Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 14 gru 2019, 13:02

W tym tygodniu, od 14 do 20 grudnia, modlimy się w intencjach MKPINS, Zdradzonej, Ewulka, Ireneusza, Blondynki66, Linki i Niny:
MKPINS pisze:
08 gru 2019, 12:18
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
Zdradzona pisze:
08 gru 2019, 14:19
Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o kolejną modlitwę, żeby nadchodzące święta były szczęśliwe z mężem u mego boku. Jezu ty się tym zajmij.
ewulek pisze:
08 gru 2019, 20:26
Proszę o modlitwę w intencji szczerej spowiedzi i dobrego spowiednika dla mojego męża Grzegorza oraz jego nawrócenie i uwolnienie.
Ireneusz pisze:
08 gru 2019, 22:06
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. 18 grudnia mam rozprawę rozwodową i proszę o łaskę pojednania w naszym małżeństwie, aby moja żona zrozumiała, że można przemienić serce i naprawić relację małżeńską, a rozwód czy separacja nie jest wyjściem. Jesteśmy małżeństwem sakramentalnym, a więc takim, w którym powinna się spełniać Wola Boża i na pewno jest to możliwe z Bożą pomocą. Jezu Ufam Tobie. Proszę też o modlitwę w intencji porozumienia z moimi dwoma synami, bo na razie komunikacja między nami jest bardzo trudna. Ireneusz
Blondynka55 pisze:
10 gru 2019, 9:43
Bóg zapłać za modlitwę.
Proszę o kolejną modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża oraz wypełnienie się Woli Bożej w naszym małżeństwie.
Linka pisze:
11 gru 2019, 14:56
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Henryka, przemienienie jego serca, zerwanie wszelkich relacji z inną kobietą i pokochanie na nowo żony i rodziny oraz o siłę dla mnie i dzieci.
Nina pisze:
12 gru 2019, 13:31
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, o otwarcie jego serca na Bożą miłość, o uwolnienie z natrętnych myśli. Proszę o prowadzenie Ducha Świętego w tym kryzysie i próbie odbudowy małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa mojej siostry.
Ja, Pan, twój Bóg, ująłem twą prawicę, mówiąc ci: «Nie lękaj się, przychodzę ci z pomocą».
(Iz 41, 13)
W kolejce jest Burza i Lucky Luck.

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 15 gru 2019, 11:07

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja: "O pojednanie w moim małżeństwie". Iwona

anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 » 16 gru 2019, 23:21

Proszę z całego serca o modlitwę za małżeństwo mojej siostry. Mają trójkę dzieci. Jej mąż toczy duchową walkę o to czy zostać z rodziną czy dalej kontynuować romans (do zdrady fizycznej jeszcze nie doszło). Niech jego serce otworzy się na Boża Miłość.

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 21 gru 2019, 9:48

W tym świątecznym tygodniu, od 21 do 27 grudnia, modlimy się w intencjach Burzy, Lucky Lucka, Iwonki, Anetki1650 i Ukasza:
burza pisze:
12 gru 2019, 17:20
Proszę o modlitwę i dary ducha świętego dla specjalistów psychologów. 30 grudnia godz 9:00 mamy badania w OZZS z córką. By Duch Święty oświecił ich w stosunku do mojego męża
Lucky Luck pisze:
14 gru 2019, 5:54
Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego Małżeństwa i nawrócenie mojej Małżonki. Proszę o otwarcie jej oczu i serca na Nasz związek i rezygnacje z dążenia do rozwodu. Proszę o siły na ciężki czas dla Naszej Rodziny i Naszych Dzieci.
iwonka pisze:
15 gru 2019, 11:07
Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja: "O pojednanie w moim małżeństwie". Iwona
anetka1650 pisze:
16 gru 2019, 23:21
Proszę z całego serca o modlitwę za małżeństwo mojej siostry. Mają trójkę dzieci. Jej mąż toczy duchową walkę o to, czy zostać z rodziną czy dalej kontynuować romans (do zdrady fizycznej jeszcze nie doszło). Niech jego serce otworzy się na Boża Miłość.
"Ukasz pisze:
Aby te święta były spotkaniem z Bogiem dla Agnieszki i jej męża.
Pan, twój Bóg, jest pośród ciebie, Mocarz, który zbawia, uniesie się weselem nad tobą, odnowi cię swoją miłością, wzniesie okrzyk radości.
(So 3, 17)

OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi » 25 gru 2019, 17:19

Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji uratowania małżeństwa i odrodzenie na zgliszczach orzeczonego rozwodu. Proszę również o odnowienie relacji z synem.

Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz » 28 gru 2019, 23:05

W tym tygodniu, od 28 grudnia do 3 stycznia, mamy tylko jedną intencję - OsowicczichEdi:
OsowicczichEdi pisze:
25 gru 2019, 17:19
Bóg zapłać za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji uratowania małżeństwa i odrodzenie na zgliszczach orzeczonego rozwodu. Proszę również o odnowienie relacji z synem.
Kto wstąpi na górę Pana,
kto stanie w Jego świętym miejscu?
Człowiek o rękach nieskalanych i o czystym sercu,
który nie skłonił swej duszy ku marnościom
i nie przysięgał fałszywie.
(Ps 24, 3-4)

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 29 gru 2019, 0:05

Dziękuję za modlitwę, proszę o dalszą. Intencja: "O pojednanie w moim małżeństwie". Iwona

Awatar użytkownika
Balba
Posty: 1353
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:40
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Balba » 29 gru 2019, 10:58

Bardzo proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Ewy i Tomka, o wiarę, nadzieję i miłość, o uzdrowienie relacji i przebaczenie.
Dla wszystkich Sycharków i naszych kapłanów - o potrzebne łaski i otwarcie na działanie Pana w Nowym Roku.

AM83
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 22:14
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: AM83 » 29 gru 2019, 16:50

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o zerwanie więzi z kochanką, nawrócenie, przemianę serca i szczerą spowiedź świętą. Aby w naszym sakramentalnym małżeństwie odrodzila się na nowo miłość, zgoda i szacunek. Proszę o siły i wytrwałość w podjętej Nowennie Pompejańskiej za naszą Rodzinę oraz prowadzenie nas
przez Ducha Świętego. Jezu ufamy Tobie!
"Kocha się naprawdę i do końca tylko wówczas gdy kocha się zawsze w radości i smutku bez względu na dobry czy zły los..." JP II

Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 » 30 gru 2019, 11:56

Proszę o modlitwę w intencji otwarcia się mojego męża na Dary Ducha Świętego, aby Nowy Rok wniósł w nasze małżeństwo wszelkie łaski jakie Pan Bóg dla nas przygotował.

Koszmar
Posty: 97
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:26
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Koszmar » 30 gru 2019, 12:28

Proszę o modlitwę w intencji wytrwałości mojego męża.By przetrwał kuszenie kochanki,jej ciągłą próbę kontaktu.Przywróc jej Boże opamiętanie.Spraw by odzyskała swój honor i pogodziła się z przegraną.I pozwoliła nam na nowo budować związek,który zniszczylismy.Dziękuję za jego powrót w wigilie i spowiedź.Oby była szczera i ważna.Prowadź nas tą drogą i daj nam siłę,której bardzo teraz potrzebujemy.

Sama_mama
Posty: 80
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:49
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Sama_mama » 30 gru 2019, 17:16

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa i w intencji mojego męża o jego nawrócenie o przemianę naszych serc abyśmy wzajemnie sobie przebaczyli i pojednali. Proszę o modlitwę za mnie, abym była pełna wiary , nadziei i miłości o cierpliwość i pokorę aby Dobry Bóg prowadził i nie opuszczał mojej rodziny.
Bóg zapłać

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona » 31 gru 2019, 6:03

Dziekuje za wczesniejsza modlitwe .
Prosze o Boze Prowadzenie dla naszej rodziny, utrwalanie tego co dla nas dobre i pomoc w zmaganiu sie z tym, co zostalo jeszcze do naprawienia ...
Bog zaplac .

MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS » 31 gru 2019, 10:55

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

HelM
Posty: 3251
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM » 02 sty 2020, 21:44

Dziękując za otrzymane łaski nieustannie proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża, uwolnienia z nałogu i o dar szczerej rozmowy dla nas.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości