Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Moderator: Moderatorzy

anetka1650
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2019, 2:18
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: anetka1650 » 22 lut 2021, 16:00

Proszę o modlitwę w intencji Asi i Rafała. O potrzebne łaski w ich małżeństwie, w którym doszło do zdrady. Podjęli walkę i trud ratowania relacji jednak mąż mojej siostry często wspomina o separacji. Pomóż im Panie podjąć najlepszą decyzję...

Bea
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2018, 22:03
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bea » 23 lut 2021, 11:02

Prosze o modlitwe za mnie i mojego meza Jarka. 16 marca mam kolejną rozprawę.Panie Boże przez wstawiennictwo Maryi i św Jana Pawła II prosze o uratowanie mojego małżenstwa. Beata.

Agnies
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2020, 23:15
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Agnies » 26 lut 2021, 23:37

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, abyśmy znaleźli właściwą terapię, która pomoże nam przezwyciężyć kryzys i między nami odrodzi się prawdziwa miłość.

Bernadeta7
Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:06
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Bernadeta7 » 27 lut 2021, 20:51

Bardzo proszę o modlitwe w intencji o powrót do mnie mojego męża Zdzisława i o łaske nawrócenia i przemiany serca dla niego. Bóg zapłać

Awatar użytkownika
Nirwanna
Posty: 13300
Rejestracja: 11 gru 2016, 22:54
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Nirwanna » 28 lut 2021, 7:47

Proszę o modlitwę z intencją: o Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i opiekę św. Józefa, o nawrócenia w rodzinie, oraz o życie wieczne dla śp. Elżbiety.
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę
Jan Paweł II

s zona
Posty: 3079
Rejestracja: 31 sty 2017, 16:36
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: s zona » 28 lut 2021, 8:57

Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe . Prosze o dobre Rozeznanie Woli Bozej i za ludzi, ktorymi Opatrznosc mnie wspiera . Chwala Panu .

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 28 lut 2021, 22:00

Jak zawsze witam Was wszystkich serdecznie, "pani Zima schodzi ze sceny", a słońce w ubiegłym tygodniu chwilowo, ale mocno przyświeciło nam w oczy, z ufnością powierzamy Panu Bogu poniższe intencje:
Majka pisze:
22 lut 2021, 14:01
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Marcina i Beaty, o miłość, bliskość i łaskę wybaczenia
anetka1650 pisze:
22 lut 2021, 16:00
Proszę o modlitwę w intencji Asi i Rafała. O potrzebne łaski w ich małżeństwie, w którym doszło do zdrady. Podjęli walkę i trud ratowania relacji jednak mąż mojej siostry często wspomina o separacji. Pomóż im Panie podjąć najlepszą decyzję...
Bea pisze:
23 lut 2021, 11:02
Prosze o modlitwe za mnie i mojego meza Jarka. 16 marca mam kolejną rozprawę.Panie Boże przez wstawiennictwo Maryi i św Jana Pawła II prosze o uratowanie mojego małżenstwa. Beata.
Agnies pisze:
26 lut 2021, 23:37
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, abyśmy znaleźli właściwą terapię, która pomoże nam przezwyciężyć kryzys i między nami odrodzi się prawdziwa miłość.
Nirwanna pisze:
28 lut 2021, 7:47
Proszę o modlitwę z intencją: o Boże prowadzenie, dary Ducha Świętego i opiekę św. Józefa, o nawrócenia w rodzinie, oraz o życie wieczne dla śp. Elżbiety.
s zona pisze:
28 lut 2021, 8:57
Bog zaplac za wczesniejsza modlitwe . Prosze o dobre Rozeznanie Woli Bozej i za ludzi, ktorymi Opatrznosc mnie wspiera . Chwala Panu .
...ktoś kiedyś powiedział: "wystarczy tylko się uśmiechać, aby ukryć zranienia duszy i nikt nawet nie zauważy, że cierpisz"... módlmy się wzajemnie za siebie... zauważajmy, dostrzegajmy...pomagajmy sobie wzajemnie...

Dominika
Posty: 60
Rejestracja: 06 cze 2018, 0:59
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Dominika » 01 mar 2021, 23:45

Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojego malzenstwa.
O potrzebne laski. Dobre wybory i otwarte rozmowy.

wertor1
Posty: 102
Rejestracja: 24 lut 2017, 6:36
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: wertor1 » 02 mar 2021, 3:52

Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo o dary Ducha Świętego przed kolejnymi sprawami sądowym i pomoc dla synów i opiekę Matki Bożej i pokój ducha .

OsowicczichEdi
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2018, 15:17
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Mężczyzna

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: OsowicczichEdi » 02 mar 2021, 8:46

Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, o polepszenie relacji z synem. Na dzień dzisiejszy bardzo proszę o modlitwę abym miał zlecenia w pracy, a zarobione pieniądze pomogły mi realizować moje zobowiązania i spłacić długi. Dziękuję za wstawiennictwo św. Józefa i jego opiekę w pracy.

enbe
Posty: 126
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:27
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: enbe » 04 mar 2021, 20:33

Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę o dalszą modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.

iwonka
Posty: 132
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:12
Jestem: po rozwodzie
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: iwonka » 05 mar 2021, 20:04

Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O potrzebne łaski i światło Ducha Św. dla mnie". Iwona

Rubi
Posty: 23
Rejestracja: 29 mar 2020, 0:08
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Rubi » 07 mar 2021, 8:30

Proszę o modlitwę za wszystkich chorych i zmarłych na covid- 19 z mojej rodziny.

Awatar użytkownika
tulipan
Posty: 99
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:46
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: tulipan » 07 mar 2021, 22:28

Witam serdecznie; intencje modlitewne na rozpoczynający się tydzień:
Dominika pisze:
01 mar 2021, 23:45
Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojego malzenstwa.
O potrzebne laski. Dobre wybory i otwarte rozmowy.
wertor1 pisze:
02 mar 2021, 3:52
Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo o dary Ducha Świętego przed kolejnymi sprawami sądowym i pomoc dla synów i opiekę Matki Bożej i pokój ducha .
OsowicczichEdi pisze:
02 mar 2021, 8:46
Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, o polepszenie relacji z synem. Na dzień dzisiejszy bardzo proszę o modlitwę abym miał zlecenia w pracy, a zarobione pieniądze pomogły mi realizować moje zobowiązania i spłacić długi. Dziękuję za wstawiennictwo św. Józefa i jego opiekę w pracy.
enbe pisze:
04 mar 2021, 20:33
Bóg zapłać za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę o dalszą modlitwę w intencji wypełnienia się Woli Bożej względem mnie, mojego męża i naszego małżeństwa. Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego i moją otwartość na nie. Dołączam do tego intencję dziękczynną - za całe dobro, które Bóg mojej rodzinie wyświadcza.
iwonka pisze:
05 mar 2021, 20:04
Dziękuję za dotychczasową modlitwę. Proszę o dalszą w intencji: "O potrzebne łaski i światło Ducha Św. dla mnie". Iwona
Rubi pisze:
07 mar 2021, 8:30
Proszę o modlitwę za wszystkich chorych i zmarłych na covid- 19 z mojej rodziny.
... módlmy się wzajemnie za siebie w przedstawionych powyżej Panu Bogu sprawach... ale także o takie przekonanie dla nas kobiet, że swoim pięknem wewnętrzym i zewnętrznym ubogacamy świat i czynimy go piękniejszym... to się Panu Bogu podoba... poczucie kobiecości w nas samych... bez względu na okoliczności...

Blondynka55
Posty: 313
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:13
Jestem: w kryzysie małżeńskim
Płeć: Kobieta

Re: Tygodniowa modlitwa za konkretne osoby

Post autor: Blondynka55 » 09 mar 2021, 13:01

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, który jest w głębokim kryzysie, żyje z kochanką o uzdrowienie relacji między nami i naszymi dziećmi, a także powrót do sakramentów świętych, żywy powrót do Boga.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości