Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

...a światłość wiekuista niechaj mu świeci....
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

..niech odpoczywa w pokoju ...
Bożena123
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:38
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bożena123 »

Bóg zapłać za modlitwę,ustawiam się do kolejki z prośbą o dalszą :) Intencja-O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława ,o otwarcie na łaskę Bożą dla kobiety z którą jest,żeby zrozumiała,że mężczyzna z którym żyje nie jest jej mężem,o Boże błogosławieństwo i pokój serca dla naszego syna Rafała.
Fiolet
Posty: 17
Rejestracja: 02 kwie 2017, 21:43
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Fiolet »

Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji małżeńskich i w rodzinie jeśli taka wola Pana
Basia123
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2017, 15:10
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Basia123 »

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę o nawrócenie mego męża Wojtka i o łaskę ocalenia małżeństwa od rozwodu.

Bóg zapłać
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

Zaczynamy tydzień modlitwy w intencji zuzannyw
zuzannaw pisze: 07 wrz 2017, 11:27 Dziękuję za modlitwę w mojej intencji. Prosze o wpisanie mnie do kolejki...Intencja: o powrót syna Jakuba do mnie, poprawę relacji z dziećmi, rozwiązanie problemów domowych, zdrowotnych o pomoc w walce z nałogiem...o wypełnienie się woli bożej w moim życiu i dary ducha Św dla całej rodziny...
karkru19
Ustawiam się w kolejce. Dziękuje Panu za otrzymane łaski i proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o zdrowie w rodzinie, za męża o jego nawrócenie, o owocna terapię. A dziękuje Ci Panie jeszcze za to , że wysłuchałeś mojej modlitwy o pracę.
SAMOA
Bardzo proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, za serce męża, za dzieci, za mnie i moje trwanie w przysiędze małżeńskiej.
enbe
DZIĘKUJĘ PANU BOGU za otrzymane łaski, Wam dziękuję za modlitewne wsparcie. Wpisuję się na koniec kolejki: moja intencja - o błogosławieństwo i Bożą opiekę dla córki Agaty, o pomyślny przebieg jej ciąży i cud życia dla mojego kolejnego wnuka.
MKPINS
Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła
cieszyć się życiem i zdrowiem.
dorwdow
Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
Nirwanna
Drodzy,
Bardzo Wam dziękuję za modlitwę w ubiegłym tygodniu i proszę o dalszą modlitwę, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego i nawrócenia w rodzinie.

Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć,
wzywajcie Go, dopóki jest blisko!
Niechaj bezbożny porzuci swą drogę i człowiek nieprawy swoje knowania.
Niech się nawróci do Pana, a Ten się nad nim zmiłuje,
i do Boga naszego, gdyż hojny jest w przebaczaniu.
Bo myśli moje nie są myślami waszymi
ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana.
Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje - nad waszymi drogami
i myśli moje - nad myślami waszymi.


Iz 55,6-9


I nowa kolejka:
iwonka
katalotka72
jacek-sychar
Bożena123
Fiolet
Basia123
BjD
Posty: 88
Rejestracja: 30 sty 2017, 10:38
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: BjD »

Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski.Boże dziękuję Ci za wszystko.
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

DZIĘKUJĘ PANU BOGU za otrzymane łaski, Wam dziękuję za modlitewne wsparcie. Wpisuję się na koniec kolejki: moja intencja - o błogosławieństwo i Bożą opiekę dla córki Agaty, o pomyślny przebieg jej ciąży i cud życia dla mojego kolejnego wnuka.
karkru19
Posty: 80
Rejestracja: 05 lut 2017, 9:03
Jestem: szczęśliwą żoną
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: karkru19 »

Dziękuje za modlitwę i otrzymane łaski. Moja interpretacja o nawrócenie męża, o zdrowie dla całej rodziny, o sile w pracy, o owocna terapię i za teściową.
Mati231531
Posty: 33
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:32
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Mati231531 »

Wiatam proszę o modlitwę za mnie żeby Bóg prowadził mnie w moim małżeństwie i pozwolił na zdrowy i szczęśliwy związek z moją Żoną Agnieszką Kocham Ją ale często dręczą mnie zle myśli dziękuje wszystkim za modlitwę i będę się modlił za Was wszystkich żeby było wszystko wporzadku w Bogu jest Miłość i Siła
dorwdow
Posty: 19
Rejestracja: 04 lut 2017, 17:02
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: dorwdow »

Dziękuję Panu Bogu za otrzymane dary, a Wam za modlitwę.
Proszę o nawrócenie mojego męża oraz potrzebne łaski dla wszystkich członków rodziny.
Małgosia
Posty: 37
Rejestracja: 19 lut 2017, 18:36
Jestem: już po kryzysie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Małgosia »

W tym tygodniu modlimy się w intencji iwonki
iwonka pisze: 19 wrz 2017, 10:25 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dopisanie mnie do kolejki. Intencja: "O przemianę serca mojego męża Dawida". Iwona
katalotki72
Dziękuję za modlitwę
Tatuś odszedł wczoraj o 21:45 - już nie cierpi :(
a ja proszę teraz w intencji za żywych - moje dzieci i wnuki
Bożeny123
Bóg zapłać za modlitwę,ustawiam się do kolejki z prośbą o dalszą :) Intencja-O łaskę nawrócenia dla męża Bogusława ,o otwarcie na łaskę Bożą dla kobiety z którą jest,żeby zrozumiała,że mężczyzna z którym żyje nie jest jej mężem,o Boże błogosławieństwo i pokój serca dla naszego syna Rafała.

Fiolet
Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji małżeńskich i w rodzinie jeśli taka wola Pana
Basi123
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę o nawrócenie mego męża Wojtka i o łaskę ocalenia małżeństwa od rozwodu.

Bóg zapłać

BjD
Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasową modlitwę. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Marcina, aby Duch Święty tchnął w niego potrzebę odrodzenia się jego relacji z Bogiem. Intencja dziękczynna za dotychczasowe łaski.Boże dziękuję Ci za wszystko.

Jeśli więc jest jakieś napomnienie w Chrystusie, jeśli - jakaś moc przekonująca Miłości,
jeśli jakiś udział w Duchu, jeśli jakieś serdeczne współczucie -
dopełnijcie mojej radości przez to, że będziecie mieli te same dążenia:
tę samą miłość i wspólnego ducha,
pragnąc tylko jednego, a niczego nie pragnąc dla niewłaściwego współzawodnictwa ani dla próżnej chwały,
lecz w pokorze oceniając jedni drugich za wyżej stojących od siebie.
Niech każdy ma na oku nie tylko swoje własne sprawy, ale też i drugich!
To dążenie niech was ożywia; ono też było w Chrystusie Jezusie.

Flp. 2,1-5

Nowa kolejka:
enbe
karkru19
Mati231531
dorwdow
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Drodzy,
TAKICH łask to ja się nie spodziewałam w tym tygodniu..... Pan Bóg dowcip ma naprawdę nie z tej ziemi ;-)
Tym sposobem proszę o jeszcze - dziękując za modlitwę w ubiegłym tygodniu, proszę o dalszą, z intencją niezmienną: dziękczynno-błagalną, dziękując za wszystkie dary i łaski, które otrzymuję ja i moi bliscy, prosząc jednocześnie o dary Ducha Świętego (o dar męstwa zwłaszcza) i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Dziękuję za modlitwę. Proszę dopisać mnie na koniec kolejki.
Moja intencja: Proszę o modlitwę w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia.
Proszę również o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby mogła cieszyć się życiem i zdrowiem, nie miała zaników pamięci.
Darekk
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2017, 19:17
Jestem: w separacji
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Darekk »

Proszę o modlitwę za moją Żonę Honoratę.
ODPOWIEDZ