Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę w dalszym ciągu o Modlitwę w intencji uratowania Małżeństwa, o łaskę przemiany zatwardziałych serc i błogosławieństwo na ten czas.
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

W tym tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
MKPINS pisze: 27 wrz 2022, 9:40 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Oliwka pisze: 01 paź 2022, 21:41 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Lucky Luck pisze: 02 paź 2022, 18:37 Proszę w dalszym ciągu o Modlitwę w intencji uratowania Małżeństwa, o łaskę przemiany zatwardziałych serc i błogosławieństwo na ten czas.
mamy październik - miesiąc Maryjny - niech więc Maryja towarzyszy naszym modlitwom i zanosi nasze prośby naszemu Dobremu Bogu.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Bóg zapłać za modlitwę w intencji mojego pojednania z teściami.
Dziś spotkaliśmy się pierwszy raz po paroletniej przerwie. W duchu pokoju. Proszę o dalszą modlitwę w celu ułożenia naszej - mojej i rodziców - relacji oraz o prowadzenie Ducha Świętego przez małżeński kryzys dla mnie i dla męża.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: O rozwiązanie trudnej sprawy w pracy. Iwona
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck »

Proszę w dalszym ciągu o Modlitwę w intencji uratowania Małżeństwa, o łaskę przemiany zatwardziałego serca, rezygnacji z pozamałżeńskiego niesakramentalnego związku partnerskiego.
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie,

W tym tygodniu szczególnie polecamy modlitwie intencje:
Ruta pisze: 02 paź 2022, 23:07 Bóg zapłać za modlitwę w intencji mojego pojednania z teściami.
Dziś spotkaliśmy się pierwszy raz po paroletniej przerwie. W duchu pokoju. Proszę o dalszą modlitwę w celu ułożenia naszej - mojej i rodziców - relacji oraz o prowadzenie Ducha Świętego przez małżeński kryzys dla mnie i dla męża.
iwonka pisze: 05 paź 2022, 19:03 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: O rozwiązanie trudnej sprawy w pracy. Iwona
Oliwka pisze: 09 paź 2022, 9:24 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o łaskę przemiany serca mojego i męża, uzdrowienie osobowości, zdolność do udźwigniecia prawdy o sobie . Dziękuję.
(Zgodnie z zasadami nowa intencja Lucky Lucka pojawi się jako pierwsza w kolejnym tygodniu, gdyż ostatnio jego prośba była zamieszczona na poprzedni tydzień).

Módlmy się za siebie wzajemnie i w dalszym ciągu prośmy Maryję o zanoszenie naszych próśb Jezusowi - wszak jest naszą najlepszą Orędowniczką i Pośredniczką.

Pozdrawiam
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Często prosiłam tutaj o modlitwę za Asie i Rafała. Małżeństwo mojej siostry, które było w separacji. Dziaja Rafał zdecydował, że chce się rozwieść... Proszę o dalszą modlitwę w ich intencji. Oraz trójki ich dzieci.
In_the_fog
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2022, 16:31
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: In_the_fog »

Proszę o modlitwę w przyszłym tygodniu w intencji mojej córeczki, która przyjdzie na świat, by wszystko odbyło się bez komplikacji, by Pan Bóg poprowadził rękę specjalistów.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, w niezmiennej intencji: O rozwiązanie trudnej sprawy w pracy. Iwona
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe.
Prosze w intencji Joasi i Jarka, oby docenili wartosc Sakramentu Malzenstwa i o Boze Blogoslawienstwo dla nich.Badz Wola Twoja.
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie,
Na nadchodzące dni polecamy modlitwie powierzane intencje:
Lucky Luck pisze: 09 paź 2022, 20:25 Proszę w dalszym ciągu o Modlitwę w intencji uratowania Małżeństwa, o łaskę przemiany zatwardziałego serca, rezygnacji z pozamałżeńskiego niesakramentalnego związku partnerskiego.
anetka1650 pisze: 10 paź 2022, 22:41 Często prosiłam tutaj o modlitwę za Asie i Rafała. Małżeństwo mojej siostry, które było w separacji. Dziaja Rafał zdecydował, że chce się rozwieść... Proszę o dalszą modlitwę w ich intencji. Oraz trójki ich dzieci.
In_the_fog pisze: 13 paź 2022, 10:39 Proszę o modlitwę w przyszłym tygodniu w intencji mojej córeczki, która przyjdzie na świat, by wszystko odbyło się bez komplikacji, by Pan Bóg poprowadził rękę specjalistów.
MKPINS pisze: 16 paź 2022, 13:03 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym
mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
s zona pisze: 16 paź 2022, 18:06 Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe.
Prosze w intencji Joasi i Jarka, oby docenili wartosc Sakramentu Malzenstwa i o Boze Blogoslawienstwo dla nich.Badz Wola Twoja.
(zgodnie z zasadami iwonka musi poczekać do przyszłego tygodnia)

Obchodzimy Dzień Papieski więc módlmy się za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II, któremu dobro małżeństw i rodzin zawsze leżało na sercu.

Boże, od którego pochodzi wszelkie ojcostwo w niebie i na ziemi.
Ojcze, który jesteś Miłością i Życiem.
Spraw, aby każda ludzka rodzina na ziemi przez Twego Syna,
Jezusa Chrystusa narodzonego z Niewiasty,
i przez Ducha Świętego stawała się prawdziwym przykładem
życia i miłości dla coraz to nowych pokoleń.
Spraw, aby Twoja łaska kierowała myśli i uczynki małżonków
ku dobru ich własnych rodzin i wszystkich rodzin na świecie.
Spraw, aby młode pokolenie znajdowało w rodzinach mocne oparcie
dla swego człowieczeństwa i jego rozwoju w prawdzie i miłości.
Spraw, aby miłość umacniana łaską Sakramentu Małżeństwa
okazywała się mocniejsza od wszelkich słabości
i kryzysów, przez jakie nieraz przechodzą nasze rodziny.
Spraw wreszcie - błagamy Cię o to za pośrednictwem Świętej Rodziny z Nazaretu
- ażeby Kościół wśród wszystkich narodów ziemi
mógł owocnie spełniać swe posłannictwo w rodzinach i poprzez rodziny.
Przez Chrystusa Pana naszego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem na wieki wieków. Amen.

św. Jan Paweł II
Sefie
Posty: 630
Rejestracja: 23 paź 2021, 23:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sefie »

Proszę o modlitwę w mi tylko znanej intencji.
Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie.
Jan Paweł II
loczek
Posty: 1273
Rejestracja: 02 mar 2022, 14:52
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: loczek »

Proszę o modlitwę w rozeznaniu Bożej Woli.
ODPOWIEDZ