Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Lawendowa
Posty: 7663
Rejestracja: 30 sty 2017, 17:44
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lawendowa »

Proszę o modlitwę o otwartość na Boże natchnienia dla naszych dzieci.
"Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą drogę..."
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie,

W tm tygodniu modlitwie polecamy intencje:
MKPINS pisze: 23 maja 2023, 5:49 Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów sakramentalne małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów oraz spłatę kredytów i długów.
Oliwka pisze: 23 maja 2023, 7:54 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie, męża i dzieci, przemiane serca oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu.
Ruta pisze: 24 maja 2023, 4:31 Proszę o modlitwę o Światło Ducha Świętego na czas sprawy sądowej, o Jego prowadzenie dla mnie i dla męża, i dla wszystkich osób biorących w niej udział.
Proszę o opiekę Świętej Rodziny nad naszym małżeństwem i rodziną na trudny czas. Maryjo, Józefie skryjcie nas i naszych chłopców pod wasze płaszcze i prowadźcie nas do Waszego Syna, Jezusa. Niech Bóg jest i będzie w naszych sercach uwielbiony.
kawema pisze: 24 maja 2023, 7:43 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, o odrodzenie jego wiary. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, o zgodę i pojednanie. Proszę o dary Ducha Świętego dla mnie w tym trudnym czasie.
elena pisze: 27 maja 2023, 23:34 Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o wszelkie potrzebne łaski, przebaczenie wzajemnych krzywd i pojednanie. Przyjdź Duchu Święty i uzdrów nas!
duzolubka pisze: 28 maja 2023, 14:30 Proszę o modlitwę za moje rozpadające się małżeństwo. O dar Ducha św by pozwolil mojej żonie na wybaczenie i dał jej siłę do ocalenia naszej rodziny.
Lawendowa pisze: 28 maja 2023, 21:49 Proszę o modlitwę o otwartość na Boże natchnienia dla naszych dzieci.
W uroczystość Zesłania Ducha Świętego prośmy Go o zdroje łask dla wszystkich, który znajdują się w trudnych sytuacjach, w beznadziei i bezsilności, niech obdarza wszystkich potrzebnymi łaskami - proszących o modlitwę, członków ich rodzin, forumowiczów, wszystkich wątpiących w Boga i wszystkich modlących się w tych intencjach.

Módlmy się:

Duchu Przenajświętszy,
racz mi udzielić daru mądrości, abym zawsze umiejętnie rozróżniał dobro od zła i nigdy dóbr tego świata nie przedkładał nad dobro wieczne;
daj mi dar rozumu, abym poznał prawdy objawione na ile tylko jest to możliwe dla nieudolności ludzkiej;
daj mi dar umiejętności, abym wszystko odnosił do Boga, a gardził marnościami tego świata;
daj mi dar rady, abym ostrożnie postępował wśród niebezpieczeństw życia doczesnego i spełniał wolę Bożą;
daj mi dar męstwa, abym przezwyciężał pokusy nieprzyjaciela i znosił prześladowania, na które mógłbym być wystawiony;
daj mi dar pobożności, abym się rozmiłował w rozmyślaniu, w modlitwie i w tym wszystkim, co się odnosi do służby Bożej;
daj mi dar bojaźni Bożej, abym bał się Ciebie obrazić jedynie dla miłości Twojej.

Do tych wszystkich darów, o Duchu Święty dodaj mi dar pokuty abym grzechy swoje opłakiwał,
i dar umartwienia, abym zadośćuczynił Boskiej sprawiedliwości.
Napełnij Duchu Święty serce moje Boską miłością i łaską wytrwania,
abym żył po chrześcijańsku i umarł śmiercią świętobliwą. Amen.
consensus
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: consensus »

Proszę o modlitwę w intencji mojego malzenstwa, powrotu męża. Błogosław nam Panie. Matko Boża mniej nas w opiece
Awatar użytkownika
Mała Księżniczka
Posty: 66
Rejestracja: 03 mar 2023, 22:04
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Mała Księżniczka »

Kochane Sycharki!
Proszę Was o modlitwę w intencji mojego męża, o łaskę nawrócenia dla niego, o dar odrodzenia się naszego małżeństwa na nowo, jak również o dar Ducha Św. dla naszych dzieci.
Dziękuję Wam, że jesteście!
"Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie: jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana." (Rz, 14.7-8)
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13319
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Również dziękuję za modlitwę, prosząc o dalszą - w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, oraz o dobro, miłość i postawy nawracania się w mojej rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą modlitwę w intencji prowadzenia Ducha Świętego i o Jego Światło na czas sprawy sądowej dla mnie, dla męża i dla wszystkich osób zaangażowanych w sprawę.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem wyrządzone krzywdy, aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowia.
Boże, Ty wiesz, z czym teraz się borykam, proszę, ulecz to.
Aby pomógł nam znaleźć przestrzeń do rozmowy o nas i nsej sytuacji.


Proszę też o modlitwę w intencji nowego "kowalskiego" zony, o łaskę nawrócenia.
Loessa
Posty: 115
Rejestracja: 29 mar 2023, 19:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Loessa »

Proszę, błagam o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie, o powrót męża do domu, do rodziny, o odstąpieniu przez niego od pozwu rozwodowego, o wybaczenie wszystkich urazów,o dar dialogu, przebaczenia, o scalenie naszej rodziny i odbudowanie relacji oraz pomoc dla naszej nastoletniej córki, o opiekę, zesłanie darów Ducha Sw, aby nie odwracała się ode mnie i tę trudną sytuację mogła z pomocą bożą przetrwać.
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie sedecznie,

W tym tygodniu modlitwie polecamy następujące intencje:
consensus pisze: 31 maja 2023, 19:06 Proszę o modlitwę w intencji mojego malzenstwa, powrotu męża. Błogosław nam Panie. Matko Boża mniej nas w opiece
Mała Księżniczka pisze: 31 maja 2023, 21:49 Kochane Sycharki!
Proszę Was o modlitwę w intencji mojego męża, o łaskę nawrócenia dla niego, o dar odrodzenia się naszego małżeństwa na nowo, jak również o dar Ducha Św. dla naszych dzieci.
Dziękuję Wam, że jesteście!
iwonka pisze: 03 cze 2023, 20:09 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Nirwanna pisze: 03 cze 2023, 21:52 Również dziękuję za modlitwę, prosząc o dalszą - w intencji Bożego prowadzenia dla mnie, oraz o dobro, miłość i postawy nawracania się w mojej rodzinie.
Ruta pisze: 03 cze 2023, 23:57 Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą modlitwę w intencji prowadzenia Ducha Świętego i o Jego Światło na czas sprawy sądowej dla mnie, dla męża i dla wszystkich osób zaangażowanych w sprawę.
Grzegorz1985 pisze: 04 cze 2023, 7:30 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem wyrządzone krzywdy, aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowia.
Boże, Ty wiesz, z czym teraz się borykam, proszę, ulecz to.
Aby pomógł nam znaleźć przestrzeń do rozmowy o nas i nsej sytuacji.

Proszę też o modlitwę w intencji nowego "kowalskiego" zony, o łaskę nawrócenia.
Loes pisze: 04 cze 2023, 15:46 Proszę, błagam o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie, o powrót męża do domu, do rodziny, o odstąpieniu przez niego od pozwu rozwodowego, o wybaczenie wszystkich urazów,o dar dialogu, przebaczenia, o scalenie naszej rodziny i odbudowanie relacji oraz pomoc dla naszej nastoletniej córki, o opiekę, zesłanie darów Ducha Sw, aby nie odwracała się ode mnie i tę trudną sytuację mogła z pomocą bożą przetrwać.
Dobry Boże wysłuchaj próśb do Ciebie kierowanych, ześlij Ducha Świętego niechaj umacnia i prowadzi dobrymi ścieżkami. Maryjo zanoś te wszystkie prośby Synowi Swojemu.

Święty Boże, Święty mocny, Święty nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami.
Tobie cześć, Tobie chwała, Tobie dziękczynienie po wszystkie wieki, o Trójco błogosławiona.


Pozdrawiam serdecznie i życzę błogosławionego tygodnia
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów sakramentalne małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie. Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów oraz spłatę kredytów i długów.
karolina12
Posty: 90
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:18
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karolina12 »

Proszę o modlitwę w intencji Mamy naszej Sycharki Agnieszki która dzisiaj dostała udaru...Boże daj Jej zdrowie a rodzinie siłę
Ufność do Boga może dokonać wszystkiego. (Św Matka Teresa z Kalkuty)
Loessa
Posty: 115
Rejestracja: 29 mar 2023, 19:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Loessa »

Proszę, błagam o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie, o powrót męża do domu, do rodziny, o odstąpieniu przez niego od pozwu rozwodowego, o wybaczenie wszystkich urazów,o dar dialogu, przebaczenia, o scalenie naszej rodziny i odbudowanie relacji oraz pomoc dla naszej nastoletniej córki, o opiekę, zesłanie darów Ducha Sw, aby nie odwracała się ode mnie i tę trudną sytuację mogła z pomocą Bożą przetrwać.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2023, 21:56 przez Lawendowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zamieniono bożą na Bożą
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie, męża i dzieci, przemiane serca oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu.
Ruta
Posty: 3297
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ruta »

Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą modlitwę w intencji prowadzenia Ducha Świętego i o Jego Światło na czas sprawy sądowej dla mnie, dla męża i dla wszystkich osób zaangażowanych w sprawę.
ODPOWIEDZ