiedziała się że na raka złośliwego tarczycy...o Bożą opiekę nad Nią i jej rodziną; w intencji Tomka i Małgosi oraz Michała i Kasi o Dary Ducha Św. o zjednoczenie rodzin...aby dobry Bóg otworzył ich serca; w intencji Magdaleny i Pawła o wiarę oraz nawrócenie a także o Błogosławieństwo Boże
twardy pisze: 10 sie 2018, 22:15 Dziękuję za Waszą modlitwę i proszę o dalszą.
O zdrowie dla mnie.
Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa - Ukasz
Nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia.
Niech zniknie spośród was wszelka gorycz, uniesienie, gniew, wrzaskliwość, znieważanie – wraz z wszelką złością. Bądźcie dla siebie nawzajem dobrzy i miłosierni. Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg wam przebaczył w Chrystusie.
Bądźcie więc naśladowcami Boga, jako dzieci umiłowane, i postępujcie drogą miłości, bo i Chrystus was umiłował i samego siebie wydał za nas w ofierze i dani na woń miłą Bogu.
(Ef 4, 30 – 5, 2)

Karolino12: czasem mamy więcej niż jedną intencję, ale i tak te przyniesione przez jedną osobę traktujemy łącznie i lepiej od razu tak je zamieszczać, w jednym poście.
aga4090
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2018, 8:44
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: aga4090 »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. Mąż kilka miesięcy temu odszedł do innej kobiety. Proszę o łaskę wiary dla niego, o odrodzenie miłości do mnie i naszych dzieci. Proszę też o modlitwę za tą dziewczynę, która nie jest świadoma co robi. Dziękuję Bogu za łaskę miłości do mojego męża i łaskę przebaczenia obojgu.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa
burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza »

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa i przemianę serca męża Piotra
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Proszę o modlitwę - o dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i naprawę relacji, oraz w intencji rekolekcji dla prowadzących 12 Kroków.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Malwina
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2018, 8:59
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Malwina »

Proszę o modlitwę o odrodzenie mojego małżeństwa, nawrócenie mojego męża, potrzebne dla niego łaski. A także o łaskę wzajemnego przebaczenia i pojednania.
Zibitg3
Posty: 6
Rejestracja: 22 cze 2018, 22:14
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Zibitg3 »

Proszę omodlitwę w intencji mojej żony Joanny i mnie Zbigniewa . Moja żona złożyła pozew rozwodowy i nie chce słyszeć o ratowaniu naszego związku.Jesteśmy 25 lat małżeństwem, a żona pogubiła się nie korzysta z sakramentu pokuty i komuni świętej.Po ludzku nie mamy szans, ale wiem że dla Boga nie ma sytuacji nie do naprawienia. Proszę o dary Ducha Świętego i cud przemiany serca
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu (19-26 sierpnia) modlimy się w intencjach agi4090, MKPINS, burzy, Nirwanny, Malwiny i Zibitg3:
aga4090 pisze: 12 sie 2018, 23:29 Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. Mąż kilka miesięcy temu odszedł do innej kobiety. Proszę o łaskę wiary dla niego, o odrodzenie miłości do mnie i naszych dzieci. Proszę też o modlitwę za tą dziewczynę, która nie jest świadoma co robi. Dziękuję Bogu za łaskę miłości do mojego męża i łaskę przebaczenia obojgu.
MKPINS pisze: 13 sie 2018, 6:32 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa
burza pisze: 13 sie 2018, 21:48 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa i przemianę serca męża Piotra
Nirwanna pisze: 13 sie 2018, 22:33 Proszę o modlitwę - o dary Ducha Świętego, o nawrócenia w rodzinie i naprawę relacji, oraz w intencji rekolekcji dla prowadzących 12 Kroków.
Malwina pisze: 14 sie 2018, 12:22 Proszę o modlitwę o odrodzenie mojego małżeństwa, nawrócenie mojego męża, potrzebne dla niego łaski. A także o łaskę wzajemnego przebaczenia i pojednania.
Zibitg3 pisze: 15 sie 2018, 21:01 Proszę omodlitwę w intencji mojej żony Joanny i mnie Zbigniewa . Moja żona złożyła pozew rozwodowy i nie chce słyszeć o ratowaniu naszego związku.Jesteśmy 25 lat małżeństwem, a żona pogubiła się nie korzysta z sakramentu pokuty i komuni świętej.Po ludzku nie mamy szans, ale wiem że dla Boga nie ma sytuacji nie do naprawienia. Proszę o dary Ducha Świętego i cud przemiany serca
Oto przechodziłem obok ciebie i ujrzałem cię. Był to twój czas, czas miłości. Rozciągnąłem połę płaszcza mego nad tobą i zakryłem twoją nagość. Związałem się z tobą przysięgą i wszedłem z tobą w przymierze – mówi Pan Bóg – stałaś się moją.
(Ez 16,8)
Jest prawie komplet, nie ma kolejki.
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maja »

Prosze o modlitwę w intencji przemiany serca mojego męża o dary ducha św.dla niego.Po ludzku ja juz nic wiecej niemoge zrobić.Jezu ty sie tym zajmij
twardy
Posty: 1889
Rejestracja: 11 gru 2016, 17:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: twardy »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą w intencji mojego zdrowia.
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku oraz o dobre owoce 12 Kroków.
Camilaa
Posty: 290
Rejestracja: 19 sty 2018, 20:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Camilaa »

Poproszę o modlitwę za mnie oraz za wszystich Sycharkow którzy po ludzku nie widzą szansy na odratowanie malzenstwa o łaskę wytrwałości i zawierzenia Bogu
Smutek
Posty: 302
Rejestracja: 18 lut 2018, 7:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Smutek »

Proszę o modlitwę o siłę, mądrość w podejmowaniu decyzji i odnalezienie radości życia.
Bóg zapłać.
Lenka
Posty: 89
Rejestracja: 27 lip 2017, 11:12
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lenka »

Dziękuję za modlitwę i proszę o kolejną "O dary Ducha Świętego i łaskę nawrócenia mojego męża".
"Jezu, ufam Tobie - Ty się tym zajmij"
ODPOWIEDZ