Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 03 lis 2019, 12:36

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".

burza
Posty: 497
Rejestracja: 29 maja 2018, 22:23
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: burza » 03 lis 2019, 18:10

Dziękuję za poprzednią modlitwę. I bardzo proszę o dalszą modlitwę w tym trudnym czasie dla mnie i mojej rodziny.Sprawa mojej mamy 13 listopad godz 15:00.Bog zapłać.

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13301
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 04 lis 2019, 6:21

Dziękuję Wam za modlitwę i proszę o dalszą - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i wybory zgodne z wolą Bożą.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

Ireneusz
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:52
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ireneusz » 06 lis 2019, 9:43

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.
Proszę o gorącą modlitwę w intencji otrzymania łaski cudu przemiany serca mojej żony Moniki i moich dwóch synów Szymona i Mateusza z którymi nie mam kontaktu od jakiegoś czasu. Mamy 18 grudnia tego roku rozprawę rozwodową ale podczas mediacji udało mi się przekonać żonę, że rozwiązaniem w naszej sytuacji będzie separacja a nie rozwód bo ja na niego się nie godzę. Moim zdaniem nasze małżeństwo z 23 letnim stażem jest do uratowania. Mam nadzieję, że żona nie zmieni zdania na rozprawie i skończy się na separacji. Mało tego, bardzo proszę o modlitwę w intencji zmiany tej sytuacji i powrotu do żywej relacji małżeńskiej ( sam m.in. odprawiam teraz w intencji odrodzenia i naprawy małżeństwa Nowennę Pompejańską ) i proszę też o modlitwę o dar wybaczenia, pojednania w naszym małżeństwie i nawrócenia żony, która jest wierząca ale parła do rozwodu nie widząc sensu w proponowanej przeze mnie terapii czy udziału we wspólnocie sycharowskiej. Niech nasza relacja odrodzi się i ożywi się, przynosząc owoce nam samym i innym. Niech w naszym małżeństwie wypełni się wola twoja Jedyny Boże, który przecież kochasz nas oboje. Irek

PS. Wielką pomocą, nadzieją i inspiracją dla mnie są świadectwa moich koleżanek ze wspólnoty sycharowskiej o odrodzeniu ich małżeństw. Chwała Panu.

ewulek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:47
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: ewulek » 06 lis 2019, 13:49

Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 09 lis 2019, 19:09

W tym tygodniu, od 9 do 15 listopada, modlimy się w intencjach Iwonki, Burzy, Nirwanny, Ireneusza, Ewulka i Lucky Lucka:
iwonka pisze:
03 lis 2019, 12:36
Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja niezmienna "O pojednanie w małżeństwie Iwony i Dawida".
burza pisze:
03 lis 2019, 18:10
Dziękuję za poprzednią modlitwę. I bardzo proszę o dalszą modlitwę w tym trudnym czasie dla mnie i mojej rodziny. Sprawa mojej mamy 13 listopad godz 15:00.Bóg zapłać.
Nirwanna pisze:
04 lis 2019, 6:21
Dziękuję Wam za modlitwę i proszę o dalszą - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i wybory zgodne z wolą Bożą.
Ireneusz pisze:
06 lis 2019, 9:43
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.
Proszę o gorącą modlitwę w intencji otrzymania łaski cudu przemiany serca mojej żony Moniki i moich dwóch synów Szymona i Mateusza z którymi nie mam kontaktu od jakiegoś czasu. Mamy 18 grudnia tego roku rozprawę rozwodową, ale podczas mediacji udało mi się przekonać żonę, że rozwiązaniem w naszej sytuacji będzie separacja, a nie rozwód, bo ja na niego się nie godzę. Moim zdaniem nasze małżeństwo z 23 letnim stażem jest do uratowania. Mam nadzieję, że żona nie zmieni zdania na rozprawie i skończy się na separacji. Mało tego, bardzo proszę o modlitwę w intencji zmiany tej sytuacji i powrotu do żywej relacji małżeńskiej (sam m.in. odprawiam teraz w intencji odrodzenia i naprawy małżeństwa Nowennę Pompejańską) i proszę też o modlitwę o dar wybaczenia, pojednania w naszym małżeństwie i nawrócenia żony, która jest wierząca ale parła do rozwodu nie widząc sensu w proponowanej przeze mnie terapii czy udziału we wspólnocie sycharowskiej. Niech nasza relacja odrodzi się i ożywi się, przynosząc owoce nam samym i innym. Niech w naszym małżeństwie wypełni się wola Twoja Jedyny Boże, który przecież kochasz nas oboje. Irek

PS. Wielką pomocą, nadzieją i inspiracją dla mnie są świadectwa moich koleżanek ze wspólnoty sycharowskiej o odrodzeniu ich małżeństw. Chwała Panu.

ewulek pisze:
06 lis 2019, 13:49

Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.

Lucky Luck pisze:
03 lis 2019, 10:40

Proszę w intencji mojego Małżeństwa i Małżonki. O Jej nawrócenie i otwarcie oczu na Małżeństwo i odrodzenie się miłości która Nas łączyła. Proszę o wsparcie dla Nas i siłę na ten trudny czas.

Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie; jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc, i w śmierci należymy do Pana.
(Rz 14, 7)
Nie ma kolejki, są wolne miejsca. Dlatego wyjątkowo uwzględniłem prośbę Lucky Lucka, mimo że zgłosił się w trakcie modlitwy w swojej intencji. Wydaje mi się, że tego wsparcia teraz bardzo potrzebuje - ale robię ten wyjątek ostatni raz. Proszę o przestrzeganie zasad.

Lucky Luck
Posty: 75
Rejestracja: 30 wrz 2018, 6:01
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Lucky Luck » 10 lis 2019, 10:17

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Małżonki, podjęcie próby wyjścia z kryzysu i odejście z rozwodowej drogi.

OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi » 10 lis 2019, 12:19

Proszę w intencji odrodzenia się naszego małżeństwa na zgliszczach orzeczonego niestety rozwodu. Proszę też o modlitwę w intencji pozytywnego załatwienia sprawy spadkowej.

HelM
Posty: 3251
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM » 10 lis 2019, 13:01

Dziękując Panu za obfitość łask proszę, za wstawiennictwem Maryi Matki Pięknej Miłości, o dar nawrócenia dla mojego męża i dar szczerej rozmowy dla nas. HelM

SiSi
Posty: 346
Rejestracja: 06 sie 2018, 9:31
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: SiSi » 10 lis 2019, 21:43

Dziękuję za modlitwę.
Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozeznania dla mnie.

Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 » 11 lis 2019, 21:01

Bóg za modlitwę.
Proszę o kolejną w intencji mojego otwarcia na dary Ducha Świętego, oraz wypełnienie się Woli Bożej w moim małżeństwie, a także pojednanie i zgodę w Rodzinie.

Nina
Posty: 41
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:55
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nina » 11 lis 2019, 22:09

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o łaskę nawrócenia, proszę również o prowadzenie Ducha Świętego w próbie odbudowy naszego małżeństwa.

Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 » 12 lis 2019, 8:57

Dziękuję za modlitwę i nadal proszę o modlitwę w intencji przemiany serca mojej żony ale też i mojego. Aby łaskawy Bóg obdarzył nasze małżeństwo i nasza rodzinę swoją łaska i błogosławieństwem.
Proszę również o modlitwę w intencji kochanka jego żony i jego rodziny.

Linka
Posty: 28
Rejestracja: 27 lut 2019, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Linka » 12 lis 2019, 13:31

Proszę o przemianę serca mojego męża, jego nawrócenie i odrodzenie się miłości do żony i rodziny oraz o siły i ufność w Bogu dla mnie i dzieci.

annO
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2019, 16:37
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: annO » 12 lis 2019, 23:12

Proszę o modlitwę o ocalenie i uzdrowienie małżeństwa Anny i Tomasza.Przemianę serca męża Tomasza jego uwolnienie, nawrócenie i o dar łaski przebaczenia.
Szczególnie proszę o modlitwę 18.11 (poniedzialek ) o godzinie 10.15 - pierwsza rozprawa.
Dodam że mąż jest strasznie zniewolony ale już go oddałam i oddaje ciągle Matce Bożej.
Bóg zapłać każdemu kto się w mojej intencji pomodli.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości