Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

HelM
Posty: 3330
Rejestracja: 04 lut 2017, 22:51
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: HelM »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o łaskę przebaczenia i pojednania dla Heleny i Zenona
mika0806
Posty: 46
Rejestracja: 05 lis 2018, 12:20
Jestem: w trakcie rozwodu
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: mika0806 »

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę. Proszę jeszcze o modlitwę za mnie, abym miała siłę przetrwać ten trudny dla mnie czas, abym potrafiła cieszyć się każdą chwilą swojego życia, o cierpliwość, aby Pan Jezus narodził się w moim sercu i błogosławił mi.
lena101
Posty: 148
Rejestracja: 24 lut 2018, 22:28
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: lena101 »

Bardzo proszę o modlitwę w tym trudnym dla mnie czasie- pierwsza rozprawa rozwodowa- w intencji przemiany serca mojego męża.
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 15 do 21 grudnia, modlimy się w intencjach następujących osób: Serduszko, Guffi, MKPINS, Maysieńka, Grzegorz1985, Mika0806 i Zuf.
serduszko pisze: 02 gru 2018, 9:32 Witam.Proszę o modlitwę ołaskę nawrócenia mojego męża Bernarda i uzdrowienie naszego małżenstwa.Serdeczne Bóg zapłać.
guffi pisze: 02 gru 2018, 23:24 Dziękuję za modlitwę i proszę o dalszą modlitwę za moją Żonę o nawrócenie i siły dla naszych dzieci.
MKPINS pisze: 03 gru 2018, 6:25 Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Maysieńka pisze: 03 gru 2018, 13:01 Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o zgodę, pojednanie, wzajemne przebaczenie, o odrodzenie naszej miłości, by mąż zrezygnował z rozwodu i wrócił do rodziny.
Grzegorz1985 pisze: 04 gru 2018, 4:00 Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa i naszej rodziny, aby dobry Bóg udzielił nam łaski pojednania i przebaczenia. Dziękuję Tata za to co dotychczas otrzymałem od Ciebie. Obdarz darem nawrócenia moja żonę, jej kochanka i mnie.
mika0806 pisze: 04 gru 2018, 18:57 Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, o wyjaśnienie i wybaczenie wszystkich zranień.
zuf pisze: 08 gru 2018, 10:29 Dziękuję za poprzednią modlitwę.
Proszę Was o modlitwę za moje dzieci, o radość w ich sercach, siłę mierzenia się z trudami, pełni wiary i miłości, prowadzenia Bożego i światła Ducha Swietego na każdy dzień.
Proszę także o modlitwę o Łaskę dla mnie, bym był dla nich nieustannie wsparciem i opieką, i po prostu dobrym ojcem. Bóg zapłać.
Nędzni i biedni szukają wody, i nie ma!
Ich język wysechł już z pragnienia.
Ja, Pan, wysłucham ich,
nie opuszczę ich Ja, Bóg Izraela.
Każę wytrysnąć strumieniom na nagich wzgórzach
i źródłom wód pośrodku nizin.
Zamienię pustynię na pojezierze,
a wyschniętą ziemię na wodotryski.
(Iz 41, 17-18)
Kolejka: Ewulek, Wertor1, Smutek, HelM i Lena101. W intencjach Miki0806 trwa modlitwa się w tym tygodniu, więc ponowne zgłoszenie się do kolejki mogę przyjąć dopiero po jej zakończeniu.
Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13316
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna »

Dziękuję za Waszą modlitwę w poprzednim tygodniu i proszę o nią ponownie - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II
MSM
Posty: 219
Rejestracja: 11 mar 2017, 8:18
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MSM »

Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Grzegorza. Bóg zapłać
Marta
Maysieńka
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2018, 17:00
Jestem: w separacji
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Maysieńka »

Dziękuję za modlitwę.
Nadal proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o zgodę,
pojednanie, wzajemne przebaczenie, o odrodzenie naszej miłości, by mąż
zrezygnował z rozwodu i wrócił do rodziny.
marcin1993
Posty: 34
Rejestracja: 11 gru 2018, 18:49
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: marcin1993 »

Proszę o modlitwę. O łaskę przebaczenia mojej żony, o przetrwanie naszego małżeństwa w tym ciężkim kryzysie. Jezu ,Ty możesz wszystko ,Tobie oddajmy nasze prośby. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Czy chcesz być szczęśliwy przez chwilę?
Zemścij się.
Czy chcesz być szczęśliwy zawsze?
Przebacz.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za Waszą modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna "O wypełnienie się woli Bożej w życiu mojego męża Dawida". Dziękuję, Iwona
Ukasz

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ukasz »

W tym tygodniu, od 22 do 28 grudnia, modlimy się w intencji Ewulka, Wertor1, Smutku, HelM, Leny101, Nirwanny i MSM:
ewulek pisze: 09 gru 2018, 0:12 Bóg zapłać za modlitwę. Proszę w dalszym ciągu za mojego męża o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie.
wertor1 pisze: 09 gru 2018, 6:42 Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej przeżywam ciężkie chwile
Smutek pisze: 09 gru 2018, 8:31 Proszę o modlitwę w intencji stanięcia w prawdzie dla mojego męża i jego rodziny, oraz o siłę i pokój w sercu dla mnie.
Bóg zapłać i niech Wam Pan Bóg błogosławi.
HelM pisze: 09 gru 2018, 19:46 Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o łaskę przebaczenia i pojednania dla Heleny i Zenona
lena101 pisze: 10 gru 2018, 22:27 Bardzo proszę o modlitwę w tym trudnym dla mnie czasie- pierwsza rozprawa rozwodowa- w intencji przemiany serca mojego męża.
Nirwanna pisze: 16 gru 2018, 8:47 Dziękuję za Waszą modlitwę w poprzednim tygodniu i proszę o nią ponownie - o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i nawrócenia w rodzinie.
MSM pisze: 16 gru 2018, 22:16 Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Grzegorza. Bóg zapłać
Głos mojego ukochanego! Oto on! Oto nadchodzi! Biegnie przez góry, skacze po pagórkach. Umiłowany mój podobny do gazeli, do młodego jelenia. Oto stoi za naszym murem, patrzy przez okno, zagląda przez kraty.
Miły mój odzywa się i mówi do mnie: «Powstań, przyjaciółko ma, piękna moja, i pójdź! Bo oto minęła już zima, deszcz ustał i przeszedł. Na ziemi widać już kwiaty, nadszedł czas przycinania drzew, i głos synogarlicy już słychać w naszej krainie. Figowiec wydał zawiązki owoców i winne krzewy kwitnące już pachną.
Powstań, przyjaciółko ma, piękna ma, i pójdź! Gołąbko ma, ukryta w rozpadlinach skały, w szczelinach przepaści, ukaż mi swą twarz, daj mi usłyszeć swój głos! Bo słodki jest głos twój i twarz pełna wdzięku».
PnP 2, 8-14
W przyszłym tygodniu będziemy modlić się w intencjach Marcina1993 i Iwonki. Maysieńka zgłosiła się jeszcze w trakcie modlitwy za nią, więc proszę o ponowne wpisanie prośby.
Noemi
Posty: 656
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:10
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Noemi »

Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo w dniu 34 rocznicy ślubu o możliwość porozumienia i Boże prowadzenie
Marzena6745
Posty: 26
Rejestracja: 12 gru 2018, 21:17
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Marzena6745 »

Proszę o modlitwę za mnie, mojego męża, nasze małżeństwo. Niech się objawi Chwała Ojca, Syna i Ducha Świętego.
Bóg zapłać
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Proszę o modlitwę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i uzdrowienia. Proszę o uzdrowienie i odrodzenie się naszego małżeństwa.
Proszę również o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Ala40
Posty: 1499
Rejestracja: 17 gru 2018, 23:20
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Ala40 »

Proszę o modlitwę za mojego męża o Jego nawrócenie Bóg zapłać
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Dziekuje Ci Boze za wszystkich ludzi ,ktorymi mnie otaczaczasz ..
Prosze nadal o Prowadzenie Ducha Sw dla naszej rodziny w 2019 Roku .
Bog zaplac .
ODPOWIEDZ