Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

jure75
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 14:16
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: jure75 »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.
Za męża ,czyli mnie Marcina, za moje błędy za żonę Annę z to żebyśmy na nowo pokochali się ,zrozumieli wzajemnie wybaczyli błędy wrócili do naszego życia żebyśmy poczuli chęć walki o nasze małżeństwo , żonie dar zrozumienia ze miłość moja jest wszystkim co mogę i pragnę jej podarować , dar mądrości podejmowania decyzji .
i nasze dzieci.
Aby Bóg obdarzył nas Swoim miłosierdziem , a Duch Święty wypełnił Swoją mądrością.
Bóg zapłać za modlitwę.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Ja zawsze witam Was wszystkich serdecznie, w tym tygodniu oddajemy Panu Bogu poniższe intencje:
sajmon123 pisze: 03 sty 2021, 19:01 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Natalii, aby wróciła do swojej wiary i otrzymała potrzebne łaski.
burza pisze: 03 sty 2021, 23:03 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienie relacji małżeńskich P i W.
Bóg zapłać.
iwonka pisze: 04 sty 2021, 11:22 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna: "O uzdrowienie naszego małżeństwa". Iwona
JakZyc pisze: 04 sty 2021, 14:58 Proszę o Uzdrowienie Małżeństwa i o odrodzenie relacji z Żoną.
Proszę o siłę w tym etapie życia. O siłę wytrwania w postanowieniach. O siłę, mądrość i systematyczność w pracy.
Tato prowadź.
ajk pisze: 04 sty 2021, 18:02 Szczesc Boze wszystkim-dziekuje za przyjecie do społecznosci i prosze o modlitwe za nasze 28 letnie małzenstwo.Mąż bez codziennej dawki alkoholu bardzo zle funkcjonuje( po niej tez nie jest szczesliwszy a raczej bardziej rozdrażniony). W ciagu dnia wszystko mu przeszkadza i szybko sie denerwuje. Ja coraz czesciej miewam mysli depresyjne. Praktycznie oddalamy sie od siebie coraz czesciej. Rozmowy juz sa tylko zdawkowe ( a czasem ciche dni-jak nie zezwalam na cowieczorny rytuał picia).Mamy dorosłe dzieci i wnuki ale z pozoru wygladamy na szczesliwy zwiazek wiec nikt sie za nas nie modli.
MKPINS pisze: 05 sty 2021, 16:16 Matko
Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów
muchowaty25 pisze: 05 sty 2021, 22:11 Proszę o modlitwę za moją Żonę Iwonę, aby mi wybaczyła aby Duch Święty wlał w jej serce nadzieję , wiarę i miłość , że te cnoty mogą odrodzić się w naszym małżeństwie, o pojednanie z Żoną , żeby się nie bała miłości małżeńskiej. Proszę Was , drodzy Sycharowicze o gorącą modlitwę za nas , aby moja Żona Iwona przejrzała na oczy i wycofała pozew z Sądu Cywilnego . Proszę o siłę dla mnie oraz dla naszych dzieci, które bardzo kocham. Bóg zapłać, za modlitwę. Z Panem Bogiem.
...na zewnątrz zimno, a nawet mroźno, ale nasze serca są gorące i z wielką żarliwością modlimy się wzajemnie za siebie...
Dominika, Elena i Jure cierpliwie i wytrwale oczekują na swoją kolejność.
martinez
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2021, 6:26
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: martinez »

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, aby żona nie poddawała się i zdecydowała się jednak powalczyć o naszą relację (złożyła wniosek o rozwód, w lutym mamy pierwszą rozprawę w sądzie). Proszę także o Boże prowadzenie, abym w tym trudnym okresie umiał żonie mądrze okazywać moją miłość i abym podejmował słuszne decyzje.
Dominika
Posty: 60
Rejestracja: 06 cze 2018, 0:59
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Dominika »

tulipan pisze: 10 sty 2021, 22:04 Ja zawsze witam Was wszystkich serdecznie, w tym tygodniu oddajemy Panu Bogu poniższe intencje:
sajmon123 pisze: 03 sty 2021, 19:01 Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Natalii, aby wróciła do swojej wiary i otrzymała potrzebne łaski.
burza pisze: 03 sty 2021, 23:03 Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienie relacji małżeńskich P i W.
Bóg zapłać.
iwonka pisze: 04 sty 2021, 11:22 Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą, intencja niezmienna: "O uzdrowienie naszego małżeństwa". Iwona
JakZyc pisze: 04 sty 2021, 14:58 Proszę o Uzdrowienie Małżeństwa i o odrodzenie relacji z Żoną.
Proszę o siłę w tym etapie życia. O siłę wytrwania w postanowieniach. O siłę, mądrość i systematyczność w pracy.
Tato prowadź.
ajk pisze: 04 sty 2021, 18:02 Szczesc Boze wszystkim-dziekuje za przyjecie do społecznosci i prosze o modlitwe za nasze 28 letnie małzenstwo.Mąż bez codziennej dawki alkoholu bardzo zle funkcjonuje( po niej tez nie jest szczesliwszy a raczej bardziej rozdrażniony). W ciagu dnia wszystko mu przeszkadza i szybko sie denerwuje. Ja coraz czesciej miewam mysli depresyjne. Praktycznie oddalamy sie od siebie coraz czesciej. Rozmowy juz sa tylko zdawkowe ( a czasem ciche dni-jak nie zezwalam na cowieczorny rytuał picia).Mamy dorosłe dzieci i wnuki ale z pozoru wygladamy na szczesliwy zwiazek wiec nikt sie za nas nie modli.
MKPINS pisze: 05 sty 2021, 16:16 Matko
Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów
muchowaty25 pisze: 05 sty 2021, 22:11 Proszę o modlitwę za moją Żonę Iwonę, aby mi wybaczyła aby Duch Święty wlał w jej serce nadzieję , wiarę i miłość , że te cnoty mogą odrodzić się w naszym małżeństwie, o pojednanie z Żoną , żeby się nie bała miłości małżeńskiej. Proszę Was , drodzy Sycharowicze o gorącą modlitwę za nas , aby moja Żona Iwona przejrzała na oczy i wycofała pozew z Sądu Cywilnego . Proszę o siłę dla mnie oraz dla naszych dzieci, które bardzo kocham. Bóg zapłać, za modlitwę. Z Panem Bogiem.
...na zewnątrz zimno, a nawet mroźno, ale nasze serca są gorące i z wielką żarliwością modlimy się wzajemnie za siebie...
Dominika, Elena i Jure cierpliwie i wytrwale oczekują na swoją kolejność.
Dziekuje serdecznie. Czekam cierpliwie.
Pozdrawiam Sycharki.
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Śnieg pięknie ustroił świat, w tej zimowo-mroźnej scenerii witam Was serdecznie; rozgrzewamy nasze serca modląc się i wypraszając łaski u Pana Boga w poniższych intencjach:
Dominika pisze: 06 sty 2021, 1:01 Szczesc Boze Sycharki,
Bardzo prosze o modlitwe za odrodzenie naszego malzenstwa.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
elena pisze: 08 sty 2021, 17:20 Proszę o modlitwę o wiarę, nadzieję i miłość w mojej rodzinie, o siłę i wytrwałość w duchowej walce o nawrócenie i powrót małżonka oraz o opiekę Matki Bożej dla naszego dziecka. Bóg zapłać!
jure75 pisze: 09 sty 2021, 15:53 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo.
Za męża ,czyli mnie Marcina, za moje błędy za żonę Annę z to żebyśmy na nowo pokochali się ,zrozumieli wzajemnie wybaczyli błędy wrócili do naszego życia żebyśmy poczuli chęć walki o nasze małżeństwo , żonie dar zrozumienia ze miłość moja jest wszystkim co mogę i pragnę jej podarować , dar mądrości podejmowania decyzji .
i nasze dzieci.
Aby Bóg obdarzył nas Swoim miłosierdziem , a Duch Święty wypełnił Swoją mądrością.
Bóg zapłać za modlitwę.
martinez pisze: 12 sty 2021, 18:48 Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, aby żona nie poddawała się i zdecydowała się jednak powalczyć o naszą relację (złożyła wniosek o rozwód, w lutym mamy pierwszą rozprawę w sądzie). Proszę także o Boże prowadzenie, abym w tym trudnym okresie umiał żonie mądrze okazywać moją miłość i abym podejmował słuszne decyzje.
...często nasze serca są zmrożone, czy naszych najbliższych i czekamy na ten promyk słońca, który swoim ciepłem pobudzi do przebaczenia sobie...ożywi na nowo do życia w miłości...módlmy się o wiarę w miłość Bożą, nie zawsze chodzimy Jego drogą, ale... módlmy się o wiarę w miłość Bożą, bo tylko ona może przemieniać serca: zlodowaciałe, skostniałe, zranione, pełne goryczy i żalu, zalęknione...
wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 »

Proszę o modlitwę za mojego syna w przedzien urodzin o wytrwałość w jego ciężkiej pracy w szpitalu i.Proszę o błogosławieństwo dla nas i nawrócenie się męża i pomoc materialną żebyśmy wyszli z długów i aby sprawa o podział majątku miała pozytywne dla mnie zakończenie
MKPINS
Posty: 113
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:35
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: MKPINS »

Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję. Proszę o dalszą modlitwę: "O potrzebne łaski dla mnie i światło Ducha Św. w podjęciu decyzji zawodowej".
enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe »

Proszę o modlitwę za mnie - o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie, oraz o wypełnienie Woli Bożej w moim małżeństwie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona »

Prosze o modlitwie w intencji zmarlego Krzysztofa - 48 lat - o zycie wieczne dla niego a dla zony i dzieci o Boze Prowadzenie i Opieke Matki Bozej i sw Jozefa ... Jezu Ty sie Tym zajmij ...

Bóg zaplac za wczesniejsze omadlanie . PD
Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan »

Serdecznie Was witam, w tym tygodniu modlimy się w intencjach:
wertor1 pisze: 18 sty 2021, 6:07 Proszę o modlitwę za mojego syna w przedzien urodzin o wytrwałość w jego ciężkiej pracy w szpitalu i.Proszę o błogosławieństwo dla nas i nawrócenie się męża i pomoc materialną żebyśmy wyszli z długów i aby sprawa o podział majątku miała pozytywne dla mnie zakończenie
MKPINS pisze: 19 sty 2021, 10:27 Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę Cię Maryjo, aby miłość, która nas połączyła kiedyś przed laty, odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia, aby moja Żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do mnie, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i o godne wynagrodzenie w pracy, które pozwoli na życie bez stresów.
iwonka pisze: 19 sty 2021, 14:45 Dziękuję. Proszę o dalszą modlitwę: "O potrzebne łaski dla mnie i światło Ducha Św. w podjęciu decyzji zawodowej".
enbe pisze: 23 sty 2021, 12:59 Proszę o modlitwę za mnie - o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie, oraz o wypełnienie Woli Bożej w moim małżeństwie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
s zona pisze: 23 sty 2021, 14:38 Prosze o modlitwie w intencji zmarlego Krzysztofa - 48 lat - o zycie wieczne dla niego a dla zony i dzieci o Boze Prowadzenie i Opieke Matki Bozej i sw Jozefa ... Jezu Ty sie Tym zajmij ...
Bóg zaplac za wczesniejsze omadlanie . PD
...każdy czas jest nam dany...każdy moment jest właściwy, aby dostrzec coś nowego w naszym życiu, módlmy się za nas samych i za siebie wzajemnie...
OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi »

Dziękuję za modlitwę, proszę o wypełnienie się Woli Bożej w naszym małżeństwie. Za wstawiennictwem św. Józefa proszę o pracę i siłę do pracy, abym mógł wypełnić zobowiązania alimentacyjne.
Dominika
Posty: 60
Rejestracja: 06 cze 2018, 0:59
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Dominika »

Dziekuje za modlitwe.
Poprosze o dalsza. O pomoc i potrzebne laski dla mnie i meza. O uzdrowienie mojego malzenstwa.
Szklarka81
Posty: 22
Rejestracja: 08 gru 2018, 12:30
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Szklarka81 »

Proszę o modlitwę za moja rodzine 🙏
Za rozwiązanie problemów które wydają się nierozwiązane 🙏
Bóg zapłać
iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka »

Dziękuję za modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O potrzebne łaski dla mnie i światło Ducha Św. w podjęciu decyzji zawodowej".
ODPOWIEDZ