Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
karkru19
karkru19 pisze: 09 mar 2018, 9:05 Dziękuje za otrzymane łaski. W intencji mego małżeństwa, o zdrowie w rodzinie, o prawdziwego przyjaciela dla córki i o cierpliwość i siłę dla mnie i dla niej.
Sabina
Sabina pisze: 09 mar 2018, 13:47 Prosze w najblizszym tygodniu o modlitwe w intencji nawrocenia mojego meza Piotra, ktory zlozyl pozew o rozwod.
Prosze o sile do przetrwania, laske pojednania i odrodzenie naszego malzenstwa.
kasedo
kasedo pisze: 10 mar 2018, 13:03 Z całego serca dziękuję za modlitwę i wszystkie otrzymane łaski. Ponownie ustawiam się w kolejkę i proszę o modlitwę w intencji przemiany i nawrocenia mojego, mojego męża i jego kochanki oraz naszego syna. Bóg zapłać.
MKPINS
MKPINS pisze: 12 mar 2018, 7:47 Dziękuję za modlitwę.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby
chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci i duszności.
twardy
twardy pisze: 12 mar 2018, 16:29 Proszę o modlitwę - o łaskę Wiary w mojej rodzinie.
lenka
Lenka pisze: 12 mar 2018, 18:37 Dziękuję z całego serca za modlitwę. Ustawiam się ponownie w kolejkę.
Proszę o przemianę serca i nawrócenie mojego męża Bogdana, który chce złożyć wniosek o rozwód oraz o siły dla mnie i potrzebne dary Ducha Świętego na ten czas.
Nirwanna
Nirwanna pisze: 12 mar 2018, 21:50 Dziękuję Wam za dar modlitwy i oczywiście w kolejkę się ponownie ustawiam :-)
Intencja - dziękuję Bogu za łaski otrzymane w ostatnim czasie i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
marzena_gabi pisze: 13 mar 2018, 5:24 Ustawiam się w kolejkę do modlitwy... Dostałam pozew rozwodowy... 😔😔
O uwolnienie od zniewolenia, o nawrócenie się mojego męża Adama, jego powrót do Boga i rodziny, dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymuje....
Chodźcie, powróćmy do Pana! On nas zranił i On też uleczy, On to nas pobił, On ranę przewiąże. Po dwu dniach przywróci nam życie, a dnia trzeciego nas dźwignie i żyć będziemy w Jego obecności. Poznajmy, dążmy do poznania Pana; Jego przyjście jest pewne jak poranek, jak wczesny deszcz przychodzi On do nas, jak deszcz późny, co nasyca ziemię. Oz 6, 1-3
Kolejka na następny tydzień:
wertor1
BjD
SAMOA
łucja
ewulek
Grzegorz1985
iwonka
rak
Posty: 995
Rejestracja: 30 wrz 2017, 13:41
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: rak »

Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo,

a przede wszystkim o wytrwałość w zgłębianiu tajemnic Bożych.
Nieważne jest, gdzie jesteś, ale wszędzie tam, gdzie przyjdzie ci się znaleźć, ważne jest, jak żyjesz - Henri J.M.Nouwen
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa.
Marta
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę. Ustawiamiam się do kolejki.Intencja o łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla Rafała.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Dziękuję za modlitwę.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci i duszności".
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym - Wielkim - tygodniu modlimy się w następujących intencjach:
wertor1
wertor1 pisze: 13 mar 2018, 5:34 Ponownie ustawiam się w kolejce proszę o uzdrowienie relacji z mężem o nawrócenie męża i łaskę przebaczenia i pojednania dla niego i dla syna i ulgę w cierpieniu dla ojca.
BjD
BjD pisze: 13 mar 2018, 8:57 Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem i ze mną. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski. Proszę o łaskę trzeźwości dla mojego taty i uzdrowienie mnie z niepokoju, napięcia i lęku.
SAMOA
SAMOA pisze: 13 mar 2018, 9:10 Dziękując za Bożą opiekę i łaski otrzymane, wciąż proszę o Boże błogosławieństwo opiekę Maryi i św. Józefa by za ich wstawiennictwem przyczyniali się za naszą rodziną, o łaskę nawrócenia i światło Ducha św. dla męża .
łucja
łucja pisze: 13 mar 2018, 10:53 Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia mojego małżeństwa, aby Dobry Bóg uleczył zranienia mego męża i poprowadził nas do jedności.
Abyśmy poprzez łaski płynące z sakramentu małżeństwa potrafili budować wszystko od nowa, na fundamentach wiary i Bożej miłości. O wytrwałość w pracy nad sobą oraz abym z pokorą i ufnością przyjmowała plany Boże. Jezu ufam Tobie!!!
Dziękuję.
ewulek
ewulek pisze: 15 mar 2018, 18:59 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę nadal o modlitwę za mojego męża Grzegorza o przemianę serca, szczerą spowiedź i uwolnienie od wszelkich nałogów.
Grzegorz1985
Grzegorz1985 pisze: 19 mar 2018, 12:38 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa oraz o łaskę nawrócenia i wejścia na drogę zgody dla mojej żony oraz zdrowie dla synka.
iwonka
iwonka pisze: 20 mar 2018, 16:21 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
Tak mówi Pan Bóg, który stworzył i rozpiął niebo, rozpostarł ziemię wraz z jej plonami, dał ludziom na niej dech ożywczy i tchnienie tym, co po niej chodzą.
«Ja, Pan, powołałem Cię słusznie, ująłem Cię za rękę i ukształtowałem, ustanowiłem Cię przymierzem dla ludzi, światłością dla narodów, abyś otworzył oczy niewidomym, ażebyś z zamknięcia wypuścił jeńców, z więzienia tych, co mieszkają w ciemności».
(Iz 42, 5-7)
Kolejka na następny tydzień:
rak
MSM
Bożena123
MKPINS
Życzę wszystkim, żeby ten Wieki Tydzień i przede wszystkim Noc Paschalna były dla nas czasem zmartwychwstania Pana w nas i nas - w Panu!
Camilaa
Posty: 290
Rejestracja: 19 sty 2018, 20:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Camilaa »

W intencji mojego męża i rodziny
O łaskę nawrócenia i odbudowy naszej rodziny.
Dziękuję
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję Wam za dar modlitwy i oczywiście w kolejkę się ponownie ustawiam :-)
Intencja - dziękuję Bogu za łaski otrzymane w ostatnim czasie i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
zuzannaw
Posty: 14
Rejestracja: 03 lut 2017, 8:10
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zuzannaw »

Dawno mnie tu nie było. Proszę o modlitwę w mojej intencji: o rozwiązanie moich problemów sercowych, zdrowotnych, rodzinnych. O wszelkie potrzebne Mi i mojej rodzinie łaski. O Dary Ducha Św dla całej rodziny......Bóg zapłać....
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Dziękuję za modlitwę

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony i jej kowalskiego o dar nawrócenia dla nich.
Maja
Posty: 24
Rejestracja: 14 sty 2018, 11:54
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maja »

Proszę o modlitwe w intencji mojego małżeństwa o jego uzdrowienie i dar wzajemnej milosci., o światłość ducha dla męża oby zakończył romans i zerwal kontakt z tamta kobietą i odbudowal zaufanie.bog zapłać.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W oktawie Zmartwychwstania Pańskiego modlimy się w następujących intencjach:
rak
rak pisze: 21 mar 2018, 21:41 Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo,
a przede wszystkim o wytrwałość w zgłębianiu tajemnic Bożych.
MSM
MSM pisze: 21 mar 2018, 22:33 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa.
Bożena123
Bożena123 pisze: 22 mar 2018, 15:47 Bóg zapłać za modlitwę. Ustawiamiam się do kolejki.Intencja o łaskę nawrócenia dla męża Bogusława i żywą wiarę dla Rafała.
MKPINS
MKPINS pisze: 26 mar 2018, 7:03 Dziękuję za modlitwę.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci i duszności".
Camilaa
Camilaa pisze: 27 mar 2018, 9:28 W intencji mojego męża i rodziny
O łaskę nawrócenia i odbudowy naszej rodziny.
Dziękuję
Nirwanna
Nirwanna pisze: 27 mar 2018, 10:41 Dziękuję Wam za dar modlitwy i oczywiście w kolejkę się ponownie ustawiam :-)
Intencja - dziękuję Bogu za łaski otrzymane w ostatnim czasie i proszę o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.
dorwdow
dorwdow pisze: 28 mar 2018, 10:00 Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
Pan Bóg mnie obdarzył językiem wymownym, bym umiał pomóc strudzonemu krzepiącym słowem. Każdego rana pobudza me ucho, bym słuchał jak uczniowie. Pan Bóg otworzył mi ucho, a ja się nie oparłem ani się nie cofnąłem.(Iz 50, 4-5)
Kolejka na następny tydzień:
zuzannaw
Maja

Grzegorz1985 - proszę o ponowne zgłoszenie po zakończeniu modlitwy w Twojej intencji.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Iwona
zahir
Posty: 103
Rejestracja: 09 lut 2018, 10:29
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: zahir »

Proszę i ja o modlitwę: O łaskę przebaczenia, pojednania, nawrócenia i uzdrowienia mojego małżeństwa.
ODPOWIEDZ