Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie i męża oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu.
Maski72
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2023, 17:48
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maski72 »

Proszę o modlitwę za mojego męża, który od ponad 2 lat zdradza mnie z młodą kobietą. Widzę że sam nie wie co robić, bo wraca do mnie i wtedy jest dobry, ale za kilka dni znowu znika.Zawsze był dobrym, religijnym człowiekiem, obawiam się że jest zniewolony.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2023, 20:04 przez Nirwanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wycięto imię, warto zadbać o anonimowość swoją i swojej rodziny.
Grzegorz1985
Posty: 396
Rejestracja: 25 paź 2017, 21:15
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Grzegorz1985 »

Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem. Aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowia.
Boże, Ty wiesz, z czym teraz się borykam, proszę, ulecz to.
Fibi
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 21:42
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Modlitwa tygodniowa

Post autor: Fibi »

Proszę o modlitwę w intencji mojego
małżeństwa i męża; o nasze pojednanie, powrót do siebie i danie sobie szansy na uratowanie małżeństwa na mocy sakramentu
małżeństwa. 28 marca kolejna sprawa. O dary Ducha Św. Nawrócenie i przebaczenie w rodzinie.
Marcin75
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:55
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Marcin75 »

Prosze o modlitwę za moja żonę aby nie podejmowała decyzji o rozstaniu
Panie Boże pomóż mi prosze
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie.

Na nadchodzący tydzień modlitwie polecamy prośby:
iwonka pisze: 20 mar 2023, 20:55 Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji niezmiennej: "O łaskę pojednania w moim małżeństwie". Iwona
Nirwanna pisze: 21 mar 2023, 6:39 Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa o Boże błogosławieństwo i prowadzenie Ducha Świętego dla naszego małżeństwa.
Oliwka pisze: 24 mar 2023, 4:19 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie i męża oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu.
Maski72 pisze: 25 mar 2023, 19:07 Proszę o modlitwę za mojego męża, który od ponad 2 lat zdradza mnie z młodą kobietą. Widzę że sam nie wie co robić, bo wraca do mnie i wtedy jest dobry, ale za kilka dni znowu znika.Zawsze był dobrym, religijnym człowiekiem, obawiam się że jest zniewolony.
Grzegorz1985 pisze: 26 mar 2023, 5:40 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, naszej rodziny, abyśmy przebaczyli sobie nawzajem. Aby Bóg obdarzył nas darem nawrócenia i zdrowia.
Boże, Ty wiesz, z czym teraz się borykam, proszę, ulecz to.
Marcin75 pisze: 26 mar 2023, 18:16 Prosze o modlitwę za moja żonę aby nie podejmowała decyzji o rozstaniu
Panie Boże pomóż mi prosze
W dzisiejszej Ewangelii Jezus słucha próśb, ale nie działa od razu, tylko czeka na odpowiedni moment i je spełnia. Bierzmy przykład z Marty i jej wiary.

Jezu wysłuchaj wszystkich próśb i pomagaj przetrwać czas potrzebny do Twojego działania.

Pozdrawiam,
Bławatek
Domin
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2023, 22:09
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Domin »

Proszę o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa. Mamy poważny kryzys małżeński. Nie możemy się ze sobą kontaktować. Jezu- zajmij się tym. Bóg zapłać.
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie i męża oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu.
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów sakramentalne małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Marcin75
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2023, 22:55
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Marcin75 »

Prosze o modlitwe dla pojednania małżeństwa i żony o nasze pojednanie, danie mi szansy

Prosze o modlitwę dla naszego małżeństwa Mądrość dla mojej żony i danie szansy bycia ponownie razem dla naszych synów

Pod Twoja obronę ….
consensus
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: consensus »

Proszę o modlitwę za moje Malzenstwo Sakramentalne, aby Duch Święty kierował nas ku sobie., żeby wszelkie zło odeszło. Niech ponownie odżyje nasze Malzenstwo, nasza przysiega.Proszę o powrót meza. Czuwaj Jezu. Jezu Ufam Tobie.
anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 »

Nadal proszę o modlitwę za małżeństwo Asi i Rafała, które jest w separacji. O potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci.
Bławatek
Posty: 1625
Rejestracja: 09 maja 2020, 13:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Modlitwa tygodniowa

Post autor: Bławatek »

Witajcie serdecznie,

Na nadchodzący tydzień modlitwie szczególnie polecamy intencje:
Fibi pisze: 26 mar 2023, 17:51 Proszę o modlitwę w intencji mojego
małżeństwa i męża; o nasze pojednanie, powrót do siebie i danie sobie szansy na uratowanie małżeństwa na mocy sakramentu
małżeństwa. 28 marca kolejna sprawa. O dary Ducha Św. Nawrócenie i przebaczenie w rodzinie.
Domin pisze: 28 mar 2023, 0:21 Proszę o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa. Mamy poważny kryzys małżeński. Nie możemy się ze sobą kontaktować. Jezu- zajmij się tym. Bóg zapłać.
Oliwka pisze: 28 mar 2023, 5:00 Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie i męża oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu.
MKPINS pisze: 28 mar 2023, 6:28 Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów sakramentalne małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła przed laty, odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów i spłatę kredytów.
Marcin75 pisze: 29 mar 2023, 10:34 Prosze o modlitwe dla pojednania małżeństwa i żony o nasze pojednanie, danie mi szansy

Prosze o modlitwę dla naszego małżeństwa Mądrość dla mojej żony i danie szansy bycia ponownie razem dla naszych synów

Pod Twoja obronę ….
consensus pisze: 30 mar 2023, 4:02 Proszę o modlitwę za moje Malzenstwo Sakramentalne, aby Duch Święty kierował nas ku sobie., żeby wszelkie zło odeszło. Niech ponownie odżyje nasze Malzenstwo, nasza przysiega.Proszę o powrót meza. Czuwaj Jezu. Jezu Ufam Tobie.
anetka1650 pisze: 31 mar 2023, 1:26 Nadal proszę o modlitwę za małżeństwo Asi i Rafała, które jest w separacji. O potrzebne łaski dla nich i trójki ich dzieci.
Niech Dobry Bóg wysłucha wszystkich próśb i pomaga nie tracić nadziei. Bo nieraz ciężka droga, wiele bólu i krzyż codzienności nas doświadcza, ale i każdego dnia dostępujemy Bożego miłosierdzia. Niech nasi bliscy tego miłosierdzia i łaski nawrócenia też dostąpią. Jezu ufamy Tobie.

A wszystkim życzę owocnego Wielkiego Tygodnia - przeżyjmy ten czas na rozmyślaniu o wszystkich wydarzeniach z ostatnich dni Jezusa na ziemi i wielkiej tajemnicy śmierci i Zmartwychwstania Jezusa.

Pozdrawiam serdecznie
Bławatek
Oliwka
Posty: 57
Rejestracja: 16 cze 2017, 14:14
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Oliwka »

Bóg zapłać za modlitwę oraz w dalszym ciągu proszę o modlitwę o dary Ducha św. dla mnie, męża i dzieci oraz wypełnienie Woli Bożej w naszym życiu.
consensus
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: consensus »

Kochani! Wesołego Alleluja ! Proszę moc modlitwy w intencji naszego Małżeństwa Sakramentalnego , aby mąż wrocil do rodziny. Niech nie poddaje się pysze, pokusą, pogonią za pieniędzmi i wladzą..Niech zerwie wszelakie kontakty z innymi kobietami. Proszę o nawrócenie dla niego.Siłę dla nas. Pomowne odnowienie przysiegi malzenskiej. Proszę Czuwaj nad nami Boze Wrzechmogący, Jezu, Maryjo-Matko Pięknej Miłości, sw Jozefie. Bóg zapłać za każde wsparcie modlitewne wspaniali ludzie.
ODPOWIEDZ